Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
21. únor 2011

no my to zvládáme dobře, kadí haluz vždy doma a většinou ráno nebo večer, venku ho to díky Bohu nechytlo, ale ubrousky nosím furt u sebe kdyby něco 🙂 a na jednu noc nebereme už ani sedátko, to ho podržíme chvíli, když chce kakat a konec 🙂

many
21. únor 2011

jinak v ložnici je furt nočník, když se stane, že někdo z dospělých trůní a mu se chce čůrat 😀 tak ví , kde ho má 😀

martinka79
21. únor 2011

@many no to je jasná věc, my máme dva záchody a měli i noč'najs,a le ten nějak bral jen jako malý.... jinak u trunění chce být sám tak volá jdi pryč a drž se... rukama... 😀
vždyť vy taky máte záchod i nočník proložen tak to je potom pohoda... a čůrá do záchodu, ale jí malá nečůrala nikam.... ani ven... šílela... 😠 😠 😠 😢

martinka79
21. únor 2011

@many no to je jasná věc, my máme dva záchody a měli i noč'najs,a le ten nějak bral jen jako malý.... jinak u trunění chce být sám tak volá jdi pryč a drž se... rukama... 😀
vždyť vy taky máte záchod i nočník proložen tak to je potom pohoda... a čůrá do záchodu, ale jí malá nečůrala nikam.... ani ven... šílela... 😠 😠 😠 😢

many
21. únor 2011

tak Ladíka jsem ještě neučila sedět na záchodě bez sedátka 🙂 já mám strach, že by se neudržel a spadl tam 🙂 tak si říkám, že takhle v klídku trůní 😀 ale Kvído od ségry tak taky kakal, ale měl problémy s kakáním, řval,.... tak jsem jí řekla ať koupí sedátko, aby tam v klidu seděl a ještě se do toho nemusel třeba 5 minut i dýl držet

many
21. únor 2011

@martinka79 jinak to máte super, že máte dva záchody 🙂 to je nářez, když jeden je a dalšímu se chce zákon schválnosti taky 😀 naštěstí to není často a ještě k tomu ho máme vlastně v koupelce 🙂 jinak teda chudera mamina ☹ ho hold každé dítě je jiné, Ladík už krásně čůral vlastně v loni v létě, to už byl úplně bez plín a pohoda, no uvidíme jaký bude Lukášek 🙂 třeba bude plínkovat,... dlouho

e.k.t
autor
21. únor 2011

@martinka79

Joli včera v globusu šlaq na normální záchod, tedas podržet jako na travičce, venku na travičku nebo na kanál, tak to není problém, u našich má hracího lachtana a u mm rodičů jejich obyčejný a tam to neřeší, ale ona potřebuje být samostatná a proto doma chce na svůj

anta
21. únor 2011

@many - díky za fotku, takovou stoličku máme doma taky, ale mám na ní notebook 😀 😀 😀

anta
21. únor 2011

Honzík má nočník v pokoji, takže když chce, ví kam. No a na velkým nic nepustí a to jsme tam seděli už snad tisíckrát 😉

many
21. únor 2011

@e.k.t jo,jo ona má toho jak měl Ladík 🙂 akorát mi tu baterku brzo zrušili 🙂 tatina to deptalo 😀 😀 😀 tak čeká zase na Lukáška 🙂

many
21. únor 2011

@anta to se tak hrbíš 😉 🙂

martinka79
21. únor 2011

no je to sranda.... s kakáním a čůráním, ale důležité je, že si to doma sjednáme jak potřebujeme... 😉 sranda...

anta
21. únor 2011

@many - ale i kdepak, já jsem v klidu opřená o opěrátko sedačky, notebook naproti hlavy, velká lupa a myš na dálkáč tedy bezdrátová, takže to s tím hrbením není tak zlý, vlastně mi žádné hrbení nehrozí😉 🙂 🙂 🙂

anta
21. únor 2011

Jé jsem vůl, tu umělou židličku mám danou na sedačce 🙂 , to víš, že jo, já se tak ještě budu hrbit, nejsem zvyklá ohýbat záda 😀 😀 😀

paolin
21. únor 2011

my máme taky Ikeáckou stoličku 🙂 a dětskou redukci na záchod 🙂 Adam tedy vše do nočníku, teď více na záchod, ale neustále má ucvrknuto 😒 jinak toaleťák prý taky bolí 😉 chce prcku umýt pod "pflll", což je u něj voda 😀
jinak jsem to ráno zakřikla. při odchodu do školky scéna, jak prase...vymyslel novou techniku - oblíct už ho obleču. ale nechce čepici! pořád ji háže z hlavy dolů...takže ven bez ní jít nemůžeme a nejsem schopna mu jí nasadit. nemuset do školky, zůstávám doma. takhle smůla... po delším vyjednávání dostal přes ruku ☹ pak na mikrosekundu usnul v kočáře, takže je zase čilý 😀 dnes jsou oba nesnesitelní. jedou na 150% a je to šíííílený! Adam vymýšlí jednu kravinu za druhou a neposlouchá ani omylem 😠

anta
21. únor 2011

@paolin - to jsou smráďata 😒 , teda ty mají hlavičky opravdu jen na vymýšlení pěkných vylomenin - myslím tím všechny děti v tomto věku 😅 😅 😅

anta
22. únor 2011

Dobré ranko, holčiny. Tak dítě dnes vstalo v 6,30 a já jsem vzhůru od 5,06,to zase padnu na hubu. MM má dnes ještě k tomu akci, no to jsem celá ráda. Ale pozor, už je mi dobře, tak hurááááááá 🙂

many
22. únor 2011

ahojky holky 🙂

@anta no já si říkala 😉
@paolin jééé ☹ ti dává zabrat teda ☹

many
22. únor 2011

@anta ti chlapi každou chvíli něco mají co 🙂 já už se těším až zase budu moc vyrazit a tatínek bude hlídat už dva zaráz 😀 a my uděláme s holkama dámskou jízdu 🙂

anta
22. únor 2011

@many - no to máš pravdu, ale tohle je domluvený už nějakou dobu, takže s tím počítám 😉

anta
22. únor 2011

Honzík stojí u mě a čistí si zuby 🙂 🙂 🙂

many
22. únor 2011

@anta 🙂 🙂 🙂 já počítám už se vším 🙂 jak má dvě kapely a furt musí cvičit na kytaru a dvě zkoušky týdně a do toho zachvíli přibydou zábavky opět od velikonoc 🙂 no hold vzala jsem si muzikanta, tak si nesmím stěžovat, že 😀 do toho jsem šla, ale taky mě už teď pěkně naštval v sobotu, to byla třetí sobota po sobě, co šel pařit s chlapama a návrat pozdě domů 😠 tak jsem mu dělala ty ty ty 😉

many
22. únor 2011

tak my jdeme posnídat a vyžehlit, pak zase juknu 😉

many
22. únor 2011

vyžehleno a synek sleduje požárníka Sama 😀

many
22. únor 2011

no nic, dala jsme prát záclony a umyju lehce okna 🙂

anta
22. únor 2011

@many - to chápu, oni ti chlapi občas potřebují doma přivázat, panč si neuvědomují, že člověk má dítě přes týden pořád prakticky a pak ještě v sobotu, my taky nemáme jako ženy sílu to pořád tahnout samy, že? A obzvlášť, když ty jsi těhu 😉

anta
22. únor 2011

Byli jsme chvilku venku a našli jsme na trávě mrtvého netopýra, no to mě teda překvapilo, panč co vím, tak nikde okolo žádné jeskyně nejsou 😀 😀 😀

many
22. únor 2011

@anta tak tak 😉

many
22. únor 2011

v létě je taky hodně vidíváme léta 🙂 ale teď přes zimu jsem neviděla žádnýho 🙂 asi že jsme doma zalezlí večer 😀

many
22. únor 2011

tak už mám dvě okna umytý 😀 tak si dám zase odpočinek 😀