Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
22. únor 2011

ahoj holky!
many ty se teda cinis! sotva vyleze slunicko a uz umyvas okna?!M;y ted taky odpocivame.Odpo se pujdeme na chvilku projit at se provetrame.Prejeme pekny den 🙂

many
22. únor 2011

@monkia.pv se nudím, ven raději nejdeme, mám rýmu a nechci aby se to rozjelo víc, když jsem těhotná, Ladíka taky určo pošlu s tatinem 😉

martinka79
22. únor 2011

ahojky, byli.. jsme na výletě... 🙂

anta
22. únor 2011

No Honzík ještě v půl osmé nespal, tak jsem na něj sáhla a zdál se mi strašně horký, tak jsem mu řekla, ať krásně spinká a on si hajnul na bříško a spí, tak doufám, že bude v noci v pohodě, dneska pokašlával častěji než včera, obchází nás nějaký strašidlák - bacilák, tak uvidím zítra ☹

anta
22. únor 2011

Psala jsem i mm, jestli by nepřijel z hospy a on mi na to napsal, že Honzík určitě usne, no výborně, takovou pomoc vážně potřebuju 😝

paolin
22. únor 2011

ahoj holky! Mirek dnes uspává, tak mám chvilku 🙂 Vítek už spí. dnes byl opět nesnesitelný a pak tátovi zalhal, tak dostal zaracha sledovaní Animáčku - pro něj velký trest a frčel chrnět.
ráno jsme byli s Vítkem na logoped a Mirek byl s Adamem vyslán k Mudr pro razítko na přihlášku do MŠ. kromě přihlášky donesli recept na další dávku imunopreparátů, připomínku na 3-letou prohlídku a očkování a doporučení na logopedii. snad tam nenafasovali i nějakýho bacouše 😀

@anta Jani to je na prdlačku teda! ty se z jednoho vyhrabeš a skočí do na Hozníka? snad mu spinkání pomůže.
@martinka79 Marti, hezky relaxuj!
@many Míša je pilná včelička 🙂 tak šupky dupky nožky nahoru a odpočívat!
@monkia.pv co ptáci uřvanci? dostali jsem od někoho nějakou radu?

anta
22. únor 2011

@paolin - no proto se mi asi ulevilo, že jsem to předala dál, raději bych to hodila na starýho než na mladýho 😅 😅 😅

anta
22. únor 2011

@paolin - jak vlastně uspáváte? My dáme Honzu do postele a on usne sám, co u toho potřebují ti vaši loupežníci? 😉

paolin
22. únor 2011

Mirek jede zítra do Prahy, tak vedu Vítka do školky, tak snad se to obejde bez Adamova řevu. dnes byl hodný. mohlo by mu to vydržet 😉 no a čtvrtek, pátek a sobota mě čeká práce. tak tu moc nebudu. tak nezlobte dětičky 😉

paolin
22. únor 2011

@anta Vítek usíná sám. Adam někdy usne u mlíčka, ale většinou tam musí někdo být s ním. jinak se sebere a šupky dupky za námi si hrát a na spaní ... 😀

paolin
22. únor 2011

dnes mě docela dostala maminka. zjistila, že moje děti nejsou nevychované, ale prostě tak temperamentní a náročné ve výchově 😀 a že to má sestra jednodušší a zlatý miminko a já těžké a kdesi cosi.. to je mi ale prd platný 😉 děti mi stejně hlídat nebude, abych mohla nabrat sil 😉

anta
22. únor 2011

@paolin - aha, tak ten se s tím teda nepárá, to chápu, že je třeba ho tam div nepřivázat 😀 😀 😀

anta
22. únor 2011

@paolin - to je ale hodná maminka a že si toho UŽ všimla, že? 🙂 🙂 Dneska jsem si uvědomila, že moje ségra má už příští týden termín porodu, fuj, to to uteklo, to jí asi huba splaskne za chvíli 😀 😀 😀

paolin
22. únor 2011

@anta ten se nepárá s ničím 😀 je to lumpík ušatej 😀

paolin
22. únor 2011

Jani už za týden? 😨 tyjo to letí! hele, já tomu moc nevěřím, že splaskne... co znám, tak většinou ti "nejchytřejší" mají štěstí a neskutečně hodné děti. a pak se ještě více vozí po zoufalých rodičích..

anta
22. únor 2011

@paolin - já se přiznám, že jsem si myslela, že po Vítkovi bude Adámek aspoň oddychový týpek, jo kulový, ale co, oni vyrostou, ale tobě asi narostou vousy samými starostmi 😀 😀 😀 Zvládáte to s manželem dobře, obdivuji vás, že máte ještě smysl pro humor, myslím, že jste dobří rodičové a klucí ušatí to také ví 😉 🙂 🙂

anta
22. únor 2011

@paolin - no tak jestli se vozí po zoufalých rodičích, tak to budou muset zazvonit jinde, protože my s mm zas tak zoufalí naštěstí nejsme 😀 😀 😀 , asi budou muset jít za druhou ségrou s Valinou, tam je pastva 😀 😀 😀

paolin
22. únor 2011

@anta 😀
no nevím, jestli to zvládáme dobře. já tedy moc nee. dělám sakra spousty chyb. ale nic jiného nám nezbývá 😉 po návštevě PPP Mirek prohlásil, že bychom potřebovali nějaký psychologický kurz a taky vlastního psychologa 😀

anta
22. únor 2011

@paolin - ale určitě to zvládáte, hele, chyby dělá každej, já taky a Honza není hyper ani jinak aktivní až radioaktivní, nevím, jak bychom s mm zvládali, to co zvládáte vy, ani si to raději nepředstavuji, protože se vidím v protialkoholní léčebně, nikdo není dokonalý, klucí se na vás můžou spolehnout a tak vás zkouší, co to dá 😉 😉 😉

anta
22. únor 2011

@paolin - a jestli na kluky někdy křičíš, tak to se ani nedivím, já bych měla dávno vyřvaný hlasivky 😀 😀 😀 a je lepší možná občas zařvat než to v sobě držet a pak by mohlo být neštěstí na světě 😉

paolin
22. únor 2011

@anta však si taky oba docela slušně dáváme večer do nosu.. Mirek prý - co chceš letos k narozkám. jsem mu řekla, že nějaký antidepresiva 😀 prdlačky dostanu. stejně letosžádný narozky nemám 😀
tak snad váš tatin dorazí brzy z večírku 🙂 doufám, že v jeho práci už je klid! žádný hysterický závistivý babizny nebo poťouchlý mužíčci s výpovědí!

anta
22. únor 2011

@paolin - jen si dejte, zasloužíte si to. MM má v práci vcelku klid, ale nějak moc dobře se tam evidentně necítí, mám doják ééé dojem. Je to tam samý křivák a podrazák, ale když s nima sedí na pivku, tak to zlý asi taky nebude 😀 😀 😀

anta
22. únor 2011

@paolin - antíky neber, to už ti za to fakt nestojí, akorát by jsi měla 10 dětí a bylo by ti to jedno, že jo? 😀 😀 😀

paolin
22. únor 2011

@anta Jani, to mě trápí nejvíc 😒 kříčím často. minimálně pořád neguju. Vítek je fakt někdy pako neuvěřitelný. Adam jedl rohlík a nadrobil, tak jsem drobky posbírala do ubrusu, Vítek kouká, pak ubrus vezme a začne ho vytřepávat. řeknu mu, že to nemůže, že jsou tam drobky a on za minutu udělá to stejný.. hlava mi to nebere. Mirek taky kroutil hlavou. jednou ho pochválíme a on nato udělá 10 naprostých pitomostí. nic no. jestli se někde nepověsíme, třeba z toho fakt vyrostou 😀 jdu chrnět. tak dobrou 🙂

paolin
22. únor 2011

@anta no vzhledem k tomu, jak nám ty děti povahově gradují, tak po pátým dítěti by nám to zakázali 😀 😀

anta
22. únor 2011

@paolin 😀 😀 😀 Dobrou noc 😉 🙂

many
23. únor 2011

Dobré ránko 🙂 tééda dneska se synkovi jaksi nechtělo moc spinkat ráno 🙂 tak jsme měli budíček už před 6 🙂 prý maminko vstávej, ty pudeš na počítač a já budu hrát 😀

many
23. únor 2011

@paolin tak u nás už chodí taky ukládat synka tatínek a je to paráda 😀 ale největší ta, že prostě fakt po animáčku vyčístíme zoubky, dá pusu a tatínek mu řekne pohádku a během chvilky je tuhoš 😀 to je bomba 😀 no je to tím, že nechodí už přes den, takže každý den máme už v 20.00 klidek 😀 a to uspávání mě fakt deptalo 😀
@anta no tak ať je HOnzíkovi dobře, víš já si myslím,že není dobrý v těch mrazech chodit moc ven a ještě ho uspávat, to bych byla sním raději doma a gor, když se o něj něco pokouší, my nešli ani na krok a pěkně jsme to podchytili a nic mu není, musím teda zaťukat 🙂
@anta jéé tvoje ségra už bude rodit 🙂 a co vůbec čeká 😉 první že ? Nebo druhý ?

many
23. únor 2011

no a jinak já se taky držím a jen rýmuju 🙂 a dneska si uděláme odpoledne procházku s tatínkem jak dorazí z práce, chceme něco pokoupit na jídlo a potřebuju nový ručky do kuchyňské linky 😀

many
23. únor 2011

@martinka79 kdepak jste byli 😉