Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
29. pro 2008

venku mrzne byli jsme s badem. ☹

anta
29. pro 2008

Dobré ranko, holčiny, už jsem tady.
Pavli, držím vám palečky, ať se to zlepší, náš malej je pořád zdravej ťuk ťuk ťuk. 😉
Ahoj Marti, tak nikam zatím nechoď, snad se to zlepší, my tady máme pod nulou, ale sníh nikde 😉

anta
29. pro 2008

Tak holčinky, volala jsem si na výsledky CT na gyndu a jsem v pořádku, krááááásná zpráva, opravdu jsem moc ráda, že je vše, jak má být. 😉

paolin
29. pro 2008

Jani, to jsou paradni zpravy! mam radost 🙂

u nas se kontrola nakonec nekonala. byli tam lidicky i v kocarkarne. cekani tak na dve hodky. nerealny..desny! zkusim zitra 🙂
jo a brzy se prihlasime do klubu zubatych. Adamkovi zacina vykukuvat zoubek 🙂

kamca.mazda
29. pro 2008

Ahoj holky včera jsem musela zmizet.
Jani super zpráva, Paol mě Amy taky nespí je snad vzhůru čím dál častěji.
Zuby stále nic.
Marti užij si výlet.

paolin
29. pro 2008

Kamco, to je jako u nas. v noci rve a postava v postylce..uz toho mame plny kecky. v noci se mi zda, ze jsem strasne unavena a mela bych jit spat. pres den Adam porad knoura, brble, nadava, rve..momentalne doma nic moc tedy. mit obe deti nespave, to je skoro, jak za trest 🙄

anta
29. pro 2008

No nám malej začíná taky dost slušně nespat, přes noc je tak třikrát vzhůru a přes den toho taky moc nepo... 😉

anta
29. pro 2008

Tak jsem se dověděla, že má bývalá kolegyňka je v 10.tt, to je supeeer 😉

anta
29. pro 2008

Marti, koukala jsem na ten klípek, tak ten je hustej teda 😀 😀 😀

paolin
29. pro 2008

Marti, dobrej for 😀
Jani, to jsou prima zpravy! u nas to taky tehotni, jak na bezicim pase. znami dokonce cekaji druhe a to jeste jejich mala nema ani rok. brali si dvouletou materskou, tak jim to hezky vyslo. pro mne tedy neco nepredstavitelneho 😀
Vita uz spinka a Adam knoura prvni ligu. nekdy mam pocit, ze to knourani vidi u Vitka a pak mu to prijde normalni. desny, jak ti chlapi knouraji od prirody 😀

tak jak valim pouklizet a pujdu koukat na Pratele. tak vsem dobrou!

martinka79
30. pro 2008

holky díky za pochvalu klipu. Jinak krásné ráno všem amminám. Mám tu setru a dnes nás čeká výlet do Prahy fotečky dodám. 😀, aby Vám neušel Vánoční shon Prahy.

e.k.t
autor
30. pro 2008

Marti pěknééé, já tu bojuju s netem a topením, zase nějak blbne kotel ☹

martinka79
30. pro 2008

ach jo to je hrůza.
tak to zvládni dobře.

martinka79
30. pro 2008

evičko prosím tě ten balíček pošlu asi až 5.1. promiň mi nějak se nedostanu na poštu. ale 5.1. určiotě. 🙂

anta
30. pro 2008

Ahoj holčiny, teda Evi, neříkej mi, že zase netopíte v těch mrazech, teda to už není možný 😨
Ahoj Marti, tak jsem tadyyyy 😀 😀 Malej Buliboš nám usnul až ve třičtvrtě na osm a spal jen do půl devátý, snad je to přechodné období to jeho nespaní příšerný 🙂

e.k.t
autor
30. pro 2008

topíme, ale v obýváku je zima, opn je na sever, ještě přízení a tak je tu málo teplo, v koupelně a ložnici pohoda 😉

e.k.t
autor
30. pro 2008

Marti, nevadí. Joli roste pomalu a tak máme pořád relativně dostatek, teď teda intenzivně končí 62 a začíná 74, 68 některé končí už pomalu taky 😉

anta
30. pro 2008

Evi, tak my už pomalu opravdu dojíždíme i tu velikost 74, to je hrozný, ale ten Honýs roste jako z vody.

anta
30. pro 2008

Dala jsem si do alba fotku našeho Honýse, kterak stoluje 😀

e.k.t
autor
30. pro 2008

no tak Joli zůstane malá, podle jakési tabulky vypadá asi na 155cm 🙂

anta
30. pro 2008

Honýs vypadá podle jakési tabulky na 187 cm, takže nám bude koukat na plešky 😀 😀 Vařím kuřecí játra s rýží a táta silážuje malého, aby usnul, tedy malý né táta, ale nějak se jim to nedaří ☹

martinka79
30. pro 2008

tak to je krásné. to má moje sestra. 🙂 co bude MIchla nevím asi hora bramborová.

e.k.t
autor
30. pro 2008

no Joli po celodenních stravovacích opičkoách zbouchala velkou sklenici mrkve s bramborou a konečně spokojenost, mlíko ani kaši prostě nééééééé a bllllééééé 😅

martinka79
30. pro 2008

to já podle žádné tabulky prdelína zatím nekontrolovala.
Já vařila guláš a knedlík a brokolicovou polévku prdelín má zeleninu s bramborem. jenže nechtěl nic a šel spát jen od prsa. 🙂

paolin
30. pro 2008

ahoj holky! tak dnes jsme kontrolu zvladli. v cekarne byl jen jeden clovicek. vypada to dobre, pry od ctvrtka muzeme chodit pomalu ven. hmmm..my uz jaksi ven chodime od soboty. sice jen na chvili, ale chodime. jinak by me kluci doma zakousli. tak doufam, ze nejsem prilis nezodpovedna mama.
u nas se prikrmy zlepsili. Adamek ted moc hezky basti. zato Vita odmita jist. asi ho jeste boli brisko, po tom bliticku. koneckoncu me taky, takze ho zatim nechavam.
tatu mame v praci a reknu vam..je to drina se dvemi detmi, ale je tu nejak vetsi klid. nejsem na ctyri lidicky v byte zvykla 😀

anta
30. pro 2008

Ahoj Paol, MM zůstává do další neděle doma a pak šupky do práce, to bude šok pro mě, ačkoli občas bych ho do tý práce poslala stejně, nechce mi malýho moc půjčovat, abych si odpočinula 🙂

paolin
30. pro 2008

Jani, tak to je prima. hezky odpocivej 🙂

e.k.t
autor
30. pro 2008

No tak já se děsím dne, kdy budu nucena Joli nechat na pospas tátovi ☹ nemá trpělivost na krmení a ani se moc nesnaží, tak bude hladová a žíznivá, z lahvičky si dá sotva čaj, no už teď mám hrůzu 😝

martinka79
30. pro 2008

Holky je to, ale práce s těmi táty. když jsou doma tak nám občas lezou krkem když nejsou tak je postrádáme a jinak, s trpělivostí to je nahnuté asi všude náš otec také myslí, že Mišák je chytrý jako Nikol a dá se ovládat halsem. ym za chvlku pošupeme na výlet.
Pavli vůbec nejsi nezodponědná dovedu si to živě představit, být s dětmi doma je někdy na palici. 😝