Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
14. bře 2011

no už nic přes aukro kupovat asi nebudu 😉 🙂 🙂

paolin
14. bře 2011

my máme toto http://www.mall.cz/kola-deti/ravo-svist
je fakt, že je už 3 roky staré 😉 asi budou i lehčí. ale i dražší 😉

paolin
14. bře 2011

holky, venku je nááádherně! bylo mi i horko 😉 už se těším dopoledne ven 🙂

many
14. bře 2011

@paolin je tam suprově 🙂 taky ráno Ladík řádil na balkoně , já ležela na gauči a pěkně šel na mě čerstvý vzdoušek 🙂

e.k.t
autor
14. bře 2011

@many
Míšo Joli ho má nový přes internet taky nafukovací kolečka a zadní brzdu a blatníky. certifikováno pro děti od dvou let, je pravda že ve dvou letech měla nějakých 83 cm a to byla taky na špičkách, teď má asi o 10 víc a je to v pohodě, spíš už budeme zvyšovat

anta
14. bře 2011

Ahojky, byli jsme v bazárku a Honzík si tam zkoušel takovou trojkolku, no jo, ale on je zvyklý na tu motorku, takže místo, aby šlapal, tak se odrážel, nohy i na šlapky dal, ale neušlápnul to 😅 Byli jsme i na pískovišti, pak jsme stihli projet se na motorce, během oběda jsme stihli hysterák, má rýmu - vodnatou - opět 😝 Prý, že budeme vytírat a řval, že chce, aby máma uklízela, no se zblázním nebo co? Budu tady lítat jak hadr na koštěti, jenom aby dítě neřvalo? No tak to teda ne 😀 😀 😀 Tak si Honzík omylem hodil dřevěnou kostičku na malíček u nohy a řval jak kráva 😅 😅 😅

anta
14. bře 2011

Jinak už dopoledne chodíme ven bez pleny, tak jsem mu koupila dvoje kalhoty bez kšand, abych ho stihla svléknout, když zavelí, že se mu chce 😉 🙂

many
14. bře 2011

@anta ušlápne časem 🙂 jinak je to šikulka 😉
@e.k.t asi jak který výrobce 😖 nevím no, štve mě to, jsem se těšila, jak bude z jara řádit a je mu to velký 😖 😠

e.k.t
autor
14. bře 2011

Jani task koukám opravdu dobrý den jsi měla. jinak Joli právě už lacláče taky moc nemá, právě proto, že by se nestíhalo, i když už brzo bude líp, už začíná říkat s předstihem

anta
14. bře 2011

@e.k.t - Honzík si vždy naštěstí řekne s předstihem, takže přece jen trošku času mám, ale ne moc 😅 😅

many
14. bře 2011

no Ladík už nenosí lacláče skoro rok, to je pak síla to rozepnout rychle,.... 🙂

many
14. bře 2011

no nejhorší je to teď v zimě a ještě s tím mým břichem, to rostu, když chce venku čůrat 😖 to dělá pokaždý 😖 už mám dost problém se ohnout a než ho obleču,.... už ať je teplo 😉

anta
14. bře 2011

Tak jsem Honzíkovi zkusila ty jedny z koupených kalhot, tý jo, to je švihák 😀 😀 😀 No sluší mu teda! 😅

many
14. bře 2011

@anta 🙂 super, vyfoť a hoď fotečku 🙂

many
14. bře 2011

tatin včera udělal Ladíkovi z džísky riflové vestu 🙂 aby byl správnej rocker 😀

many
14. bře 2011

tady fotečka z včerejší prochajdy 🙂 s tou vestou 🙂

many
14. bře 2011

no moc to vidět nejde že 🙂 😉

anta
14. bře 2011

@many - a víš, že ani ne? 😀 😀 😀 Fotka se zatím nepovedla, tak až se povede, tak ji hodím, ale mám v albu ještě jednu novou 😉

many
14. bře 2011

@anta juknu 🙂

monkia.pv
14. bře 2011

se nam to pocasicko nejak pokazilo-i nam tu trochu sprchlo nas to zahnalo domu!Tak my dneska nas plan splnili a dokonce jsme i po obede spali coz uz teda vubec neznam!!!A bylo to fajn 😀 .Odpoledne jsme byli pred barakem na pisku a houpackach taky super!Jeee uz by to teplo mohlo zustat-uplne me to nabilo energii 🙂 .Zjistila jsme z enam jsou male vsechny boty,tak zitra razim do mesta a musim koupit nejaky botasky!V tech zimnich dneska mela chudera uplne spoceny nozky!

anta
14. bře 2011

Fuj, tak jsem koukla z okna a viděla jsem slunce, to není nic divného, ale zarazila mě ta úplně ohnivá barva, oranžová ale tak hodně, to jsem snad nikdy neviděla, zapadlo do 2 minut, zdá se mi to velmi rychle 😕 Jestli to nemá něco společnýho s tím zemětřesením v Japonsku 😕

martinka79
14. bře 2011

JAni nemá nespíš jelikož já toto sledují už delší dobu... ☹ jinka nervy na pochodu.. holky jak já jsem nějak nešťastná... snad to i vy znáte.... ty velké děti a starosti mě to snad někdy zničí. 😢

anta
14. bře 2011

@martinka79 - ahojky, Martinko, co si o tom slunci myslíš? Copak se ti děje, srdíčko naše? Je toho na tebe moc, viď? Potřebovala by jsi vypnout ☹

dite1
14. bře 2011

ahojka holky!!!
jo jako obvykle, jsem se tu zas dlouho neukazala, ale litame jak blaznio!!!
staveni ue konecne zacalo aporad se neco resi, kupuje a haldu starosti okolo.
taky jsem byla na operaci s nohou, ale uz je to skoro dobry, ale zatim porad na marodni.
jinak honzik skvele roste, uz chodi porad bez pliny, ma ji jen na spani. hrozne rad chodi kakat a vsem se s tim jeho bobkem chlubi...... 😖
k vanocum dostal od jejizska kolo tak porad chce jen jezdit na kole, ale muzu rict, ze co si na nej sedl po prve, tak slapal jako by jezdil od narozeni.
taky uz mu to pekne mele a posledne me vyhnal z koupelny, ze si pry bude hrat sam a ja abych sla varit vecu....... 😅
to bude mazec az bude mit nejakou slecnu...!!!
jinak uz chodi na krouzky a moc ho to bavi, ted v sobotu se pripravujeme na karneval, ale jeste nevim za co ho prevleknu, tak kdyztak poradte 🙂
mejte se zatim papapapa a dobrou....... 😵

martinka79
15. bře 2011

@dite1 radím za čmeláčka pruhované triko a černé tepláčky tykadla vyrobíš a bude... jinak tě moc moc zdravím.
ale to víte velké děti velké starosti, Nikolka je poslední dobou nějak roztěkaná a tak celkově a tak musímřešit neustále něco... kde co uapoměla a aby si šla udělat toto a mám pocti, že jsem moc měkká nechce se mi jí dávat zákazy, ale vidím to na jediné řešení. ☹ jinak s tím autem dnes padne verdikt a jelikžo to bylo něco úžasného a kdyby to vyšlo tak bychom měli zase vystaráno na nějaké ty roky tak jsem z troho tajky hotová. MM dostal nabídku la xusní mazdičku 6 více odpoledne... jdu se chyxstat do práce vyvenčit psa a připravit vše pro děti. dnes jede prdelínek se mnou... tak čusík. a toslunce sleduji to už delší dobu a vždy po nějaké změně na naší planetě se toto děje(horší) a po pravdě když koukáte do krvavé slunce je to zvláští...

anta
15. bře 2011

Dobré ranko, holčinky, tak Honzík vstával v 5,50, snažila jsem se ho přemluvit, ať ještě spinká, jo kulový, je pěkně divokej a takovej mi přijde rozeřvanej a uvztekanej. Když má vzdor, tak i špatně a málo spí, přes den včera nespal vůbec a dnes tak brzy vzhůru 😝 Jinak mě velmi překvapil, myla jsem si hlavu a dítě se mi samo vyčůralo do nočníku, sám si umí stáhnout kalhoty a slipy a vyčůrat se, to neuměl do včera, tak mi dneska udělal radost 🙂 🙂 🙂

monkia.pv
15. bře 2011

dobre ranko!My jsme vzhuru od 6.13-taky des!Deti nejak vstavaji brzo posledni dobou-asi to slunicko je budi.My jsme dneska na dopoledne domluveny s kamoskou co ma stejne staryho chlapecka a Vaneska mi od rana rika ze Filipek se ji moc libi a ze ho miluje a ze uz chce jit za nim! Se ho nejak nemuze dockat.Se do tech 9.30 tady z ni zblaznim!

anta
15. bře 2011

@monkia.pv - Honza mě taky honí ven, už mě s tím štve, šel by klidně ven v 7 ráno 😝 Pořád mě uhání ale ve všem, tak aspoň, že se sám vyčůrá

paolin
15. bře 2011

ahoj holky! u nás se taky špatně spalo. Adam mi od 4 tahal vlasy 😝 a Vítek vstával v 6. nu, něco se opravdu děje. buď jaro nebo nějaké ty erupce či co.. těším se ven 🙂 půjdeme na písek 🙂

@martinka79 mazda 6 je fajn 🙂 jen z ní Mirek udělal krabičku od sardinek..teď má 5 zoom zoom a ta je pro děti supéér 🙂 drž se mamino! ono to jaro mlýtí se všemi. určitě bude brzy líp!

monkia.pv
15. bře 2011

noo tak jsem rada ze to neni jen u nas 😀 ,ale asi fakt na deti jde jaro 😀 asi se jim zapalujou lytka 😀 .No jeste hodku a vyrazime to snad uz vydrzi.Holky davate detem uz vesty nebo jarni bundy?Nebo jeste zimni a pod ni jen triko???Ja jsme nemozna matka furt nevim 😲