Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
25. dub 2011

@anta Jani asi tak. myslím, že na nic jiného ani nepřijdeme..myslím, že jediné řešení je, zamezit styku. i přes to, že se rodina jaksi rozpadne. a s tím se vyrovnat. páč jinak se budeme asi doživotně užírat a smutnit a řešit to stejné pořád dokola. no a obklopit se lidmi, kteří nás mají rádi takové, jací jsme, stojí o nás a nepodrazí nás 🙂

anta
25. dub 2011

@paolin - no asi zdědila tu "paničku" po mamince, tak třeba ti to řekne - jednou, jestli ji něco netrápí? Možná jí vadí, že vy se spolu tak hezky bavíte a ona se nedokáže zapojit, protože má nos nahoru 😀 😀 😀

paolin
25. dub 2011

Jani, tak si udělejte krásný večer a našim matkám zdar! nebo spíš nazdar! 😀 😉

anta
25. dub 2011

@paolin - no já znám lepší : našim matkám NAS*AL 😀 😀 😀 Taky pěkný večer a buďte s TM veselí a oddychněte si, že jste už konečně doma a máte tam svůj klídek 😉 🙂 🙂 🙂

paolin
25. dub 2011

@anta Jani, já jsem tááák ráda, že jsem domáááá 😀 kluci evidentně taky 😉

martinka79
25. dub 2011

@many opatruj se.

@anta
@paolin
holky tedy ani jsem vše nečetla... alemyslím na vás je to holt těžké.. ☹
jinak my si vše užili. Míša u baiček 1°a my na vysočině prima super akce a zábava... a celkově se cítíme s Mm, že nám začalo krásné období... 😉 \nikoka na soustředění dobré,jen ji nepřipustili ke ZK na zelený pásek dvě chybičky.. ale to neva. o tom sport není. i tak si to užila... dnes spí v mové posteli. 🙂
opatrujte se všechny.

paolin
26. dub 2011

čauky holky! koukám nikdo nikde 🙂 u nás sem tam déšť, jinak docela teplo. Adámek dnes bez hysterií, tak uvidíme odpo 😉

paolin
26. dub 2011

no a koukám, že mám poslední týden mateřské 😨

anta
26. dub 2011

Ahojky, tý jo, Pavli, to to uteklo, to mě teda strašíš 😕 Taky tady prší, ale teplo je. Dneska jsem našla nějaký mobil v obchodě, tak jsem ho šla dát na reklamace, kdyby byl hezčí, tak si ho samo nechám 😀 😀

e.k.t
autor
26. dub 2011

ahojky, konečně chvilka klidu. v pondělí po pracvovním maratonu ještě uřvaná domácnost, pak na chvíli chrupec a konečně naši dovezli Jolušku. Večer dorazil mm z práce, Zlatíčko teda bylo dáno spinkat až kolem 21, prospala se v autě, tak proto, jinak chodí ve 20. dnes domácí pohoda, před polednem autím k babi dovézt Joli já pokecat, mm s autem na nové pneumatiky a pak frrr domů- bohužel bez Joli a do pátku fňuk fňuk. MM už je na noční a já pokračuju v debordelizaci domácnosti tfujky tfujky, už necítím záda, no ale co nadělám že. zítra se mm ani nevrátí z práce a frčí na slovač, a já na den. že se mi teda chce ha ha.

e.k.t
autor
26. dub 2011

Jani Pavli držte se moooc berušky moje, já teda mám nehorázné štěstí na oboje prarodiče teda hlavně Joli 😉

Třeba se o prázdninách domluvíme a hodíme někdy společný relax 😉

anta
26. dub 2011

@e.k.t - taky ti to štěstí přeji, to si nemysli. Já ani závidět neumím, ale tak to víš, je mi to jen líto, že jsou ty vztahy tak po....ý 😒 Člověk se snaží se usmířit a vychází to jaksi naprázdno a ještě v člověku vzbudí pocit viny 😝

paolin
26. dub 2011

@e.k.t Evi, taky vám to moc přeju! vy potřebujete moc a moc pomoci!
@anta Jani tak i u mě. nakonec jsem u toho za krávu já a zase se ze všeho několik dní hrabu 😝

anta
26. dub 2011

@paolin - jenže vy byste tu pomoc taky dost potřebovali 😉 Co já? Já mám dítě slušně sesekýrovaný, takže se takřka válím na prdelce, ale jen takřka - pravda to není 😀 😀 , nespoléhám na jejich pomoc, tu ani nechci, jsem blbě slušná a nenáročná 😀 😀 Vzpomněla jsem si na historky s Honzíkem, tak něco pro zasmání.
Dnes jsme s Honzíkem potkali pána se zlomenou nohou a Honzík hned k tomu pánovi šel a ptá se "mámo, co to má ten pán na noze?" a ukazoval na to, tak já říkám:"pán má zlomenou nohu chudáček a moc ho bolí a tak jí má v sádře", pán říkal Honzíkovi:"to víš, takhle dopadají lidi, co neposlouchají a tak maminku vždy poslouchej, co ti říká" a smál se, no já se cítila trochu trapně, no a pak jsem asi 20 minut poslouchala dotazy 1) co je sádra /pak přišel na to, že je to náplast/, 2) kde měl ten pán zlomenou nohu? A jak jí měl zlomenou? No holky, na odpověď jsem vážně nepřišla 😀 😀 😀 No a taky jsme jeli autobusem a za námi seděli dva cikáni, paní a pán a Honza se tak otočil a ptá se:"co to tady tak smrdí?" Tý jo, holky, já se málem propadla hanbou a řekla jsem mu,že je to asi něco z autobusu a už jsem čekala kudlu do zad skrz opěrátko v sedadle 😀 😀 😀 Blbý je, když se zeptá, když potkáme člověka na vozíku, stylem "jé, co to je za hezký vozítko? 😝 😝

martinka79
26. dub 2011

ahojky holčičky, tak jak je dnes\? Janička měšla štěstí, ale zachovala se jako čech nečech... a vrátila věc, která jí nepatří... 🙂
My se dnes tak nějak propleskali vším... a teď jdoud ěti na kutě jelikož jsem jima dovolila dnes déleší volníčko... 😀
já vařím polévku na zítra... chlapi si to doma užívají.
jinak moje kamarádka upadla na kole když venčila hafana-blbost největší a má zlomenou ruku-operace šroubování--- není zrovna nejmladší- věk mé matky. a moje druhá kamarádka očekávající porod--- měla dnes bd posly nwbo bůh, ale šla k Dr. a tam byl záskok a pěkně jí prohrábl a vycéfkoval.. debil to jeden a řekl máte prochladlý močák... tak se volala svému a ten ji ve čtvrtek prohlédne a v pátek jede na monitor... tak jsem zvědavá... 😒
já mám štěstí v neštěstí.. moje rodiny na hlídání a děti super na mě jako dceru to je jiné.. ale co bych chtěla. sám si vše udělej a zařiď. 😀
holčičky tak zdar.. a sílu.

anta
26. dub 2011

@martinka79 - no jsem poctivej blbec, ale kdybych našla peněženku s dvacetitisíci, tak to teda z ruky nedám, to mi věř 😀 😀 Máš kolem sebe smolaře 😒 , tak ať se to spraví a hodně zdraví 😉

e.k.t
autor
26. dub 2011

Jani Pavli a Marti, buďte v klidu, vztah s tchyní není růžový, asle zatnu zuby a vydržím leccos, to víte, holt jejich pomoc při našem povolání opravdu potřebujeme, i za cenu že se otupím a lecco přejdu a pak brblám po netu doma či v práci, ale okolí už si na to zvyklo, že mi stačí to sdělit, tím si ulevit a třeba jim i poděkovat za vyslechnutí 😉 , naši jsou lepší ale jsou daleko a oba pracují, což je pro nás náročnější, ale co 😉

anta
26. dub 2011

@e.k.t - neboj, já v klidu jsem 😀 😀 😀

paolin
26. dub 2011

@e.k.t Evi, to si Jolanku moc neužiješ, viď?
@anta Jani, ty jsi ale holka poctivá 🙂 a proto tě taky máme rádi. proto, jaká jsi 😉 hele, 22 tisíc bych teda taky asi nevracela 😉
@martinka79 Marti, vám prima večer!

copak ta naše těhule s kotníkem?

e.k.t
autor
26. dub 2011

já vím, máte to těžké a zdá se že opravdu jediný lék je být totálně pasivní, ale moc to bolí, to chápu 😔

e.k.t
autor
26. dub 2011

No to víš Pavli okolo velikonoc si hodně vzali dovolenou, tak v práci bydlím, ale už jen zítra den a ve čtvrtek noc a pak až 2.5 jestli se nic nezmění a tam to pak docela vychází, takže si ji zase zžiju, ale druhou půli měsíce si ji neužiju, to jsou tam zase 3 na dovolené a já tam budu nocovat, teda paráda, spíš budu mít noční

e.k.t
autor
26. dub 2011

tak ksem jukla do diáře a pokud se nic nezmění, tak to vypadá, že bude Joli od pátka 3 týdny jenom doma, teda druhý víkend v kbvětnu pojedeme na rodinnou oslavu 50tin manžela mm sestřenice, bude to ve Varnsdorfu, ti vlastně Jolinku ještě neviděli, tak se pochlubíme pokladem

anta
27. dub 2011

Ahoj holčinky, tak dítě vstávalo dneska nějak dřív, to jsem odvázaná, protože mm se vrátí trochu později 😒 No co, nějak to přežijeme, šoupnu ho na hlídání, tak se ho zbavím 😀 😀 😀 Já mu dám, půjde pěkně do světa, zavážu mu uzlíček s buchtami a tradá 🙂
@paolin - 22 tisíc bych nevrátila určitě, vybrala bych prachy a dala bych peněženku tak, aby jí někdo našel, ale prázdnou 😀 😀 😀
@e.k.t - tak konečně si jí užijete, viď? To musí být taky smutný být bez dítěte kvůli práci pitomý 😉

anta
27. dub 2011

Pomooooooc, dítě je pekelně protivný!!!! 😝 😀 😀

paolin
27. dub 2011

@anta jéé Janííí! snad ho to brzy přejde!

paolin
27. dub 2011

my byli ve školce a Adam nechtěl jít domů! že prý s Vítkem a když ne s Vítkem domů, tak s Vítkem ve školce. holkýýý, to mi udělalo takovou radost 🙂 taková blbost, ale pro mě náznak pozitiva 😀

anta
27. dub 2011

@paolin - náhodou, to není blbost, to je velká věc, mně by to taky rozhodně udělalo velkou radost 🙂 🙂 Tuším, jak se cítíš hezky 😉 Jsem si tak ještě vzpomněla na kompliment od mého synátora, víte, co mi řekl? "Maminko, ty jsi hezká jako totem" 😀 😀 😀

anta
27. dub 2011

Jo a dneska mi říkal, "mámo, ty máš tak velký prsa!" 😀 😀 😀 😀 😀 Z něj fakt učůrávám 😀 😀 😀

paolin
27. dub 2011

@anta Jani 😀 😀 kam na to chodí 😀

anta
27. dub 2011

No to nevím, protože já žádná prsa nemám 😀 😀 😀 Je vidět, že ještě nic neviděl 😀 😀 😀 Jdeme dneska do Hvězdičky na to hlídání, tak jsem zvědavá, co teda řekne paní, protože ta má prsa, že by s nima mohla bimbat poledne 😀 😀 😀