Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
27. dub 2011

@anta 😀 😀 Jani, no možná proto jsou tvoje velký a hezký 😀 😀
Vítek sem tam taky prohlásí, že mám hezký prsíčka. ale prý malý 😀 Adamovi je to jedno. ten si s nimi hlavně rád hraje, lump 😀 😀

anta
27. dub 2011

@paolin - teda Vítek je znalec, co? 😀 😀 😀 Zrovna jsem narazila na článek "Jak bojovat s ochablýma prsama", výborně jen do mě 😀 😀 😀

anta
27. dub 2011

Jo a dítě bylo v ložnici u mě v posteli a já něco kutila v kuchyni, pak jsem se šla na něj podívat a on se na mě tak zvláštně kouknul a já říkám "copak, Honzíku?" a on "ale nic, jen zkoumám pimpilína" 😀 😀 😀 Že by na něj šlo jaro? 😅 😅 😅

paolin
27. dub 2011

@anta Jani, článek pošli 😉
kluci zkoumají pořád 😉 Adámek zkoumal, až prohlásil blll - jako že tam má kuličku 😀 tak jsem mu řekla, jak je šikovný 😉 zhruba v jeho věku měl stejný nález i Vítek 😉

paolin
27. dub 2011

tak já mažá vzbudit Adámka. usnul až v 1. ale musíme do školky pro Vítka, tak má smůlu..

anta
27. dub 2011

Tak Honzík mi slíbil, že ve Hvězdičce na mě počká na chodbě, to bude fajn pro tetku, protože tam jsou dlaždičky a Honzík si tam krásně hraje a paní mrzne 😀 😀 😀

anta
27. dub 2011

Tak Honzík jak slíbil, tak splnil 😀 Jako když jste tam byli u dveří, tak začal natahovat, ale nerozplakal se, neplakal dneska vůbec 😎 😎 😎 Byl tam dneska půl hodiny, příští týden ho tam frknu na hodinu 🙂 🙂 🙂 Mám z něj velkou radost, se přiznám 😉

paolin
27. dub 2011

@anta Jani to je skvělýý! hele, tak to se jako budeš příští týden hodinu poflakovat, jo? 😀 😉 tyjo...strašně ti ten relax přeju! 🙂

anta
27. dub 2011

@paolin - je to skvělý, trošku ale je prapodivné, že tam tráví čas na té chodbě a nechce jít do místnosti, kde jsou hračky. Zaplatila jsem za tu půlhodinu 35 Kč, což je fajn, jinak, ano, budu se hodinu poflakovat 😀 😀 😀 , je to zvláštní, ale já tu půlhodinu najednou doma neměla co dělat, nikdo za mnou nechodil, neřval, nekibicoval, až smutno mi tu bylo, tak jsem se zase na něj moc moc těšila 😅 . Ta teta tam měla maminku a ona pak uklízela hračky a Honzík jí říká "babi, ty kráááásně uklízíš" 😀 😀 😀 😀 😀

paolin
27. dub 2011

Jani třeba to má jako mety. první meta vejít vůbec dovnitř, druhá je hraní v předsíni a třetí vítězná je hraní si v místnosti s hračkami 😉 myslím, že má pocit, že je na půl cesty k tobě 😉

paolin
27. dub 2011

@anta Jani, čoveče co ta Many?

paolin
27. dub 2011

tak jsem dnes udělala dort, krém a teď dělám marcipán. zítra je ve školce pálení čarodějnic a pak plánuju večerní radovánky s tatinem nad plácáním marcipánové mašinky 😉 snad se mi ten dort povede. pro Vítka jsem si vybrala tento, tak uvidíme, co zvládneme 😉

anta
27. dub 2011

@paolin - tak tak, já si to taky myslím, že se jakoby pomaličku polehoučku ode mě odpoutává a tím, že je na té chodbě, má pocit, že je mi napůl blíž, ano, napadlo mě to taky 😉 Vůbec nevím, co ta Míša, neozývá se a já jsem jí nepsala, tak mám jí napsat? Dortík je nádherný, no já bych si ho lajsla akorát tak z toho obrázku vystřihnout, jo? 😀 😀 😀

paolin
27. dub 2011

Jani, to já taky 😀 ale něco se pokusím splácat 😉

anta
27. dub 2011

@paolin Tak to se teda plácneš 😀 😀 😀 Si troufáš, já bych to neuměla 😉 Napsala jsem Many a taky Monče, už jsem jí tu dlouho neviděla, tak jestli je s ní vše v poho. Teď psala Many, má zítra poradnu, jinak pořád leží s nohou hore a už jí to leze na bednu a moc děkuje, že na ní myslíme 😉 🙂

paolin
27. dub 2011

tak prima, že je jí prima 🙂

martinka79
27. dub 2011

ahojky holčičky nějak se tu netrhnu, ale to víte matka od dvou dětí a k tomu pracující... 🙂 výmluva. 😀 😀 😀
Jani tedy Hnozík je šikula, aže zkumá tělo to u nás se taky děje a zkoumá i n´moje tatina ... jen Nikoka se nedá. 😉 relax ti přeji-🙂 je to zvláštní pocit viď, ale neboj ono to čase přejde.
Pavli tak to jsi kabrňák , já pekla dorty, ale letos jsem kupila paříž Míša ji moc chtěl jinak tedy marcipánování to je kšeft, vždy jsem sladká až za ušima... 😀 😝
tak se tu mějte holky MOnču a Míšu moc moc zdravím a Evika taky. Pa.

martinka79
27. dub 2011

http://www.i-creative.cz/category/jarni-namety/
odkaz na prima nápady na výrobu nejvíce se mi líbí ruce a z nich květiny a ta beruška... zítra to bude realizovat doma a v práci pa.

anta
28. dub 2011

Dobré ranko, holčiny. Dítě zase vstávalo nějak dřív a to včera usnul před půl osmou, no já jsem nějaká unavená či co 😅

paolin
28. dub 2011

ahojda! tak kluci včera usli až o půl 10..a dnes vstávali v 7. Vítek i později. tak jsem si řekla, že ho nechám doma 🙂 v 1 jdu ke kadeřnici, tak se alespoň spolu vyblbnou a Adam usne poo dřív 😉

e.k.t
autor
28. dub 2011

Ahojky, tak včera denní a potom honička do obchodu abych něco koupila apak jsem vařila čili kon alá mexický kastról, po půl desáté dojel mm z výletu na nějž vyrazil přímo z noční a říkal že to bylo ňamiky ňam. dneska noční a zítra pro Joli a pokud se nic nepoto tak 3 týdny bude doma a to nám počítám bude hrabat všem třem, jak bude protivná že jí chybí sestřenky, jenže když oni to k nám mají daleko chudinky

anta
28. dub 2011

Tak jsem zjistila, že Honzulákova motorka začíná být ve špatném stavu, ani nevím, jako má nosnost, ale bojím se, aby ta umělá hmota někde cestou nepraskla, no co, bude mít narozky, tak dostane kolistické odstrkávadlo i s helmou 😉

e.k.t
autor
28. dub 2011

Jani to je super nápad, Joli už to tak má rok a výsostná spokojenost. Jo a právě nám došlo potvrzení rezervace a pokyny k platbě, 8500 jsme obratem poslali a je to teda 2L a přistýlka - raději s sebou cestovní postýlka, cena za všechny 3, posunuli nám nástup až na neděli no holt až od neděle, ale aspoň na sobotu pojedeme k našim, takže nevadí. Už se do toho Radějova těšíme, mohli jsme přidat 300 a mít na pokoji i televizi, ale lepší to bude bez. teda doufám že nebude celý týden lít, to by nebylo nic moc

paolin
28. dub 2011

Jani, to je prima nápad!
Evi, neboj, určitě bude krásně 🙂

venku bylo skvěle. potkali jsem kamošku a pak mi volala moje svědkyně, že je poblíž. tak jsem se po dlouhééé době viděly. chuděra je celá vyblitá..čekají druhé mimi 🙂 a jí je zase šííleně špatně ☹ škoda jen, že já končím MD a ona bude nastupovat 😉 naše první dítka jsem měly zárověň, tak to byla spřízněná dušička 🙂

anta
28. dub 2011

Tak holčinky, psala Many, že jí praskla ta dlaha a tak dostala ortézu, jak jsem prdlá, tak jsem četla, že jí praskla voda 😀 😀 😀 Nohu má prý lepší, tak aspoň že tak 😉
No s tou motorkou nám nic jiného nezbývá, narozky má v červnu, tak to vydrží, ale asi se nebude té motorky chtít vzdát, už se se mnou hádal, že jí chce mít napořád, to je radost 😝 😀 😀 😀

paolin
28. dub 2011

@anta Jani, tak teď jsem se taky lekla, že voda 😀
no konečně ortézu..jak by asi tak s dlahou rodila..pitomci doktoři

e.k.t
autor
28. dub 2011

Pavli no to byl příjemný den, samá pozitiva a sociální ..jistoty 😀 😀

anta
28. dub 2011

@paolin - dyk jsou to doktoři, co bychom chtěli, ne? 😀 😀

e.k.t
autor
28. dub 2011

tak berušky opět večer, jdu odpočívat před noční

anta
28. dub 2011

Dítě je v posteli a povídá si: "jsem moc velkej na tu postel, už se do ní nevejdu", mj. ta postel má 2 metry 😀 😀 😀