Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
12. kvě 2011

@gaba3 - průběh porodu jsem zde popisovala. V den porodu jí začaly stahy v 9 ráno, tak jeli do nemocnice a poslali jí domů s tím, že jsou to poslíčky a že má přijet za 2 hodiny, tak tam jeli asi za 3-4 hoďky no a píchli jí vodu a už to jelo 😅 😅 😅

paolin
12. kvě 2011

@anta Jani! Prima zprávy z nemocnice! Uffffffffffffffff!
holky, u nás taky padají plácnaprdky... už ne, tak jako dřív..ale Vítek jednu dnes vyfasoval. jééé, jak ten je držkatý! no a zuří a já pak běsním..jen jak vidím tu jeho protaženou zrudlou tlamičku 😝 ale jak ji vyfasoval, tak z něj byl zase ten prima kluk..alespoň chvíli 😉
Vítek nabaleno, spí. Zítra vyráží do světa.. Začalo pršet. Zkouknu hokej, Adam snad už usne a jupí do postýlky 🙂

gaba3
12. kvě 2011

@anta díky, nestíhám dočítat.... hlavně, že to mají za sebou a jsou zdravoučký 🙂

jinak u nás taky ručně stručně, i když zezačátku řvu a když nepomáhá, tak je plácanec nutnost 😀

@paolin pavli: vojtas je taky vztekloun a jakej.. no zase ti chlapi vzteklí, jak jinak!!! 😀

tak dobrou

e.k.t
autor
13. kvě 2011

dobré raníčko, tak dnes opět šikulka, a jsem dvakrát ráda, protože z nějakého důvodu nutně potřebovala spát s maminkou a na mamince, takže jsem ráno hledala mrtvou ruku 😝

anta
13. kvě 2011

Ahoj holčinky, dnes vstávačka v pohodě a já konečně taky. Posledních 14 dní nestálo nějak vůbec za nic, ale už je to dobrý a cítím se zase ve formě. Honzík tady zavádí novinku, sotva se vzdálím z místnosti, tak na mě volá "mámo, koukni", čímž mě teda dostává fakt do varu. Vůbec nevím, jak na to reagovat a štve mi to 😅

paolin
13. kvě 2011

ahojda! tak Vítek odfrčel směr škola v přírodě, Adámek to obrečel. teď jsem v práci, tak jak Adam usnu, šupky dupky makat 😉 hmm..kdybych tak věděla, jestli se Vítek po cestě pozvracel a jak se vůbec má... ☹ to je fakt divný být bez něj ☹

paolin
13. kvě 2011

co ta Many lumpačka, že se tu neukázala 😉
@anta Jani prima, že sis schrupla!
@e.k.t Evi, supr zprávy!!!!

e.k.t
autor
13. kvě 2011

Pavli neboj, jen mu to prospěje. 😉 a ty si ten týden pěkně užiješ Adíka a budete se všichni na Víťulku moc těšit 😉

e.k.t
autor
13. kvě 2011

jj Pavli, je to teda o naší disciplíně, vstát dřív, já až takový problém nemám, ale mm jooo 😀 😝

martinka79
13. kvě 2011

čusík holky jsem na netu ve škole. mám dnes supl den tak jsem toho využila a všichni jsou spokojení... jen já lítala jak namydlená pipina... 😀
Pavli, Vítek byl i loni?? nebo jel poprvé?
Mně Míšu nevemou, že je prýmalý, ale že ví, že by to zvládl, ale vzhledem k pohodlí učitelek ne.. sice nevím kam ho pošlu, ale nevadí mi to.. nějak mi ta školka přijde, že je na proteční děti a vlezprdelí rodiče což já nejsem.. haha 😀 😀 😀 a Míša to je salámista má je na háku.

martinka79
13. kvě 2011

končím a pádím směr druhé pracoviště na doučivání a pootm jupí na chytrolíny a pak domů...

e.k.t
autor
13. kvě 2011

Marti to je nemilé, a jako co mají teda rodiče dělat, když si jako zavřou školku? 😝

paolin
13. kvě 2011

@martinka79 Marti, poprvé.

paolin
14. kvě 2011

ahoj holky! koukám, nikdo nikde.. 😨
my byli dopo s babi na zahradě, Adámek tam spinkal a pak jsme jeli na nádraží na šišinky 🙂 je z toho běhání unavený, tak sedí na pohádce. Adam a unavený, to je snad zázrak 😀 zítra odpo přijde návštěva a budeme grilovat a jukat na hokej. tak snad hoši dají to 3.místo..
užijte si víkend!!

copak asi dělá Vítek..

anta
14. kvě 2011

Ahojky holčinky, dneska byl takový rozlítaný den 😉 Nejdřív s rodinou do města, tam jsme chvilku pobyli, pak ven s Honzíkem a já výlet do Baumaxu, kde jsem pořídila čupr skříňku do koupelny, dítě neusnulo, pak bylo ještě 2 hodiny venku, hodinu s maminkou a druhou hodinu s taťuldou. Řešíme zrovna, jak zapojit tu skříňku na dráty, protože je se světýlkem, ale mm se nevyzná v elektrice a neví, jak ty dráty na sebe napojit, aby se nestalo něco hrozného. Nemáte doma někdo elektrikáře, který by poradil? Jde o to, že ze zdi teď trčí jeden zelenožlutý drát a černý drát, no a na skříňce jsou tři dráty - hnědý, zelenožlutý a modrý. Tak kdo poradí, má to u nás doooost dobrý 😀 😀 😀

paolin
14. kvě 2011

@anta Jani mám, heč 😀 takže černý na hnědý a zelenožlutý na modrý. ten zelenožlutý ze skříňky máte teoreticky připojit na modrý, ale když ne, tak to prý neva 🙂

anta
14. kvě 2011

@paolin - no nekecej a vy s tím máte vyloženě zkušenosti, ju? MM na to pořád kouká jako puk a už si na internetu hledá kurz pro elektrikáře, jůůůůůůůůů, doufám, že to vyjde a půjde to, děkuji děkuji 🙂 🙂 🙂 🙂 Ze zdi právě trčí jen zelenožlutý a černý, takže chápu dobře, že ten černý ze zdi připojíme na ten hnědý ze skříňky a ten zelenožlutý ze zdi na ten modrý ze skříňky, takže to ještě znamená, že ten zelenožlutý ze skříňky nebude vůbec zapojen a nevadí to tedy? Ptám se jako debil, ale nechci přijít o byt a mm, 😀 😀 😀 😀

paolin
14. kvě 2011

@anta Jani prý jo. Já nevím, jsem strojař 😀 Mirek je elektrikář - tedy studoval elektro vejšku - biomedicinského inženýra. říkal, že to tak patří, ale že za případné úrazy neručí 😀 ne kecá. tak je to správně.

paolin
14. kvě 2011

jo, prej to co máte doma je ochrana nulováním a běžně bývá ochrana zeměním. což už se běžně nepoužívá. a že když oděláš kryt zásuvky, tak jeden drát vede na levou dírku a druhý drát propojuje kolík a pravou dírku. což je prý ochrana nulováním - zem je svedená do jednoho drátu. jeden čas se to tak dělalo, páč se ušetřil jeden drát. pak někdo chytrý vymyslel něco jiného a to se používá teď. ale nic vám to neudělá. a jestli to nechápeš, tak já taky nee, jen píšu, co diktuje Mirek 😀 taková sekretářka 😀

paolin
14. kvě 2011

no není ten internet báječná věc? 😀

paolin
14. kvě 2011

Jani kdyby vám to nešlo, tak zítra cinkni a pořešíme to 🙂

anta
15. kvě 2011

Ahojky 😉
@paolin - hodná, děkuji, zatím jsme to nezkoušeli, přece jen je tma a Honzík se teď s tátou venčí, tak až to půjde, tak se ozvu a když nepůjde, tak brnknu 😉

anta
15. kvě 2011

TAkhle vypadá ta skříňka, je ouplně obyčejná, říkám jí komunistická 😀 😀

anta
15. kvě 2011

@paolin - tak to svíííííítííííí, děkujeme moc za ochotu, jste prostě hodní lidé a máme vás rádi 😉 🙂 🙂 🙂

paolin
15. kvě 2011

@anta Jani, jste to ale šikulky 🙂 skříňka je pěkná. supr tak sedne 🙂

anta
15. kvě 2011

@paolin - to jsem vybrala já, stála 800,- Kč, což je jedna z levnějších. To vy jste šikulky, že jste tak dobře poradili, máte to u nás schované 🙂 Teď jsem vytřela barák a taky byt, ten byl zase jedlej, jak je ošklivě, tak je to fakt všude vidět 😉

paolin
15. kvě 2011

tak u nás se taky uklízí. po 16 hodině má přijít můj douuuuuholetý kamarád s rodinou 🙂 známe se asi od 15ti a je to ten nejhodnější, nehúžasnější, nejvstřícnější a nejspolehlivější človíček pod sluncem 🙂

e.k.t
autor
15. kvě 2011

Ahojky, jsem zpět z rodinné oslavy 50tých narozenin manžela Martinovy sestřenice a bylo to fakt super, živá hudba trsalo se do jedné ráno. pravda máme od včera za sebou skoro 400km, ale to neva. rovnou jsme prodali Joli na skoro celý týden babi v Pardubicích, budu furt v práci a mm taky 😝 ale penízky jsou potřeba, tak snad dobrý 😉

paolin
16. kvě 2011

ahoj holky!
Evi, to je prima, že jste si to užili 🙂
u nás včerejší návštěvy taky prima 🙂 jen Adam spal do 13 hod a večer potom usnul až kolem 22! a vstával ráno o půl 6... šílenec toto 😉 od známých malý spí do 16 a pak jde spát po 20hod. já chci takýýý 😀

anta
16. kvě 2011

Ahoj holky. Tak jsme byli na nákupech. Honzík mi dělá radost, on se vždycky bál dinosaurů, nevím sice proč, ale netlačila jsem na něj a už se jich nebojí, teď si hraje se dvěmi 😉 🙂