Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
16. kvě 2011

my byli chvíli venku, ale Adam byl protivný - unavený. teď spí, pak půjdeme do cvíča 🙂

paolin
16. kvě 2011

holky, tak to je drsný..Mirek mi minulý týden dával botky Hi-Tec na drobnou úpravu. o víkendu jsem na netu četla, že v Brně Žabinách hořel rodinný dům - kousek do práce a dnes mi Mirek řekl, že to byl barák toho ševce 😨 prý se zapálil, když spal..

anta
16. kvě 2011

@paolin - tý jo, no to je fakt drsný ☹ Honzíček byl dneska na hlídání ve Hvězdičce, byly tam na něj čtyři holčiny, ale dobrý, ustál to 😀 a to ani nespal, zítra už v kočárku spát nebude, rozhodla jsem, že už to takhle dál prostě nejde, že se naučí spát v posteli anebo nebude spát vůbec, jeho věc, ale to každodenní lítání s kočárkem mě fakt neba 😝 😀 😀

paolin
16. kvě 2011

@anta Jani dobře jsi se rozhodla 🙂
no, je to mazec..a taky mám po botech, páč byly u něj na té opravě..

anta
16. kvě 2011

@paolin - tak to víš, už mě jaksi nebaví dělat dítěti černocha, aby se milostivě vychrápalo 😉 Jéje, škoda bot a chudák i ten pan švec 😔

martinka79
16. kvě 2011

krásné pondělí chválím skříňku podobnou sdvojumyvadmlem máme doma.. rada byla sprvná od Pavči._Mirka
Jinak u nás pohodvý víkend moc jsme si to užili...¨te´d jdu vegetovat jezdím domů pozdě dělám si kurz na Pc power point... haha ačeká mě excel.

anta
17. kvě 2011

@martinka79 - díky 😉 Jinak dobré ranko, holčiny, tak dítě je dneska vzhůru od 5,50! 😕 To je teda děs na to, že včera nespal 😝 Dneska bude už mít změnu, už kočárkovat nebudu, bude spát doma v posteli, tak jsem zvědavá, jak nám to půjde. 😉

paolin
17. kvě 2011

dobré ránko! Jani, tak budu držet pěstičky, ať to s uspáváním vyjde 🙂

anta
17. kvě 2011

No tak uvidíme, už mě to vážně lezlo na nervy to vození, on už se do toho kočárku ani pomalu nevejde 😀 😀 😀 Hlavně mě štval s tím kibicováním a tam jezdi a tam nejezdi a řev, no děs, tady to taky asi nebude růžový, ale lepší než ho poslouchat venku 😀 😀 😀 Tady mám aspoň špunty po ruce, kdyby něco 🙂

paolin
17. kvě 2011

@anta 😀

anta
17. kvě 2011

Se mi s Honzíkem stal takový trapas, potkali jsme tlustou paní a Honzíkova otázka zněla:"Co to má ta paní v bříšku, mámo?" Jsem myslela, že se propadnu hanbou, naštěstí nás paní moc neslyšela, tak jsem měla možnost to po jejím dotazu přehrát na hezké brýle. 😀 😀 😀

anta
17. kvě 2011

Jo a Honzík se mi pak svěřil, že si myslel, že má paní v bříšku dítě, jenže paní bylo tak 60, tak nevím nevím 😀 😀 😀 Tak dneska už haranta neuspávám, žádný kočárek nebude a hle! Dítě ještě nespí, jak jinak 😅 😅 😅

e.k.t
autor
17. kvě 2011

ahojky mezi nočníma, snídám-obědvám rárky se super pikantní dijonskou hořčicí a dočítám.

všem vám opravdu pevné nervy 😉

martinka79
17. kvě 2011

čusík holy, Jani tak jsi dopadla neusl viď. no jak jinak...
Míša jede zítra na dopravní hřiště... do Prahy se ho chtěli zbavit, ale já jím dám.... 🙄
jinak jsem jak na holi zahrada si žádá zásah,a le dnes jsem dost utrahaná z práce takže až zítra... nějak je toho moc.
Evi tayk lítáš jak čarodějnice viď.
Pavli a jak u vás pohoda bez jednoho dítka???

paolin
17. kvě 2011

@martinka79 jo jo, to je 🙂 s jedním fakt supr 😉 i kamoška říkala, jaká je to pohodka, když nemusejí ráno a odpoledne lítat do školky apod 🙂 jen byl Adam dopo šíleně protivný, odpo už OK. dokonce se strašně kamarádil s jinými dětmi - což normálně nehrozí - chybí mu už Vítek 🙂 dorazil dnes od Vikyho pohled, tak ho Adámek měl pořád u sebe 😀 nu, ještě zítra a pak tradá do kolotoče se dvěma dětmi 😉

paolin
17. kvě 2011

tatin už nám dorazil domů, tak snad půjde Áda spinkat a já si dáchnu 😉

anta
18. kvě 2011

Ahoj holčinky, tak dítě dva dny nespalo, včera to spaní doma bylo silně neúspěšné, tak je unavený už od rána, vzbudil se v šest, ale holky, on je vám hodný, neřádí, nelítá, nehádá se, no ta únava dokáže divy s dětmi, vyzkoušejte 😀 😀 😀

many
18. kvě 2011

ahojky holky 🙂 zdravím moc 🙂
v albu už mám pár foteček, tak můžete juknout 😉 jinak i na fb 😉
daří se dobře, Ladík je hodnej a pomáhá a Lukynek je zlatíčko asi po bráchovi, musím zaťukat, teda 😀 ťuk ťuk....

přes den kojím i po hoďce, ale to vůbec neva, za to večer chrupe jak medvídek 😀 dnes spal od 20.00 do 2.30 nááádhera a tojsem se ho pokoušela probudit, měla jsem plný prsa a ani náhodou, nedal se a spal 🙂 jinak ani pláčem mě nebudí zatím, vždy mě probudi jak si brouká a dostane hned prso, tak zapláče fakt jen málo 🙂 no zatím je to dobrý vše a už je líp, ještě aby pipina přestala bolet, žloutenka úplně zmizla snad a kyčle pak taky byli dobrý .................. a bude se dařit 🙂

many
18. kvě 2011

a Ladíček je od září přijatej do školky 🙂

paolin
18. kvě 2011

@many jéé, to je krása, jak se vám daří 🙂 jen tak dál 😉
@anta Jani u nás to funguje opačně 😉 jak je unavený...jéé, to je mi kňourání a fňukání..

anta
18. kvě 2011

@many - hele super. Ládík je tedy celý ty obličejem, koukám. Lukýnek je nádhernej, já bych si ho hned poňuchňala, krásnej 🙂 🙂 🙂 🙂

anta
18. kvě 2011

Tak dítě opět nespí, achjo 😝 Zkoušela jsem i kočárek a taky nic i když je děsně utahanej, to na něm vidím, ale nemůže spinkat a já nevím, proč? ☹

paolin
18. kvě 2011

@anta no Jani někdy děti prostě spát nechtějí a dělají vše proti spinkání, ač jsou unavení..
.. nebo je už tak přetaženej?

many
18. kvě 2011

taky dnes nespinkáme 🙂 už se těší na zahrádku na písek 😀 akorát Lukynek spal 🙂
Jani hned bych ti ho pučila poňuchňat, kdyby si bydlela blíž 😀

paolin
18. kvě 2011

@many teda Míši, jak ty to děláš, že máš tak hodné děti 😀 😉 na zahrádku, nejlépe už s bazénkem.. jupí 🙂

paolin
18. kvě 2011

Adam spal. ono toho naspí v noci strašně málo. cca 8 hodin.

anta
18. kvě 2011

No jo, ale už je to třetí den a já nevím, co s tím? 😕

paolin
18. kvě 2011

@anta Jani no asi nic ☹ Vítek postupem času spával ob den, pak jednou týdně a pak už vůbec. teď sem tam chrní v autě.

martinka79
18. kvě 2011

čusík holky, tak Míšo super zprávy pěkně si to užívej.. taky bych to brala... pochovat povozit. ale mám kousek od sebe kamarádky malého a v pondělí na něj půjdu kukat a chovat...
Jani nespavec I Míša je takovej nespavec a nene zabrat...ale někdy díky ospalosti prudí...

martinka79
18. kvě 2011

jinak dnes M9ša na dopravním hřišti stávkoval nechtěl na jiné kolo a jen to svoje.. haha to bylo doma. a tak chvilku byl chodec a pak ho vozila jedna asistentka na kolobrndě..
přijel utahaný,a le neusnul a nakonec ho přepadl průjem dvakrát uvidím co z toho bude.. chudina poprvé to nedoběhl .. (nezvládl si sundat kraťasy) nic moc nejdl jen piškoty a tak uvidím.
krásné sny vám