Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
9. čer 2011

@anta Jani, tak uf. taky jsem si v úterý říkala.. čím jsme starší, tím jsou tyto události horší..brácha je ale supr, že zvládl proslov!

martinka79
9. čer 2011

AHOJ Jani to jsem ráda, že to máte za sebou...
Pavli já bych jim zavolala ale klidně bych ho vzala.. je to těžké budu na vás myslet...
já mám příští týden dovolenou... a v sobotu my přijedem mega návštěva sestra s rodinou a milovaný mojí neteře... a taky moji rodiče a bude se dělat lešení... jen mě bolí v krku...

paolin
9. čer 2011

@martinka79 Marti díky. zavolám jim. já bych nerada zase dostala papír s negativní, neklidný a nespolupracuje. už bych ráda věděla, jak na tom vlastně je 😉

paolin
9. čer 2011

ti moji kluci tak strašně zlobí..pořád jen řev řev, odmlouvání..bych jim dala na prdku, zatím se ale držím.

martinka79
9. čer 2011

já jdu hajant jsem Ko zítra si jdu pro léky...
Pavli neboj to nedostaneš.

paolin
9. čer 2011

@martinka79 Marti, tak ať jsi OK 🙂

martinka79
9. čer 2011

@paolin díky je to šílené nemohu polknout a je mi bídně..

martinka79
10. čer 2011

ahojky, tak jsem doma.mám angínu... ležím a dávám si máčené suši v čaji...

paolin
10. čer 2011

@martinka79 jejda Marti ☹ dostala jsi atb?

martinka79
10. čer 2011

@paolin jj napsala mi je a chtěla jsem něco zabere brzy . mám penicilin s tím, že dva dny po 6hod. a pak normálka po 8 TAK uvidíme.

anta
10. čer 2011

Ahoj holčinky, dnes jsem nějaká bez nálady, tak se nezlobte, že sem moc nezavítám ☹ . Marti, bráchova holčina má taky angínu, taky na atb., chudák. Takže léčit léčit léčit 😉

paolin
10. čer 2011

@martinka79 tak ať zabere!
@anta Jani ani se ti nedivím...
Adam dnes zase nespal a oba jedou na 150%, tak už poněkud padám na ústa 😉 pustila jsem jim pohádku a cpou se popcornem 🙂

martinka79
10. čer 2011

@paolin snad zabere brzy atb. jj to je dobrá kombinace pohádka a něco do hubičky.taky to aplikuji když už mám dost...
@anta ono to musí někdy na člověka padnout.. tak se opatruj a usmívej se Honzíka. neteřinka ať je bzry fit... chudina.

e.k.t
autor
10. čer 2011

ahojky, konečně chvilka, měli jsme rozlítáno shánění věcí na dovolenou, dárky pro švagrovou k narozeninám, natankovat benzín na pondělí, aby se mm dostal do práce, já se z ní po noční bohužel nedostanu, budu doma asi o hodinu dřív než mm z denní, no bude to fakt maso a v úterý den tfujky, ale nedá se nic dělat

martinka79
10. čer 2011

@e.k.t tedy mát e toho dost...
já sidal zmrzlinu a další atb. a děti mi donesly třešně...

e.k.t
autor
10. čer 2011

Hmmm zmrzlinu mám v mrazáku taky, no možná na ni dojde. Teď se šklebím nad nezralou meruňkou 😀

anta
11. čer 2011

Ahojky holčiny, dnes jsem na tom už lépe, tak jsem ráda, ulevilo se mi. Honzík vstával v 5,45 hodin, ale pořád lepší než kdyby tu strašil od 5 😉 🙂

paolin
11. čer 2011

Jani, to jsem moc ráda!

paolin
11. čer 2011

mně dnes tak bolí palice..to mám ztěch 3 dnů, co jsme zavření doma a Adam ještě nespí poo 😉

paolin
11. čer 2011

@anta Jani a dorazil vůbec ten balíček nebo ho někdo na poště stopil?

anta
11. čer 2011

@paolin - jojo, dorazil ve středu a psala jsem ti, že kalhoty mi jsou přes boky super, jen délka je u mě špatná, ale to si upravím, děkuji Ti ještě jednou 🙂 Trígo je také na mě šité 😅 😅

paolin
11. čer 2011

@anta Jani no fakt! já to úplně zazdila 😨 hele, pošli foto 😉

paolin
11. čer 2011

byli jsem venku na písku a pak na zmrzce. je tu pod mrakem, tak Vítek konečně mohl ven 🙂 potkali jsem pár, který s námi byl u moře na Kosu. hlídali vnučku, tak jsme pokecali. my se pravidelně potkáváme, jak se blíží léto 😀 tak si tu teď Mirek prospěvuje - to se někdo má, že jim děti někdo pohlídá 😀

anta
11. čer 2011

My byli na dětském dnu, pár fotek mám v albíčku, jinak mm mi tam pořídil čupr košík, ten dávám sem 😉 Též jsem pořídila pěknou lampičku, alespoň mně se líbí 😉

paolin
12. čer 2011

Jani pěkné pěkné 🙂 my byli dnes dopo nakoupit a teď uvažuju, zda jít na 4 hrát beach. moc se mi nezdá počasí a nerada bych, aby kluci v písku nastydli 😒

martinka79
12. čer 2011

Jani pěkné... my tu měli návštěvu.. dodělalo se lešní zítra nastoupí kolem půl sedmé.. já si o fošnu urvala prstýnek už třetí přišel vniveč díky domu...
jinak mi je lépe a jsem ráda, že jsou všichni fuč. zítra se vrhnu a gruntování skříní a budu rušit své oblečky.... tak pokud najdu ěnco co by se hodilo jinak.. budu dělat rozdělovačku... mám toho hromadu co mi je malé nebo dávno nenosím a někomu yb to posloužilo..

paolin
12. čer 2011

@martinka79 Marti prima, že už je ti líp 🙂
voliš byl supr, přes hodinu hlídala babi, pak jsem šla kluky vyzvednout a ještě jsem na chvíli zašli na kurt. takže jsme přišli až večer a kluci vyběhaní 🙂 stávka zítra nakonec nebude, což jsem si oddechla. musím do práce a pak na masáž a pěšky se dvěma dětmi a přes celé Brno by to fakt bylo supr 😝 jsem zvědavá, jak to bude ve čtvrtek..to asi pěšky půjdeme.

e.k.t
autor
12. čer 2011

Ahojky z noční, stávka nebude, tak pojedu normálně domů a už se těším, od 6ti ráno v sobotu jsem tam nebyla. Přání švagrové se povedlo, dnes obídek taky super. Stávka bude ve čtvrtek a bude to o to horší, a já mám denní a mm noční tak bude hodně složitá logistika 😝

anta
13. čer 2011

Ahoj holčinky, tak dnes Honzík vstával v 6,10, což jde, lepší než v 5 😉 Zítra jdeme na tříletou prohlídku, tak jsem zvědavá, jak se tam to moje dítě předvede 😵

martinka79
13. čer 2011

@anta Jani Honzík bud určitě exelovat..
já sama doma pohoda nic nedělím ležím v pelecu a relaxuji.. úklid neuteče. jinak mám vše hotové čisto voňavo a dělňasové snad makají...
dnes jedu Nikolce na akademii školy.