Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
15. čer 2011

@martinka79 Marti no vlastně nijak 😀 strašně se divila, že si nás psychologové přehazují jak ponožky a že jsme byli v PPP ve Žďáře 😉 no vlastně cca hodinu si povídala se mnou a pak si před ní kluci hráli. uznala, že má Adam dobrou jemnou i hrubou motoriku, má zájem o hru i komunikaci, ale že nám s logo hlediska moc neporadí. že naše logo je velmi dobrá no a uvidíme po prázdninách. vyšetření s ním nedělala, že to napoprvé nemá smysl. že je moc dobře, že jde do školky a s Vítkem a doporučila nám kolegyni, co dělá videokonferenci nebo jak se to jmenuje..prostě přijde k nám, natočí si 15 hraní a pod, pak to vyhodnotí a přijde to zkonzultovat a budeme se z objevených bych snažit chování Adámka nějak stabilizovat.

anta
15. čer 2011

@paolin - dobrá soda, hele Pavli, oslavte to, jak si to Vítek přeje, jsou to jeho narozeninky a ne celého příbuzenstva, které by se akorát tak nažralo a ještě by mělo kecy. Vítkovi tím určitě uděláte mnohem větší radost, užijete si to víc 🙂 🙂 Dítě chce zahrát Hupy brzdy, víte, co to je? Happy Birthday 😀 😀 😀 😀

paolin
15. čer 2011

@martinka79 Marti my to letos taky tak máme. 30. přijdou kamarádi a babičky, kdo chce. jednu oslavu má ve Vyškově - slaví se to spolu se synovcem. ony ty společné oslavy byly blbé i v tom, že se přálo švagrovi, pak Petrům a Pavlům, kterých je v rodině hodně a Vítkovi. a Vítek mi říkal, že nevěděl, jestli dárek je pro něj a prostě z toho byl mimo. do jeho 3.let jsem to neřešila. ale děti tyhle události velmi vnímají a nechápu, že někdo není schopen to pochopit 😕 ke všemu narozeniny mých neteří jsou a byly vždy jako velká událost pro dítě. přeci po mně někdo nemůže chtít, abych slavila narozeniny na 4x, aby byl každý řádně uspokojen? to je zcestný.

martinka79
15. čer 2011

@paolin Pavli videotrénik interakcí... jo to je dobré to znám... dělala jsem si to kdysi a je to funkční pokud chtějí rodiče pomoci a jsou ochotni sledovat ten sled a potom sami nacházet řešení a chyby.... 😉

paolin
15. čer 2011

@anta Huby brzdy? 😀
Jani nažrat, pokecat si mezi sebou a ještě si nechat pohlídat dítě 😀 my se na oslavách jevíme asi jako velmi nepřístupní. holt lítáme za dětmi a jsme rádi, když do sebe za pochodu nacpeme jeden chlebíček. na nějaké vybavování není čas 😀

martinka79
15. čer 2011

@paolin ne nedělej to pěně si oslavte kdy vy chcete a domluvejte se těmi kdo jsou ochotni spolupracovat... a jj děti na oslavy trpí...

paolin
15. čer 2011

@martinka79 jo, to je ono. jen se trochu bojím, že vlastně vše dělám blbě 😀

paolin
15. čer 2011

no, poněkud mě rozhodilo, co švagr napsal..proč to neřekli hned, když jsem jim nelíbila Mirkova reakce? omlátit nám to o hlavu za měsíc a půl je fakt hrdinství 😝 Mirek to uzavřel slovy, že o takové lidi zájem nemá a že ze sebe nehodlá dělat blbce. má pravdu. nechávám si srát na hlavu už velmi dlouho. jen jsem jaksi nepochopila nebo nechtěla pochopit, že jsem rodině úplně u prdky.

martinka79
15. čer 2011

@paolin my tedy na oslavách posedíme a bavíme se amusím říci, že to není není pro mě stres... 😀 zvu jen ty kdo mi pomohou... či nijak nenarušují oslavu a její chod... jelikžo pohoda a klid je dto nejkrásnější...

martinka79
15. čer 2011

@paolin nejsi jen našli slabý článek a tak jako to mají děti v partě je to i mezi dospělími... ho´d to za hlavu dej nohy hore.... a ser... na švagra. je to blb. a rada pro tebe na příště až bude zase někdo někdy dělat nekalosti nebu tvým dítkem.... řekni to dotyčné zoodpovědné osobě... a TZV. starejme se o své děti.... 😀 😀 😀 😀 😀 sama mi to řekla ředitelka... 😀 😀 😀 😀 😀 a já se tím už řídím ... a je mi líp... i když někdy trpím.

paolin
15. čer 2011

tak to asi nezvu z naší rodiny nikoho 😀 na Adámovým narozeninách si babička ani nevšimla, že má Adam dort a že fouká svíčky a fotila si především, jak pak svíčky fouká Karolínka 😀 holky to je fakt hustý 😀

martinka79
15. čer 2011

@paolin tak je nezvi, hele ty potřebuješ s dětmi pohodovou atmosféru a klid.... a tak pozvi jen ty....co vám mají rádi a pak... bude pohoda... BUde to asi těžké.

paolin
15. čer 2011

no já už jsem se jim to chystala říct. zatím jsem jen přešla na "řekni si mamince". před rokem jsme dojeli na oslavu a mezi dveřmi nám bylo opět zdůrazněno, že se můžeme zdržet jen na oběd, že pak přijdou kamarádi. pomohli jsme jim postavit altány, pohlídali hodinu Karolínu, dali ji najíst - já jsem se nenajedla vůbec, páč uhlídat tři děti nic moc..a ségra o ní dvě hodiny nevěděla. pak jí ještě seřvala, že si jako netříletá není schopna obléct ponožky. no a pak jsem šli domů 😀 byla tam i moje mamka, ale ta si jaksi chovinkala cizí dítě nebo si dali jídlo. pohoda vánek, ale my jsme s Mirkem ti idioti 😀 leda, že si to necháme vše líbit 😀

paolin
15. čer 2011

@martinka79 asi ani nebude. jestli jsem ta nejhorší, jestli je zvu nebo nezvu, tak už je to vlastně úplně jedno. spíš jsem chtěla pořád tu rodinu držet dohromady i kvůli klukům, ale oni o nás zájem nemají a evidentně jsme je celou dobu obtěžovali přítomností.

martinka79
15. čer 2011

@paolin zvládneš to... vím to...

martinka79
15. čer 2011

chlapy někam vypadli asi na oběd či zcela pryč nevím

paolin
15. čer 2011

@martinka79 asi na oběd. a jsou šikovní, ti pracanti?

martinka79
15. čer 2011

@paolin vypadají, ale skouknu to až ve finále i když naše smůla na domě může skrývat cokoliv. 😖 dělám gulajdu a nákypek... a musím jít natírat ty palubky...

anta
15. čer 2011

Holky, my jsme si koupili melounek, má 8,5 kilo, tak se podívejte 😀 😀 😀

paolin
15. čer 2011

@anta Jani, vy máte doma ale dvě pořádné polokoule 😀

anta
15. čer 2011

@paolin 😀 😀 😀 😀

paolin
15. čer 2011

zítra v Brně v určité době pojedou alespoň ty nejvíce využívané spoje. tak supééér 😉

anta
15. čer 2011

@paolin - tak to máte gut, mm se nemá jak dostat do práce, tak teď budou mít poradu, má šéfa debila, který to má do práce jednu stanici tramvají, tak si to nějak nedokáže představit, že by se někdo nemohl do té práce dostat 😝 😝 Ani autobusáci z Kladna neví, kam vlastně pojedou v Praze, protože neví, kde to budou blokovat😕

paolin
15. čer 2011

no, tak to je taky dobrý. tak teď jen, aby to celé k něčemu bylo..

martinka79
15. čer 2011

Jani, tedy vy máte melouna to se břicho nabouchá co.. hlavně, aby chutnal..
s tou dopravou je to šílené a samo, aby to pomohlo...-) třeba dostane volno...
Evička psala jak pojedu už na noc chudina... ☹
já dnes musím zjistit spoj.. jedu s Nikolkou k tomu zubákovi. jinak beru auto a MM bude muset s kolegou.
jinak palibky i běd hotov... a dva chlápci zase makají a si se bude s dalšími dvěma stěnama pokračovat zítra či co..

e.k.t
autor
15. čer 2011

Ahojky, mám upečený bůček z půlky zlatavé krásy je pomletá pomazánka, na výpravu do lopoty 😀 😀 , jedu až večer, asi posledním spojem, to stačí, dítě vytuhlo u pohádky, to je po čtvrt roce asi poprvé 😀 😀 až se probere půjdeme na prochajdu do obchodu pro čerstvé pečivo, aby měl mm na zítra i na večeři 😉
No počítám že budu zítra totálka hotovson, to nicnedělání s hrozbou kontroly bde hnůj, ale snad to zmákneme, noťas si beru s sebou, bez něj ani prd 😀 večer si mne mm vyzvedne, abych tam nebyla až do rána v pátek 😝 to by byl houby odpočinek 😠 a hlavně na noční bude potřebovat noťásek 😀 😀 😀

martinka79
15. čer 2011

my připravené na pojed na akci... dělníci dělají... nechám je tu.

anta
15. čer 2011

Dneska máme 4 roky od svatby s mm 🙂 Čtyři roky od svatby se nazývají květinová svatba 😉

paolin
15. čer 2011

@anta Jani, my zítra 🙂 tak květinová jo? 🙂 přemýšlím, jakou Mirkovi dát pozornost.. asi mu koupím balení Plzně 😀

anta
15. čer 2011

@paolin - ano, květinová, občas to procházka růžovou zahradou zrovna není. MM jsem koupila novou peněženku 😉