Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. čer 2011

Jani aspoň někdo na něj platí, u nás opačný extrém, já čumákuju a milášci chrápou, zase je kolem půl deváté vzbudím, snídaně je do 10, pravda moc výběr na nás včera nezbyl, ale jediný koho to mrzelo jsem byla já a můj žlučník

anta
28. čer 2011

Jo, Evi, co jsme se do něj ale nahučeli, než si to zapamatoval 😀 Chudáku, ty se teda natrápíš s tím žlučníkem a nechtěl by jít ven?

anta
28. čer 2011

Teď mi dítě oznámilo, že máma (jako já) je stará potvora, no kde to bere smrad jeden? 😀 😀 😀

paolin
28. čer 2011

ahoj holky!
@e.k.t Evi, ty si s tím bříškem teda užiješ ☹
@anta Jani teda fakt, kde to ten Honzík pochytil 😉 😀

e.k.t
autor
28. čer 2011

Pavli já už si zvykám, přes den dobrý, blbá je noc, dnes jme zmákli cca 8 km túru s výšlapem na rozhlednu, 177 schodů nahoru a potom dolů a obě pěkně po svých, všechno, potom výlet do veselí nad moravou, a pak ještě vláčkem do strážnice a busem na lučinu a nakonec ještě 3/4km na hotel 😀 😀 😀 a klid a nad ránem se budu moct zasejc posráááť

anta
28. čer 2011

@paolin - ten je drzej, co? Ale je fakt, že lidi ho děsně chválí na ulici, že je šikovnej,že krásně mluví, jo dobrý, ale když ho člověk poslouchá každý den od 5,45 hodin, tak je to únavný, ale to nikdo nevidí 😀 😀 😀 Už mám z něj hlavu jak zeměkouli, fakt 😀 😀 😀

anta
28. čer 2011

@e.k.t - to je mi tě fakt líto, že ti to bříško nedá pokoj 😒

paolin
28. čer 2011

@anta Jani šikovnej je, že čučim 🙂

paolin
28. čer 2011

@e.k.t Evi, vy jste tedy výkonní výletníci 🙂

paolin
28. čer 2011

tak holky, můj "úžasný" výtvor, dort pro Vítka 😀

anta
28. čer 2011

To já spíš čumím. Už se bojím prohodit větu holou, neboť Honza je schopný z toho udělat vyloženě větu rozvitou a téma pro Ústav pro jazyk český 😀 😀 😀 víš, kolikrát ho žádám, aby byl občas něco jako ticho? On mi na to jako odpověď zaječí do ucha tak, že si vážím toho, že když mluví, tak aspoň tolik neřve 😀 😀 Ani bobřík mlčení ho nijak netankuje, tak já nevím, co s ním. Dneska mi tady lítal s tamburínkou a zpíval "dáme si do bytu dáme si vázu...." a měl z toho radost jak malej Jarda, já si pak lehla v ložnici a on se rozhodl tam uspořádat koncert pro maminku s píšťalkou, tamburínou a svým sytým hlasem prý na dobrou noc, no to jsem si teda kurňa dádla, no vzdala jsem to a šla si raději uvařit kafe 😀 😀 Honzík to myslel dobře, ale to se poslouchat taky nedá 😀 😀 😀

anta
28. čer 2011

@paolin Super dort - šikulka jsi, stydím se, že tohle neumím, jsem ostuda a mlátím hlavou o zem "mea culpa" 😉

paolin
28. čer 2011

@anta Jani ale houbelec! kdybys ho viděla z blízka..a jak mi všechny chapadýlka opadaly, když jsem je cpala na dort..je to pěkně slátaný 😀 kortpus nic moc, krém se mi krapet srazil..ale snad se bude Vítkovi líbit a snad se bude i dát jíst 😉 musím za kamoškou, až bude péct a dělat marcipán. nikdy jsem ho neviděla, tak ani nevím, jak má správně vypadat 🙂 jinak samotné to není těžké, když to zvládnu i já 😉 piškotový korpus, krém z pudinku a ten marcipán sušené mléko a cukr a mandlové aroma 🙂

paolin
28. čer 2011

@anta Jani, to musí být sranda s Honzíkem, když předvádí takové hezké divadýlko 😀

anta
28. čer 2011

@paolin Ano je to p-del, dokonce jsem si ho i nahrála na mobil. Blbý dotaz, Vítek je 30.6., že jo, viď? Tak já jen, abych mohla popřát jako první, ráda vyhrávám 😀 😀 😀 Ba ne, nerada bych to zazdila jako vždycky, tý jo, ale pět let? Není nějaký starý už? 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
28. čer 2011

tak trošek Joli 😉

paolin
28. čer 2011

@anta Jani jo jo, na vysvědčení. si to lumpík vybral dobře 😀 hele, nemůžeš si pamatovat všechno, takže blbý dotaz to není 😉 no, bude mu sice 6, ale někdy se chová na 3 😀 i Adam má kolikrát více rozumu 😀
dnes byl Adam na beachu luxusní. ryl hřiště hlavou a tak za ním zůstala pěkná rýha přes celý hřiště. písku celá hlava, ale spokojenej 😀 a s jakou vytrvalostí toho pštrosa dělal 😀 jinak mám radost. asi se posunul kousek dál. ve školce na zahradě bezvadný a dnes se i kamarádil s kamoškou, co si přišla zahrát. to ji viděl poprvé! smál se, hrál si s ní..to mu dříve trvalo tak půl roku, než se na někoho vůbec podíval..

martinka79
28. čer 2011

čus holky vegetuji venku, Pavli dort super super super... jsi šikulka...
Já a já tu slintám nad dortem, nad hudební vložkou a nad všemi krásami země čské... pomoooc já chci taky potěšení nad které není. Ovšem po pravdě, pulce mívám dva v bazénu, na rozhlednu vyšlápnu tak 100krát za den naše ložnice, žabička to je Nikolka, ptáčky mám i zpěvavé živé i ty v mužství.... 😀 a no a hudební vložku jsme dnes měla ssi 10min. taneční kreace Nikolka a Míša Draka bolí zub.... a a jinak jste všechny úžasné škoda, že jen na kávu za vámi je tu kus světa.... mám dva měsíce volňásko holčičky moje.

anta
28. čer 2011

@paolin - ale já jsem debil total mental 😀 Koukala jsem do pasu, že mu je pět a nějak mi nedocvaklo, že po pětce následuje šest a to ví i Honza 😀 😀 😀 😀 Adámek super, hurá, dělá mi radost každá hezká zpráva o těch tvých loupežnících 🙂
@martinka79 - tak Draka bolí zub fakt neznám, znám jen "to to bolí, to to bolí, pláče medvěd, hlavu v šátku, že má zuby v nepořádku" 😀 😀 😀

anta
28. čer 2011

@e.k.t - Joli je super kudrnatá holka, no celý andílek od Murila, je super a koukaj jí čertovinky z očí. Musím uznat, že náplast se povedla, tu neznám 😵 😵 😵

paolin
28. čer 2011

@e.k.t Evi, Jolanka je celá mamka 😵

martinka79
28. čer 2011

😀 holky srnada dali jsme si zápas... v badmintonu
😝

paolin
29. čer 2011

@martinka79 Marti a kdo vyhrál? 😉

anta
29. čer 2011

Ahoj holčinky, dneska jsem nějak vstala nakřivo, tak snad se srovnám, jsem otrávená jak indiánský šíp 😀

paolin
29. čer 2011

Jani, tak to jsem dva otrávené šípy 😀 já opět díky své drahé sestře 😀 včera jsem si po telefonu opět vyslechla, jaká jsem sobecká mrcha a jak dělám jen problémy a jsem sebestředná a... Jani myslím, že určitě můžu i za to, že Honzík vstává brzy, nechce po obědě spávat a i za to, že dnes bude hic 😀

paolin
29. čer 2011

nechcete moji sestru někdo půjčit? ona je úžasná. nemusí vás ani vidět, ale sáhodlouze vám povykládá váš psychologický profil 😀

anta
29. čer 2011

@paolin - no hele a víš, že mě to napadlo, že za to můžeš? 😀 😀 😀 ty jsi hrozná teta chachacha 😀 😀 😀 😀 Vyprdni se na ní, ježiš, oni ti vážně nedají pokoj. Tvou ségru beru, trošku jí vychovám, frajerk 😉 u

paolin
29. čer 2011

@anta Jani no jasný, že můžu 😀 já můžu za vše, jsem totiž ta nejhorší ze všech hrozných 😀 ne, pokoj mi nedá. ona si tím dělá dobře 😉 ponižování a ubližování má jako prima hobby už velmi velmi dlouho 😉 příště ji už pošlu do prdky sestra, nesestra 😉 😝
jinak se nechala slyšet, že nemám švagrovi ani psát ani volat. že je na mě táák strašně naštvaný.. chudák malej teda 😀 si jen vždy vzpomenu, jak jsme se s ním s Mirkem několikrát bavili a on jen kroutil hlavou a říkal, to jsem nevěděl, to jsem taky fakt nevěděl 😀 tak o čem to asi bude, že? když jsem ho viděla naposledy, tak jsem se supr bavili a najednou jsem ho naštvala. to je fakt vtipné 😀

paolin
29. čer 2011

my půjdeme ven, než bude úplnej pařák. odpo musím do práce a jsem z toho nějaká nervozní, jak nejsem moc zvyklá 😉

anta
29. čer 2011

My byli venku a je tam hrozný vedro, nedá se tam dlouho být. Ségru pošli do papérdele, ať neotravuje nekazí ti náladu 😉