Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
15. srp 2011

@anta :Jani myslis ze by to mohl byt i vzdor?To me nenapadlo!A to se primo jmenuje laktuloza?Zkusim vse!Uz jsem z toho zoufala!

anta
15. srp 2011

@monkia.pv - Moni, jmenuje se to Laktulosa Biomedica a dává se to vždy ráno při snídani, není to vyloženě projímadlo, ale spíš prostředek na to, aby se jí ta mikroflóra ve střevech pěkně srovnala na normální hladinku, aby pak neměla problémy se střevy, např. nafukování střev a tak, víš? Je to šetrné, stojí to kolem 90 Kč a je toho 250 ml 😉 Možná, že se výsledek nedostaví hned, ale tak do týdne by to mělo být znát, musí taky holka hodně pít. Tohle mi vážně dělal i Honza, taky jsem z toho byla zoufalá, protože jsme to začali dávat a výsledky se dostavily 😉

monkia.pv
15. srp 2011

@anta :tak to je dobre ze to neni projimadlo na to ji nechci ucit!Jsem nekde cetla ze si na projimadla deti muzou zvyknout!Hned zitra skocimm do lekarny!Ji ted nalozim vse-ovoce,presnidavky,laktulozu-se mi z toho pak mozna i pekne poserynkuje 😀 😀 .

anta
16. srp 2011

@monkia.pv - neboj, na to se nenaučí, mám s tím zkušenost u Honzy, dávali jsme mu to asi teda měsíc, ale návykové to není, kaká po této kúře úplně sám skoro každý den 😉

e.k.t
autor
16. srp 2011

@anta Jani Joli taky hlásí čuráááám 😀 😀 reakce nes míš vydrfrrržžžž a už metu, většinou zadrží, takže jen připo ale stejně jí pošlu vzít si suchý kalhotky a převlíct, sice má komentáře, ale to jí utřu že teda volám do školky že je zase mímo a že mají vzít šikovnější a to jje pak chvíli fofr a bez keců 😀 😀
@monkia.pv Moni tohle dělal synovec po tom co n ějaká trubka řekla hovno fuj sm rdí a pak nechtěl, ale tam to bylo tak hustý že to řešili psychologové 😝

anta
16. srp 2011

@e.k.t - no já včera koukala, že se počůrává, jsem z toho byla vyvalená jak blázen, tak snad dneska bude lépe. Chtěla jsem se zeptat, jaké a kolik kusů oblečení dát Honzovi do školky, budete dávat taky pytlík na bačkůrky? Oni nám to tam říkali, ale já to nějak nepochopila 😉

paolin
16. srp 2011

Jani, já Adámkovi 2x tepláky, 2x tričko a náhradní ponožky. 1x tričko a tepláky na ven. pytlík ne, páč papučky má stejně ve školce, nebude je nikam nosit. u nás pak kartáček a pastu a pyžamko (dávám tričko a trenýrky).

anta
16. srp 2011

@paolin - takže taky pastu a kartáček ju? Na to jsem se zapomněla zeptat, takže tam si děti taky zuby čistí? A kdy?

monkia.pv
16. srp 2011

jee holky zrovna jsem taky premyslela jaky veci nachystat do skolky 😀 .
@anta Jani vy jste meli nejakou info schuzku ve skolce?My nemeli nic!nam dali jen papir k dr.,ktery mame donest 14dni pred nastupem do skolky.Zuby si podle me budou cistit po obede!Coz u nas jaksi asi odpada nebot Vaneska bude byvat ve skolce jen do obeda!

monkia.pv
16. srp 2011

ja mam taky nachystanou plastenku!A co tenisky?

anta
16. srp 2011

@monkia.pv - no vidíš, pláštěnku, ty jsi chytrá, super. No já tam musím taky asi dát boty na ven, dám Honzovi na suchý zip ale, žádné tkaničky 😉 No ještě, že jsme toto téma otevřely, panč bych nevěděla, co mu dát 😅 😅 😅 No měli jsme setkání rodičů budoucích předškoláčků, aby nás informovala ředitelka o tom, co bude a nebude 😉

monkia.pv
16. srp 2011

@anta ,tak to jste meli dobry aspon neco jste se dozvedeli!My nic nebo jestli jsem to nejak zazdila,ppreslechla ze by mela byt nejaka info schuzka, nevim.Ted jsme prisli z lekarny-koupila jsem tu laktulosu-jen u nas meli nejaky laktulosa al sirup,tak snad to bude taky ucinny. Jani a davalas jakou davku?5 nebo 10ml?Jinak ja taky dam tenisky na suchy zip! 😉
Dneska me zase nejak boli hlava-jestli je to tim pocasim ci co! 😠

anta
16. srp 2011

@monkia.pv - hele, já dávala jednu lžičku. Je to takový sirup, má to takovou světle medovou barvičku a je to hodně sladké. Teď mě bolí zádíčka, tak Honzík chodí a přikládá mi na to náplast 😀 😀 😀 No vymotal sice celý balení, ale obalí mi tím celý záda a ptá se, jestli mě to ještě bolí 😀 😀 😀 Když jsem si mu postěžovala, že mě ta záda bolí, tak mi doporučil, abych se šla vykakat, chacha.Kdyby to pomohl, tak klidně půjdu. Teď mi záda osvětluje baterkou na kolo, super léčba.

monkia.pv
16. srp 2011

@anta 😀 😀 mozna bys to kakani mela prece jen zkusit-treba je to nejaka nova lecba 😀 😀 ,zkus se zeptat pana doktora Honzika jestli by to kakani pomohlo i na moji bolest hlavy 😉 .A tou baterkou to mas asi nejaky ozarovani.Ty jo ty se mas ty mas doma dokturka 🙂

paolin
16. srp 2011

holky no jasně! pláštěnku 🙂
Jani u nás se zuby čistí poo. ale to záleží na školce. někde vůbec ne.

paolin
16. srp 2011

@monkia.pv hlava to je blbý ☹ Adam včera hlásil blll hlavičky - motá se mu hlava a za dvě hoďky slejvák, jak blázen. chudák bude barometr, jako já 😒

paolin
16. srp 2011

kluci zase dnes zlobí...potřebovala jsem k Mudr pro mastičku a dalo mi to práce..pak jsem jim slíbila zmrzku a před tím se chtěla juknout do obchodu. no nechali mě? ne! tak jsem se naštvala a žádná zmrzka nebyla! místo, aby mi dali 2minuty, tak MUSÍ zlobit. že i Vítek, to mě dost mrzí..

monkia.pv
16. srp 2011

@paolin :Pavli Adamka boli taky hlavicka kdyz je zmena pocasi?Tak to je chudatko!uz takhle malinkej a trpi!Ja doufam ze to po me nase mala nezdedila!Me dneska nepomohl ani prasek od neurolozky!Je to prace s deticka co?Me Vanesa ted posledni dobou taky porad zlobi a dela mi naschvali!Uz ji zakazuju jeji oblibene pohadky-jediny co na ni plati!To ze jsem na nu kricela ignorovala nebo mi dokonce rekla ze uz me ma plny zuby-chapete to?Ve 3 letech si tohle dovoli!Co mi rekne v 15???

paolin
16. srp 2011

@monkia.pv spíš točí, než bolí.. u vás se taky vzdoruje? děsný toto..

paolin
16. srp 2011

dnes máme voliš a mě bolí zase koleno 😖 snad to budou jen vazy a ne čéška či podobné legrácky. je fakt, že když mi ho včera Mireček namasíroval, tak to bylo lepší 😉 chlapečci si hrají s potvůrkama z Kinder vajíček. to je fakt vděčný 😉

anta
16. srp 2011

@monkia.pv - tak pan doktor radí poplácat na hlavičku, že prý kakání nepomáhá, že kakání pomáhá akorát na bolení bříška a zad. 😀 Jo, že ti Vaňule dělá naschvály? To známe a že ti řekne, že tě má plný zuby? Chápu, že to řekne, u takových malých hárošů člověka nesmí nic překvapit. Dítě teď přišlo z venku a jeho první bylo "mámo, co je k jídlu? Já mám hrozný hlad?" No chápete to zase vy? 😀 😀 😀

monkia.pv
16. srp 2011

@anta :Jani chapeme hlad je svina 😀 .A poklepani na hlavicku nepomohlo,mozna by to chtelo poradnou ranu 😀 😀 😀
@paolin :Jj,vzdoruje se u nas o 106,doufam ze to brzo prejde nebo se z toho zblaznim!

anta
16. srp 2011

@monkia.pv - u nás je to taky docela divoký s Honzou. Vymyslel si nový móres, že před venčením ráno dělá bugr, z ničeho nic se vztekne, zuje se a pak za 5 minut prohlásí, že už ven půjde, fakt dobrůtka je to 😝 Co si ti smradi na nás nevymyslí 😅 😅 😅

monkia.pv
16. srp 2011

@anta :no vypada to ze zkousi co vydrzime.

paolin
16. srp 2011

@anta Jani to znám...u nás to začíná už o zmíňce, že jdeme ven..nemůžu ho oblíct, zaleze a že ne..dřív to trvalo i hodinu, kdy jsme s Vítkem čekali u výtahu a Adam byl zavřený doma a řval 😝 teď už si dá tak po 15 minutách říct.. dětičky naše milé potřebují ozkoušet hranice, kam až můžou zajít. proč je ale musí testovat tak dlouho..? 😀

paolin
16. srp 2011

včera mi Mirek donesl kytičku. dnes řekl, že mi vůbec nezávidí, že jsem s chlapečky doma. jsou od návratu z tábora nesnesitelní..bych byla taky. tam bylo tak supr! ale držím je teď zkrátka, aby byli chlapečci zdraví na dovolenou.

anta
16. srp 2011

@paolin - já dostala včera taky krásnou kytí, žlutou lílii, kterážto krásně kvete a omamně voní, chodím k ní čuchat 😀 😀 😀
@monkia.pv - no ani tak nevypadá, jako bohužel tomu tak je, jsou to smradi a my jim nic nedovolíme, co vy na to, matky? 😀 😀 😀 😀

paolin
16. srp 2011

@anta Jani tak to ti naši drazí manžílci měli včera nějakou společnou slabou chvilku 😀

paolin
16. srp 2011

Adámek mě pomalu začíná sejřít..ráno vstává o 6ti a večer jde v 10, takže já rovnou s ním. takže mám za celý den prd možnost oddychu ☹ to jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím..no do září musím, že 😀

anta
16. srp 2011

@paolin - no jen jestli něco neprovedli, i když ne společně, znáš to 😀 😀 😀 . Ale že to potěší, viď? 🙂