Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
2. zář 2011

@paolin

Pavli desetkrát super, držím pěsti aby ten měsíc stačil, posdílám všem energii 😉

e.k.t
autor
2. zář 2011

@anta

Jani držíme pěsti a posíláme mooooc energie, abys je pěkně přemázla 😉

e.k.t
autor
3. zář 2011

tak jsem opět řádila na bazárku, onošené pěkné věci do školky 😀 nové dostává jako dárky, a v létě jsem zařídila, ale na zahrádku ledacos ještě chybělo 😉

anta
4. zář 2011

Tak holčinky, byl trochu frmol, protože jsme si ještě pořídili skříň do ložnice a chudák mm jí dělal celé dva dny, šlo mu to pěkně od ruky, ale ty dveře, to je pakárna, nadřel se jak vůl, ale zvládnul to na jedničku, fakt že jo. Celý nábytek v bytě smontoval on, takže zkušnosti jsou, občas jsem mu pomohla, ale spíš jsem se starala o Honzíka, aby tátovi nepřekážel, takže jsem měla opravdu co dělat. Před chvílí vypadli ven, tak jsem ráda, že mám konečně klid. Pak hodím fotku skříně. 😉 Taky jsem koupila Honzíkovi krásný polštářek s ovečkou, on ovečky miluje, tak si ho vezme ve čtvrtek do školky, panč tam poprvé bude "spát" 😉

anta
4. zář 2011

Tak kuk 😉

paolin
4. zář 2011

@anta tak teda kuk 🙂 hezké moc! oboje 🙂
my byli přes víkend na Vranovské. bylo fajn, kluci si i hráli sami 🙂 večer jdu na voliš, zase začíná halová sezona. no moc se mi nechce, když je venku tak hezky 😉

anta
4. zář 2011

@paolin - děkuji a hezky si zahraj 😉 . Zítra jde Honza do školky už na obídek. Ochutná místní specialitu, tak jsem zvědavá, co bude říkat. Dneska jedl a povídal "mámo, podívej, já to s ním celý, protože zbytky se nenechávají" 😀 😀

e.k.t
autor
4. zář 2011

Jani super skříň je fakt pěkná, polštářek ještě hezčí 😉 a školkování nejhezčí

Pavli tak pozor na úrazy 😉

anta
5. zář 2011

Ahoj holčinky, tak dneska blbý, dítě vstalo dřív s tím, že má nudli a byl uřvanej už od rána, ačkoli se mi ho podařilo uklidnit, tak v šatničce začal plakat zas, tak jsem ho šoupla do třídy a tam taky plakal, tak vsázím na paní učitelku, že ho z toho dostane, tak uvidíme, ale je to fakt hrozný vidět to dítě plakat, ale Honza dneska vstal zadkem napřed, to bylo vidět 😉

monkia.pv
5. zář 2011

ahoj holky,tak my opet dobry-Vaneska se do skolky moc tesila!No jen ja jsem ted trosku presla a nevim jestli jsme udelali s mm spravne v jedne veci!Jde o to ze Vaneska chodi do 2tridy a od nas z baraku jedna holcicka priblizne stejne stara chodi do tridy vedlejsi a my jsme se dnes byli primlouvat u pi reditelky aby holky chodili spolu,ale tak nejak jsme doufali nebo si mysleli ze Darinku daji k Vanesce a ne naopak a ono to vypada ze Vaneska pujde za Darinkou.Mam z toho nejakej spatnej pocit-bojim se ze si nakonec Darinka s nasi malou nebude hrat a ze se tam Vanesce nebude libit a tak....!Jinak jsem dneska videla pred skolkou maminku jak tahla placiciho chlapecka-ten holky tak plakal ze nechce jit do skolky ze to bylo hrozny!Se mi z toho chce jeste ted brecet!A obdivuju maminky ktere to zvladaji ja bych to nedala!
Jani polstarek je krasnej-my mame ten samej ale se zirafkou! 😉

anta
5. zář 2011

@monkia.pv - tak moc gratuluji, že se tam Vanesce líbí. Já si myslím, že se tam líbí i Honzíkovi, jen je nevychrápanej, chudák. No taky slzičky byly a taky jsem to zvádla, jak začne "řvát", tak jsem holt tvrdolín, aby pochopil, že si nic nevyřve, ale chápu ho na jednu stranu, že se mu po nás stýská, to, že si tam občas zapláče, neberu jako tragédii, však mně je po něm taky smutno, což teprve takhle malýmu dítěti, které ještě ty emoce nedokáže tak ovládat 😉 Ale dala by jsi to, to si jen myslíš, že ne, protože člověk MUSÍ 😔

paolin
5. zář 2011

ahoj holky! tak u nás nevím no... jako do školky s brekem, pak ale OK, dokonce si i hrál s jedním chlapečkem. když jsem odešla, prý neplakal. učitelka Míša říkala, že se přišel podívat i na komunitní kroužek, tak měla radost. pak se na ven nechal oblíct, ale nechtěl obout...že si vzal jen jednu botu a skákal po jedné noze..no a pak byl OK, napil se a lehl si na levičku a usnul! takže když jsem přišla do školky, tak ho zrovna plačícího nesla Míša, že ho vzbudila. a opět - nechtěl jíst...polívku minimálně, že tam plavala kyti = majoránka. rizoto ani nechtěl vidět. tak zase nesnědl nic, jen pil.. mluvila jsem s Míšou, jestli se mám jít domluvit s ředitelkou nebo jak a prý zatím ne. že to zkusí i Míša měsíce a pak se uvidí.. jinak že nepláče a zvládá. to jsou tam horší děti. ale to oblíkání a jídlo je problém. a to ještě není zima! co až nastanou čepice a jiné boty a bundy..sama to doma neumím řešit. což pak ve školce, že...když to tak píšu, tak je to docela dobrá story s těma botama..ale jsem k uzoufání 😔
nechci myslet na nejhorší...Mirek říkal, že nás ještě tak rok uživí..ale i tak.. achich ach
@anta Jani, doufám, že to Honzík vzládl i přes špatnou náladu!
@monkia.pv Vaneska je šikulka! myslím, že změna třídy jí vadit nebude.je to šikula 🙂

anta
5. zář 2011

Ahoj - Honzík to zvládl, učitelka říkala, že v pohodě 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
5. zář 2011

Moni, Holčičky jsou většinou v pohodě co jsem tak viděla, kluci jsou víc naměkko.

Jani ono se to srovná, jen až to v té makulce sedne

Pavli, je to trápení, ale věřím že to půjde 😉 moc ti přeju aby to šlo

anta
5. zář 2011

@e.k.t - jojo, my byli na informativní schůzce a učitelky proti Honzíkovi nijak zvlášť nic nemají, to, že se mu zasteskne, chápou a zvládají ho v pohodě. Tak se přiznám, že se mi fakt dost ulevilo 😵

paolin
5. zář 2011

@anta tak v klidu do práce 🙂

martinka79
5. zář 2011

ahojky holky, vše školkařům moc gratuluji ke vstupu a věřím, že se nakonec bude líbit všem. ŠIKULOVÉ 😉
@paolin uričtě se ro trochu srovná a ožná ten kolektiv dětí mu přidá na tom, že nechce a nemá to rád, jídlo bych obzvlášť neřešila... snad na to přijde, že mu to chutí... 😉 znám dítka co nejedí když mají a apk na zahradě se dojídají suchým rohlíkem, či chlebem. 😀
u nás pohoda, jezdí na kole či pěšo a je moc je hodný, ale on je mazák... 😀 jak jinak. Nikoka taky pohoda jen mě ten stres a ten ruch nejak vysiluje... zapisuji kroužky ataka je to náročné... poznáte... 😝
jak je krásně jsme venku jak jinak, že od toho máme dům... 😀 dnes hniju doma, ale konečně jsem vyžehlila...
@anta chála k domovu... a polštářku... 🙂 krása...

anta
5. zář 2011

Jo a když jsme z té informativní schůzky šli, tak Honzík dal učitelce pusu a řekl jí "ahoj" 😀 😀 😀 Zeptala jsem se, jak se jim Honzík jeví a ony říkaly, že v pohodě, že rozhodně vystreslý není, že se nemusím bát 😉
@martinka79 - ahoj Marti, ráda tě tu konečně vidím, chybíš tu 😉 Děkujeme za pochvalu, sama se divím, jak to Honzík zvládá, měla jsem strach, že je na nás moc fixovaný, přece jen nebyl nikdy hlídaný, ale fakt dost dobrý 🙂 🙂 🙂

martinka79
5. zář 2011

@anta kdepka krásně jsi ho vychovala do světa.... 😉 jsme ráda, že se ti stýskalo.. sem ti už chtěla písat SMS,a le nechtěla jsem rušiti... vám povím mám toho dost...
a taky super story... s asistentkou...

martinka79
5. zář 2011

neprůstřelný debil co má ze všeho prd... a vše okecá a dnes neuhlídala jedno dítě a ono hodilo po cizím človíčkovi(3leťákovi ) kamen v parku a trefil a pak mu nadávala když on má na to papír... ☹ mě tak nasrala a to ještě dluží orachy kde může kdekdo ji zastavuje... 😝 holka to se nedá...
myslím na tebe ,a by jsi zvládla úspěšný vstup do práce...bez nervů 🙂

anta
5. zář 2011

@martinka79 - dobrý zážitek, kopnout jí do zadní trubičky 😝 😝 😝 Tak budu se snažit to zvládnout bez nervů, důležitější je pro mě, že to Honza zvládá bez nervů, jak mě se ulevilo, zítra s ním jde mm, ať si to taky vyzkouší sám 😀 😀 😀

martinka79
5. zář 2011

@anta SPRÁVNÉ...

anta
5. zář 2011

@martinka79 - já si to taky myslím, dneska Honzík ráno plakal, tak chci vyzkoušet, jestli bude plakat i s tátou. Ale abych pravdu řekla, to, že pláče v té školce, mi vůbec nevadí, učitelky to zvládají krásně a jak dneska řekla jedna učitelka, tak jim to prostě nevadí, že to ty děti pak přejde a je klid po celý zbytek. Je to taková zlatá střední cesta. Jsem upřímně šťastná, že tam třeba nepropláče celé dopoledne, že není vůbec vystresovaný, ale naopak mám pocit, že děsně zdivočel, ta školka mu vyloženě bodla 😀 😀 😀

martinka79
5. zář 2011

@anta jj pokud si dítko poplaká tak to je dobré, ale pokud sedí u dvěří a nene s ním ani tisíc učitelek tak je to mrzuté pro všechny strany... ale překonat se to musí... 😉

e.k.t
autor
5. zář 2011

Jani já to memyslela nějak že jsou zaostalí, ale spíš více stýskací 😉

paolin
5. zář 2011

@martinka79 Marti a myslíš, že bych třeba Áďovi měla dávat do skříňky nějaký ten rohlík na ven nebo ho v tom prostě nechat, ať se zlomí? uitelka říkala, že si pořídí knížku o disfázních dětech, že neví, co s Adámkem.. ony jsou všechny mladý, vědí prd ☹

anta
5. zář 2011

@e.k.t - ale Evi, mě se to nedotklo, kluci víc tíhnou k mamince, je to hezký výraz, že jsou víc stýskací. Dneska se Honzík dokonce i vykakal ve školce, tak to mi udělalo radost, to tam asi vyhnal všechny mouchy z rohů 😀 😀 😀
@paolin - špatná kombinace, jsou mladý a ještě vědí prd, ale já si stejně myslím, že se to srovná 😉

anta
6. zář 2011

Ahoj holčinky, tak dítě už se suší ve školce. Dnes ho tam vedl tatínek, ale na Honzíkovi ráno bylo vidět, že se vyspal dobře, takže fajn. Prý tam vplul s úsměvem, tak uvidíme, jestli nebudou volat, že je nesnesitelný 😀 😀 😀

paolin
6. zář 2011

ahoj holky!
u nás jsem dnes vedla zase jen já 🙂 slíbila jsem Adámkovi, že si pohraju s ním, tak šel v poho. pak mi nechtěla ni dát pusu a zamávat a jakože mámo už vypadni 😀 uvidíme dál. vyplňovala jsem dotazník o dítěti aneb vývoj, vlastnosti, výživa..to byl zase boj, než jsem něco vyplodila, abych dítě úplně neshodila 😀 odpo jedeme s kamoškou na Vysočinu, tak se těším 🙂

anta
6. zář 2011

Pořád na Honzíka myslím, jak se tam asi má. Dneska vypekl tátu, jak ho vedl do školky, tak mu táta říká "a Honzíku, nebude ovečce na tom polštářku zima?" a dítě na to odpovědělo: "táto, ty jsi hloupej, ovečka má přece vlnu" 😀 😀 😀