Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. zář 2011

@anta

Jani neokoukala, to je její nápad 😝 a ta drzost brrrrr vrrrrrrrr

anta
8. zář 2011

@e.k.t - ty se asi zlobíš na Joli, viď? Teda, člověk kouká, jak jí to jen mohlo napadnout, raději to nebudu číst před Honzíkem, aby to nedělal taky. 😀 😀 😀 To jí přejde, ale chce to opravdu "potrestat" hned a ne až doma, kdy jí to budeš říkat až ty. To by fakt měly vyřešit píučitelky, ne? 😒

e.k.t
autor
8. zář 2011

učitelky to řešily, my to doma zopakovali, domluvili jsme se že to dělat dál nebude. No nezlobím, spíš se stydím, za prasítko 😝 , no už spí lumpík

anta
8. zář 2011

@e.k.t - tady vidíš, že Joli se nebojí vlka nic, co? No ona je taková "světová", ale ono to přejde, tedy ale že zlobí, to mě překvapuje, takový andílek od Murila 😀 😀 😀 Ale snad nezlobí jediná 😅 😅 😅

anta
8. zář 2011

U nás je zase hloupý, že Honzovi to ranní vstávání najednou tak vadí, předtím pomalu vstával v 5 a to byl čerstvý, ale teď ho budím v 6,15 hodin a to mu děsně vadí 😝 😝 😝

e.k.t
autor
8. zář 2011

Jani u nás pomohl budík kašinka, která budí zvukem jedoucího houkajícího vlaku a je to 😉

anta
9. zář 2011

Ahoj holčinky, tak dneska je mi už teď po Honzíčkovi docela smutno. 😢 😢 Musím si zvyknout na to, že tu nikdo nelítá a neřve 😅 😅 😅 Za chvíli vyrážím k zubařce, tak přijdu na jiné myšlenky. Jojo mateřský pud je potvora 😉

e.k.t
autor
9. zář 2011

Jani v pondělí ti to už ani nepřijde, budeš v práci pěkně makat a na Honýnka nebudeš tolik stíhat myslet 😉

anta
9. zář 2011

@e.k.t - přesně tak, myslím, že mi práce dost pomůže, abych na něj tak nemyslela. Dneska jsem ho odváděla s těžkým srdcem, ani nevím, proč. Nějak ti mi to přišlo líto, je to na mě dlouhý. Tak já letím směr zubařka, tak mi držte palce, ať mi nedá upíří zuby 😀 😀 😀

monkia.pv
9. zář 2011

@e.k.t :Jeee Evi Jolanka se nezda.No a teda reknu ti me kdyby rano budil houkajici vlak,tak z toho budu cely den vykolejena 😀 😀 .
No a ja uz jsem na nervy z toho jak sedim uz druhy den doma.Je to nezvyk.Nastesti dneska uz je Vanula bez teplot,tak snad uz to bude ok a zitra pujdeme na chvili na prochazku a v nedeli jsou u nas hody,takze pujdeme na kolotoce!
@anta :Jani me byva rano taky smutno jak je ten byt tak prazdnej-prece jen jsme byli zvykle 3 roky mit ty prdolky u prdky a ted najednou jsou ve skolce a my cucime" do zdi".Ale musime si zvyknout-myslim ze jim je mezi detma dobre! 😉

martinka79
9. zář 2011

čusík holky, byli jsme včera na výletě v Jíčín+ bylo to super počasí nic jmoc, ale my si to užili, ale přijela jsem večer KO....

@e.k.t chápu stud, ale neřeš to děti mají v hlavě věcí, co já si zažila se svou prostořekou dcerou...😀

@monkia.pv uzdraveníčko Valunce....

@anta JJ smutivo, neboj ona ti práce zažene myšlenky...
Já Myšáka musím taky budit a to je šílené, ale dělám to alá styl otevřu a hlukem a šrumcem vstane a nebo jdu na něj a někdy to rozchází těžko. Nikolka byla probouzeč dobrý, chlapy prudí... 😀
Jinak u nás mají kartáček a oblečení polité či mokré řeší, jinak špinavé NE ani když mají náhradní v pytly. mytí čistota to je....🙂 u nás dobré, ale třeba si nevšimly..nebo nevím.

e.k.t
autor
9. zář 2011

http://www.zahradni-domy.cz/zahradni-domek-mart...

předpokládám že tohle si postavíme na zahrádce, už se těším 😉

anta
9. zář 2011

@e.k.t - no to je moc pěkné 😵 Tak dítě se uzpívalo a spí 😉 Holky, ten vám zpívá, no úplnej Pavarotti, fakt 😀 😀 😀 A dokonce i poznám i melodie, co zpívá 😎

e.k.t
autor
9. zář 2011

Jani tak zpěv trénujte, Gott časem dozpívá a bude potřeba náhrada 😉

anta
9. zář 2011

@e.k.t - tak holt začneme trénovat, ať může jít Gott v klidu do důchodu 😀 😀 😀 Díky za nápad, pošlu ti z výdělku za Honzíkův zpěv 50%, tak snad bude stačit 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. zář 2011

budou stačit volňásky 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. zář 2011
martinka79
10. zář 2011

jdeme vařit.. Míša venku maluje...🙂

anta
10. zář 2011

@e.k.t - krásné nehty, to já nemám 😵 Tak jo, domluveno.
Ahoj holčiny, jsem si říkala, jak se vyspinkám, jo kulový, dítě ve čtvrt na šest zase přišlo do ložnice, že má nudli a už nezalezlo, jsem myslela, že ho vezmu kyjem, ale měl štěstí, žádný doma nemáme 😀 😀 😀 . V pět hodin nám pod okny řval nějaký ožrala, takže jsem se fakt vyspala 😝 Ale náladu mám dobrou, kupodivu 😎

martinka79
10. zář 2011

@anta tak to je dobré opilec a pak Honzíček...🙂

e.k.t
autor
10. zář 2011

Jani ty máš zase zážitky, poslyš 😀 😀 já spala jen do oběda 😝 takže noční bude fakt hustááááá ☹

anta
10. zář 2011

@e.k.t - teda Evi, moc držím palečky, ať to zvládneš, já jsem utahaná jako kocour, byli jsme na procházce v lese a najednou jsme vám tak nějak zabloudili či co 😀 😀 😀 Naštěstí mm má výborný orientační smysl, kdyby dal na mě, tak si myslím, že se couráme doteď 😀 😀 😀

paolin
10. zář 2011

ahoj holky! posílám pozdravy z Vysočiny! naši nedojeli na víkend, tak jsme tu zůstali déle. dnes už bylo pěkně i teplo, jinak jsme si zase vybraly počasí..10 stupňů a lilo 😉 ale pláštěnky a les nebo koupačka v bazenu to jistily a byly supr 😉 dnes dojel Mirek, tak děti nadšení 🙂 byli jsme odlovit 2x "kešku", jednu jsme teda hledali dlouho. nápověda "vedle shilého pařezu pod kořeny stromu" byla fajn, ale v lese je pařezů haba děj 😀 zítra šupky domů a do procesu..

@anta Jani, v pondělí poprvé do práce? budu moc myslet! jdeš na celý den?
@e.k.t Evi, Jolanka trochu zlobákuje? to ona bude protestit proti školce, ne?
@martinka79 Marti budu moc vděčná za rady nebo pomoc! tady na Vysočině se mi ulevilo, jak nemusím řešit 😉 Silva mě tedy dost často lituje, když má Adam svoje oblíkací manýry a nejde s ním hnout 😀

paolin
10. zář 2011

jinak šok z letadla s hokejistama ☹

anta
10. zář 2011

@paolin - jojo, už jdu na celý den, se moc netěším a těším, jak se to vezme, tak hlavně, abych to zvládala a nezapomněla si vyzvednout Honzu ze školky 😀 😀 😀

anta
10. zář 2011

@paolin - je to hnus, co se stalo, skoro každý týden je katastrofa, tento rok nenávidím a klepu se až skončí 😔

e.k.t
autor
10. zář 2011

Jani boojuju jak se dá i nedá, občas se mi huba otevírá, ale co, jsem tu sama tak nikdo nečumí na moje plomby 😀 😨

e.k.t
autor
10. zář 2011

ha ha dočítala jsem příspěvky a málem jsem nestihla dosprintovat na peron sledovat jízdu rychlíku - to by byla naše současnost za 500 😝

e.k.t
autor
10. zář 2011

@paolin
Pavli to víš, pěkně se vybarvuje too naše kvítko 😠

martinka79
11. zář 2011

Pavli posílám co mám...na mail... je to dokonce zvěřejněné na webu... postižené děti. pracuji už 5rokem s chlapecem s vývojovou dysfázií...