Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
3. lis 2011

@paolin - gynda o.k., tedy aspoň zatím, dělali mi cytologické výtěry a za tři neděle si mám zavolat 😒

anta
3. lis 2011

Honzík se bude v úterý ve školce fotit, to bude super 😵 Už mu dávám instrukce, aby se na fotce netvářil jako opice, ale hezky se usmíval, jestli to tedy umí 😀 😀 😀

paolin
3. lis 2011

@anta Jani, ve které labině, nevíš? jestli to nejde někam k Mirkovi 😉

e.k.t
autor
3. lis 2011

berušky jen krátce z noční, jo s přestávkama skoro 2,5 hodiny, a za hodinu jdu znova na 90 minut 😉

dvě fotky z focení ze školky, konečně jsem to oskenovala 😀

paolin
4. lis 2011

dobré ránko!
@e.k.t to je paráda! 😵
noc u nás krušná. Adámek špatně spal, hledal tátu a plakal. ouško se ale zatím drží 😉

e.k.t
autor
4. lis 2011

no jsou to naši tesklíni, Joli prudí prý už od večera, ach jo mám po spaní, no odpadnu v poledne a bude, jdu opět na noc

martinka79
4. lis 2011

@e.k.t ádherné fotečky..
zdravím já dnes docela pohoda, včera jsem byla KO. dnes se nám zvyšoval plat a dostalajsem odměny...🙂 jinak jsem nasmažila škubánky a dítko uslo až se počůralo a teď přijelos tatin z nákupů a spí zase... se nějak nemůže dotáhnout...
@paolin jejda ty motorová myš.. ty jedeš.Áda snad dobré.

@anta a ty dnes snad také a foceníčko to u nás asi až v létě... 😉

martinka79
4. lis 2011

holky prdelín sppící stále jen jsem ho přesunula do postele a zesvlékla... snad bude spát do rána.🙂 dítě druhé venku a MM u sousedů v garáži.... na pivu. doma ticho pohoda klid....

paolin
4. lis 2011

@martinka79 teda ten musel být unavený! u nás to vidím tak na 9hod. Vyprávěj si holt musím nahrát 😉
tatin je na cestě zpátky, přijede tak ve 2 ráno počítám..

anta
4. lis 2011

@e.k.t - ježiš, Evi, Joli je čupr na těch fotkách, má záhadný výraz jak Mona Lisa 😀 😀 😀

anta
4. lis 2011

@martinka79 - ahoj, no já mám nerváky z práce slušný. Včera nám 20 minut nešel proud, pak hodinová porada, pak jsem musela na tu gyndu - tudíž udělala jsem houňo veliké a všechny ty hromady mi zůstaly na dnešek, no vůbec to nestíhám, protože dneska jsem musela kvůli datovým schránkám na poštu, takže další hodina pryč, takže to je na provázek. Ale dohodla jsem se s mm, že v pondělí vyzvedne Honzíka on a já zůstanu v práci déle, to se nic neděje. I když mám tu zkrácenou pracovní dobu, tak to normálně stíhám, ale teď je to nějaký strašidelný 😝 😝 😝 Žádný odměny jsem nedostala, takže budou fajn vánoce, už to vidím 😒

martinka79
4. lis 2011

@anta nezoufej Jani, znám to někdy jsem taky na provázek-lano(aby mě udrželo) já poletuji celý týden a a dnes jsem hodila pohodu, Nic krom té veči nedělám... relaxuji a do toho usnul prdelína Mm vypadl ven. 🙂 sem zvědavá zda si z garáže donese opici na rameni... sranda by byla kdyby se Mišák probudil a chtěl by si hrát...

@paolin štastný návrat tvému muži.

paolin
4. lis 2011

@martinka79 kdyby se Míša vzbudil, tak by měl TM na rameni opice dvě 😀
MM je u Plzně 🙂

anta
4. lis 2011

Dala jsem do albíčka jednu akrobatistickou fotečku 😀 😀 😀 Jinak trochu nerozumím Honzíkově mluvě asi, on vám povídá občas strašný nesmysle, nejsou to ani slova, anóbrž takové shluky souhlásek a samohlásek (příklad kejpejšejpej), je to normální? 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
4. lis 2011

ahojky z noční, děkuji za pochvalu Jolince vyřídím 😉

všem přeji nervíčky do pohody

anta
5. lis 2011

@e.k.t - Evi, ona je vážně krásná, ale povím ti, ten úsměv mi připadá jako "mám vás na háku" 😀 😀 😀 , je to čertík, ale krásnej 😵 😵 😵 😵 😵

e.k.t
autor
5. lis 2011

no kdo ví co jim tam fotograf s učitelkou vyprávěl, že tak koukala 😀

martinka79
5. lis 2011

ahojky holčičky, tak Míša spal až do rána vzbudil se v 4:30 tak jsme šli dolů a dělali jsme housky buchtičky a dali péci chlebík ke snídani. spal asi 12hodin tak co bych bývala po něm chtěla po obědě jsme si dala lehanec a íša malinko--- taky a pak jsme šli koukat ven okouli dům kamarádky co staví a pouštěli draka...🙂 😉
@anta Jani míša takto podobně mluví a říká nám, že mluví anglicky...🙂
@e.k.t Joli uje vážně koča...
@paolin MM přišel brzy a naštěstí opici nechal někomu jinému..-) ale společensky se unavil a šel chrupat u Tv.

e.k.t
autor
5. lis 2011

Marti samé super zprávy, u nás takyx úspěch, podařil se mi na Joli podfuk, dala jsem jí mlsnout pistáciový oříšek, že je dobrý na zdraví oušek a potom i mandarinku aby se dobře hojilo ouško a náš zarytý odpůrce veškerého ovoce aq zeleniny slupla půl mandarinky, dokonce i bez řevu a nakonec mršule říkala mňam 😀 😀

martinka79
5. lis 2011

@e.k.t je šikula.Míša jde z vany

e.k.t
autor
5. lis 2011

no u nás zatím voda ne ucho je otevřené a teče, takže jen otíráme houbičkou, ale zítra jede jako satisfakce k babi, my máme oba v pondělí zkoušku, takže doma nemůžeme zůstat ani jeden

martinka79
6. lis 2011

@e.k.t ahojky tak ať u babi je jen dobře.....🙂 my dnes pohoda. Já si dnes přispala dala pécti naloženou svíčkovou, na sluníčko peřiny a peru. Je tu pohoda... jen chci umýt okna zase...🙂🙂 vyženu děti ven i s tátou a budud tu vládnout... něco dobrého upeču ke kávě a bude...🙂

martinka79
6. lis 2011

dítka s tatinem venku.... jupíííííííííííí

martinka79
6. lis 2011

teda holky zápasila jsem doma s pavouky... jsou to tedy nájemníci rozmnožující....🙂 a jo a v garáži na mě koukla myš- se málem poč.... a s jekotem jsem byla venku. tak MM dělá deratizaci... dtíka stále venku. dokončuji svíčkovou

martinka79
6. lis 2011

můj boj s pavouky odnesla záda, němohu otočit-(s bolestí) vlevo... ach jo. ale mám uklizeno, vytřeno a oběd byl delikatesa... všichni chválili. MM myje venku auto...

anta
6. lis 2011

Ahoj holčinky, včera jsem nějak náladu sem lézt, ani nebyl čas, byli tu kámoši a pak si vzali mm do hospody, takže jsem se starala o hároše 😉 Dítě je s tátou venku a já peču buchtu 😎

martinka79
6. lis 2011

@anta JAkou buchtičku??? zase neděl holčičky páček jdu se nechat rozmazlovat od MM a za to ho otříhám. 😉

anta
6. lis 2011

No udělala jsem bábovkové těsto, ale musela jsem ho dát do normálního pekáče, protože mi prostě nejde vyklepat z novrmální bábovkové formy 😅 😅 😅 Zkoušela jsem to z ní dostat jak za studena tak za horka a nic, vždycky se mi prostě jakoby zpřelámala 😖

paolin
7. lis 2011

ahojda holky!
@martinka79 pavouci brrr 😉 😉
@anta Jani, jak se buchtička povedla 😉
já frčím do práce i s Ádou. máme jít zítra na kontrolu, tak nemá smysl ho dnes dávat do školky..ve středu máme logoped a ve čtvrtek alergologii. takže půjde školkovat až v pátek. tento měsíc tam vůbec nebyl..

e.k.t
autor
7. lis 2011

ahojky, přezkouška úspěšně složená, tak mám na rok klid, uf uf. Já teda ve skupince nula chyb - nejlepší, mm jako jediný 3 chyby jediný - nejhorší, ale k projití mohlo být chyb 6 takže pořád pohoda 😉