Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
21. lis 2008

ja jsem tady! Adamek spinka, valim uklizet.
dnes mame plavani 🙂
dostala jsem menzes a kur...me boli zada-krizovy bolesti 😝 😖

martinka79
21. lis 2008

krásné ráno tak vidím, že mateřská dovlená na nás všechny malinko dopadl.a i já jsme v pytli asi 14dní. cítí to na sobě Bohužel nemohu proti tomu zatím nic dělat. manžel teď je dosti vytížený a tak to nechám na později a snažím se zregenerovat aso=ń u kámošek sice s dětmi, ale i tak to trochu zabírá. u nikolky jsme asi od 7měs 2týdně cvičila s kamarádkama v posilovně takové babské cvičení, kde jsme see posmály a užili si to. te´d nějak je toho hodně. ale musím řící, že manžel klidně ohlídá obě děti i několik dní. Na jaře chci jet na regenerační relaxační pobyt na 3dny do lázní. 🙂
Hoky mě nějvíc odšťavuje ta stavba vše kolem a tak. Jdu na kávu. Mišák snad usne.

martinka79
21. lis 2008

Pavli to je blbé, drž se. plavání si užijte. 🙂

martinka79
21. lis 2008

zatím holky čauky 😉

anta
21. lis 2008

Ahoj holčinky, Paol, neboj já to dostala v pondělí a už mi z toho nebylo nějak dobře týden dopředu, takže taky sranda, blééééééééééé 😝 😝
Marti, občas je to zlý, protože jak nejsem v psychické pohodě já, tak Honzulák to ze mě vycítí a je peklo na střeše a je to jako bludnej kruh a člověk neví, jak z toho ven 😒 ale dneska je mi nějak líp 😅

anta
21. lis 2008

Holky, u nás sněžíííííí 😉 🙂

anta
21. lis 2008

Tak dneska tady asi budu trpět samomluvou 😀 😀 Už mám, holky, vymyšlenu spoustu dárků, tak stačí jen vyloupit banku a je to v suchu 😉 😀

dite1
21. lis 2008

ahoj holky!!!
tak jsem vcera nic nevyhrala, vinko nic moc bylo moc svetle ataky dost kysele. Pockame si na novy gaillac ten byva lepsi.Jsem vzhuru uz od 6h a to jsem prisla po pulnoci. Uz jsem taky vygruntovala cely byt pac Honzik mi spal celou noc a ted spi jeste uz od 7h 🙂

anta
21. lis 2008

Tak to máš super, fakt. Náš Honzulák nespí neb se potřeboval vykakat 😀 😉

martinka79
21. lis 2008

Holky Mišák spal od půl deváté do necelých 11hod. a já uklidila a relaxovala.
Jani tak to je fajn, že máš dárečky vymyšlené. Já něco v hlavě mám. Jinak ten papouch co jsme koupili se naštěstí dá vypnout.
u nás tedy prší. Jani ty se máš když máte snížek. 😉

martinka79
21. lis 2008

Míšo tak to jsi šikulka, vítám tě do klubu uklízeček. 😀
Evičko četla jsem o té vraždě v novinách.

anta
21. lis 2008

Marti, poradila jsem se s internetem, abych měla nějaké tipy a uvidím, co koupím, většinou pořizuji věci, které bych nejraději nechala sama 😉 Kdyžtak papoucha vyhoď pryč a Nikolce řekni, že uletěl 😀 😀

dite1
21. lis 2008

ja se v uklizeni trenovala uz s pupkem , lezla jsem tu po nabytku, myla okna, jen at uz vyleze!!! 😀
tak uz jsme papali a u toho krasne tlacili a ted smrdi jak starej doktor.
holky vy se mate ja nemam jeste ani jeden darecek!!!!ani zadny idee

martinka79
21. lis 2008

A co ti poradil net? Míšo já mám tak polovinu, zbytek koupím asi až někdy někam vyjedu nebo manžel. já nějak obchody nemusím. 🙂

anta
21. lis 2008

Pardon holky, musela jsem uhnízdit malýho, dneska se spolu smějeme už od rána a je nám podezřele fajn 😀 😀 No, co mi poradil internet, např. povlečení na postel, přehoz přes postel, pak kávovar, varnou konvici, nějaké voňavky a tak 🙂 U nás to tak čítá nejméně 15 dárků, to aby člověk fakt kradl 🙂

martinka79
21. lis 2008

No tak to jsou dobré typy. Některé jsem už v minulosti využila. elektroniku tu nekupujeme jsme raději když si každý vybere dle svého gusta a značky. 😉 u nás také pohodově. Mišáček je dobře naladěn jen počasí nám nepřeje. 🙂

anta
21. lis 2008

Mám ráda praktické dárky a ne nějaké serepetičky na vystavování, akorát to chytá prach. Taky mě napadlo někomu z rodiny a že mám na výběr, koupit deku k TV, jak se člověk do ní zababuší a může spát u telky 😀 😉

dite1
21. lis 2008

na takove darky uz nemuzu ani pomyslet protoze kazdy ma uz vsechno co potrebuje a ja uz nevim co nakupovat.Tak jsme segre a svagrovi MP koupil listky na div predstaveni jednoho znameho komika a byli hrozne radi, neteri koupime zrejme vstupenky na nejaky koncert.....
Nejhorsi je ze se tady vsechny darky musi delat 2 nasob pac vsichni jsou k tomu narozeny koncem roku vse zacina rijnem a konci lednem a jeste k tomu ti prijdou platit dane takze ledem se proziva se stazenym opaskem tady jsou grozny vydridusi!!!!! ☹

pavlina05
21. lis 2008

Ahoj kočky!
Zdravím všechny! My se máme dobře. Jen nestíhám MK.

anta
21. lis 2008

Tak Míšo, já jsem osobně z pěti dětí jo a když si vezmeš narozeniny, svátky, vánoce a ještě jejich dětičky, tak to aby se člověk chodil vyloženě po celý rok pást 😉
Ahoj Pavlíno, to je fajn, že se máte dobře, tak koukej stíhat trochu MK 😀 😀 😉

martinka79
21. lis 2008

Jani j televizní deka ta je dobrá máme ji doma doknce jsme si pořídli i rodičům a potm i Nikolce.
je to praktické. také nesnáším cetky a lapače prachu. já vždy během roku zapisuji co kdo postrádá a pokud to je možné tak nakupuji. U nás hodně frčí poukázky na masáže do salonu nebo takvé ty podobné.

Já jsem ze 3dětí a MM také. takže je to též frmol. 🙂

anta
21. lis 2008

MM má 5 sourozenců, ale čtyři jsou nevlastní, takže je vlastně ze dvou 🙂

dite1
21. lis 2008

ja mam nastesti jen jednu segru a MP take a svatky se tu neslavi. Jen je hruza ze je vse koncem roku!!!!

e.k.t
autor
21. lis 2008

teda u nás je fůůůůj, už 3tí den bez topení bléééé 😝

anta
21. lis 2008

Ale tak to se holka nedá nic dělat, my to máme od ledna do září, pak je chvíle oddychu a BUM jsou tu vánoce 😉

martinka79
21. lis 2008

Tak my to máme neustále. 🙂 někdo něco slaví, ale to je pohoda my bereme vše jako symbolické, takže se nesnqžíme ničím oslnit. a na větší dárek se i složíme. já miluji vyloženě milé praktické věci a nijak na veledary nejsem. když mám koupím si je sama. 🙂
Evičko jakto? co se stalo, že netopí? Fuj to znám to je blbé zrovna teď.

Mišák chrupe venku pěkně a já mám čas na Nikolku.
upekla jsme jí nové muffin moc dobré a rychlé.

e.k.t
autor
21. lis 2008

No tak u nás se slaví vše, takže v lednu 3xN a 1xV, únor 1xN +4xS, březen 2xN a 1XV, duben 3xN +6xS, květen 3xN + 2S, červen 2xN + 4xS, červenec 6xN + 7xS + 2xV, srpen 3xN + 6xS, září 4xN + 5xS, říjen 3xN, listopad 2xN + 6xS a prosinec 4xN + 5xS a Jéééžííííššššéééékkkk 😅

e.k.t
autor
21. lis 2008

No odešlo čerpadlo od kotle a topenáři toho mají mooooc, no tady jak bylo několik výpadků tak se s tím něco stalo 😝

paolin
22. lis 2008

dobre ranko! u nas nasnezilo! no, zima uz je tu..
Adamek asi bude mit rymu, nadava a psika 😅

e.k.t
autor
22. lis 2008

Dobré ranko tak u nás taky poprašek, kotel zatím nic a v obýváku 16°C 😝