Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

pavlina05
5. kvě 2009

Všechny moc zdravíme 🙂 🙂 🙂 🙂
Máme se dobře, zuby 0...no možná budou 😉
Nějak nestíhám, omlouvám se.
TAdy jsme my.
http://honigovi.rajce.idnes.cz/Ales_10-12_mesic/

e.k.t
autor
5. kvě 2009

Ahojky Pavli, už je Alešek v noci lepší a nechá tě chvilku odpočinout? 😉

e.k.t
autor
5. kvě 2009

Pavli super fotečky, bublinky má Joli taky moc ráda 😉

pavlina05
5. kvě 2009

e.k.t ...ani se neptej 😅Je to pořád to stejně. no, nebudu si moc stěžovat, mohlo by být i hůř. Nekojím tedy co 2 hod, občas se namane, že až po 3 -3,5 hod 🙂Někdy pláče pořád, jindy je to lepší.

e.k.t
autor
5. kvě 2009

Teda Alešek mi připomíná vyprávění o mě a manžovi, taky prý tyrani, ale jinak naši to přežili a docela ve zdraví 😉
Takže držím pěsti aby už bylo jen líp 😀

e.k.t
autor
5. kvě 2009

Ale na to jaký máš záhul vypadáš moc dobře 😉

martinka79
5. kvě 2009

krásné po obědě.PAvli užij si den Pavli05 jdu koukat na fotky.

martinka79
5. kvě 2009

Pavlifotečky super užívej těch krásných okamžiků. 😀

martinka79
5. kvě 2009

tak Mišák si dal svačinku a pofrčíme asi ven čekám odpoledne malou návštěvu.. možná 😝

e.k.t
autor
5. kvě 2009

Tak my jsme z prochajdy, ani oko nezavřela, zato vypila 3 lehvičky cca 150ml čaje a šťávy

paolin
5. kvě 2009

ahoj Pavlííí!
krásný fotečky! dívala jsem se, že chodíte na Prýgl. to je kousínek od nás 😉 spaní porád fuj? uf uf..brzy bude líp, neboj 🙂
Adam konečně usnul, jdu si hrát s Vítkem. jo, Adam má 9,5kg a 77cm. no mám holt dva drobečky 😀 zato energií si to vynahrazuje. honily jsme ho po ordinaci všechny tři i se sestřičkou a Mudr 😀 venku jsme pak potkali trojčátka. taky mazec 😀 😀

e.k.t
autor
5. kvě 2009

Pavli dovedeš si to představit aAdíka 3x? 😀 😀 😀

e.k.t
autor
5. kvě 2009

tak Joli dnes zcela nepochopitelně usnula už v 18.30 😅

many
5. kvě 2009

ahojky holky 🙂 tak už Ladík dělá pár kroků sám a pak se buďto zastavi a čapne a nebo se rychle něčeho chytne,je to náářez,už to vypadá,že snad brzo sebere odvahu a nezastaví se 🙂 no je vidět,že je ještě nejistej 😀 ale už je to víc kroků jak 3 🙂 jinak zoubků zatím5 😀

many
5. kvě 2009

jde vidět,že taky nemáte moc času na neto,že 😉

many
5. kvě 2009

Paol - krásný fotečky,a ty dortíčky 🙂 mám chutě 🙂

e.k.t
autor
5. kvě 2009

tak to Joli teprve stojí bez opory a v této pozici i jí nebo pije 😀 😀 taky sranda 😀

anta
6. kvě 2009

Dobré ranko holčinky, udolala jsem malýho, včera to byl trochu mazec, Honýš toho opět moc nenaspal a byl odpoledne otravnej jak činže 🙂 Jinak vás zdraví též Martinka, zkolaboval jim PC, tak se nemůže jaksi dostavit, přeje vám aspoň dobré ranko a moc na nás myslí 🙂

e.k.t
autor
6. kvě 2009

My na Martinku taky 😉 , no má s tím PC potíže již delší dobu ☹

anta
6. kvě 2009

Ahoj Evi, tak doufám, že dnešek bude lepší 🙂

paolin
6. kvě 2009

čauky holkýý!
Many, Evi, to budou mrňousci za chvíli běhat, jak o život 😀
Jani, snad bude dnes lépe!
Adam dnes byl vzhůru od půl 4. ha ha...vtipálek!
jinak perlička ze svatebních kuloárů - nedávno jsem psala, že se ke mně 2x objednala nevěsta a 2x to večer před schůzkou zrušila. tak byla objednaná dnes na 9. ráno raději kouknu do emailů a milá slečna mi 22:25 poslala email, že nepřijde! mám 100 chutí jí napsat, ať už nás laskavě neobtěžuje 🙄 si z lidí děla prd..nebo co? Mirek suše konstatoval, že jestli se takhle chová i normálně, tak jí ten její dal zřejmě košem 😀

e.k.t
autor
6. kvě 2009

ale že by tak rychle našla náhradu? 😀 😀 😀

anta
6. kvě 2009

Teda Pavli, to je nějaká kráva ne? Takovou holku jednu znám, je to takovej ignorant, nedodržuje stanovenou dobu srazu, je taková pomalá a na všechno prdí, tak mě s tím tak sere, že se s ní raději nestýkám 😀 😀 😀

pavlina05
6. kvě 2009

Ahoj holky!!
Díky, nějak to spaní zvládáme.
Máme zub!!! Konečně!!!!
Moc zdravíme 🙂

e.k.t
autor
6. kvě 2009

Tak to gratulaceeee, dostaneš na šaty? 😉

pavlina05
6. kvě 2009

🙂

many
6. kvě 2009

ahojky 🙂
Pavli gratulace k zoubečku 🙂
jinak jsem se včera zapomněla pochlubit,že se naučil lézt na gauč a dnes slízat 🙂
Paol - vyrostla nám jaksi nožka rychle,ale botičky se užily a schovávají se na druhý 😉 a letěli jsme dnes koupit nový,tak máme velikost 22 a papučky 14,ale jsou jakýsi naprd :-/ není na to zvyklí a není v tom pevná nožka :-/ asi to chce menší,ale má tam tak 1 cm :-/ tak bude chvíli doma ještě bez papučků 🙂 asi

martinka79
6. kvě 2009

krásný večer huráááááááááááááááááááá už je Pc v chodu snad. 🙂
dnes jsem měla prima den DDD okradli mě ☹ ☹ ☹ ve škole mi vybrali peněženku. jsem taková kráva, že kdyby blbost nadnášela tak se budu vznášet na nebi... 🙂

many
6. kvě 2009

no ty papučky se mi zdají volný,že tam jsou i jen dvě řady šňůrek 😒 mizím,nechte si dařít

martinka79
6. kvě 2009

many vy máte, ale tlapku. no my doma bačkůrky nemosíme když je venku stále v botkách tak doma lítá bez nich