Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
25. říj 2010

sakra už mě bere spaní 😀 vlasy mám skoro suchý a přemýšlím, jestli jít ven nebo raději chrnět a ven až odpoledne, ale asi to tak uděláme už podle hodin 😉 chvíli vydržíme , dáme obídek a půjdeme spát a pak ven 🙂

many
25. říj 2010

včera jsme to vydrželi, nešli spát a Ladík jak vytuhl po té 18.00 tak samo, že po 19.00 byl vzhůru a vydržel zase do 22.00, takže půjdeme raději spát , aby šel večer dřív 🙂

e.k.t
autor
25. říj 2010

TAK TA HERPETICKÁ ANGINA JE ZPŮSOBENA VIREM KTERÝ ZPŮSOBUJE OPARY A PROJEVUJE SE RŮZNÝMI ZPŮSOBY, jOLI ZROVNA JAKO ANGÍNA, NAFASOVALA BIOPAROX A VITAMÍNY B A CELASKON.

anta
25. říj 2010

Achjo, tak snad to bude dobrý, Evi. A doufám, že u nás se to taky srovná, no má kuratelu a bere to zatím sportovně, tak uvidíme. 😉

many
25. říj 2010

tak ať je brzo zdravá a teplůtku má taky

many
25. říj 2010

Jani a kuratela je co 🙂

many
25. říj 2010

já ty názvy vůbec neznám 🙂 Ladík ještě nemocnej nebyl, vždy jen nachlazenej, že jsme to zvládli samotní, jen jednou jsem letěla vystrašená, že mu duní při kašli průdušky :-/ a doktorka, že nic neslyší :-/

martinka79
25. říj 2010

Jani stravu bych niajk zvlášť neupravovala jen ten lacidofil... a samo omezení sladkostí, ale to u vás nehrozí... my měli návštěvu ate´d úklidek chystání jedem potom na tu logo..
evi ty jo to je blbé snad to bude brzy pryč herpes znám oparová ještě že nemá pásovou... ☹

many
25. říj 2010

tak máme po obídku a valíme pomalu chrupkat 🙂 tak si nechte moc moc dařit 🙂

e.k.t
autor
25. říj 2010

jo ještě že máme vyhledávače, ktreé tu diagnozu umí přeložit do češtiny 😉 😀

many
25. říj 2010

🙂

anta
25. říj 2010

Tak Honzík mi teď oznámil, že chce kakat! Držte nám palce, jsem z toho celá nerves, se přiznám. ☹

many
25. říj 2010

držíme pěstičky 🙂
Ladík už teď trůnil po druhé, asi ho prohnal obídek 😀 takže jen to tu vše povypínám a valíme chrupkat, trošku jsem chtěla pouklízet i ten jeho bordýlek, ale počká to do odpoledne 🙂 stejně to zase pak vše vykramaří ven 🙂

anta
25. říj 2010

@many - kuratela je hlídání dítěte, aby si nestrkalo do pusy, co nemá a tvrdé dohlížení 😀 😀 Takový polovojenský řád 😀 😀 😀 Sladkosti vyškrtáváme z jídelníčku, však ono mu to chybět nebude.
Dnes mě bolí děsně záda, trpím kak prasá 😝 😝
Chudinka Joli, to si nezaslouží 😖

many
25. říj 2010

holky, ještě než to vypnu, mám dotaz, vy co máte chlapečky, co stahování kůžičky 😉 Ladík se nechce vůbec nechat ☹ a řve u toho ☹ čím je větší, tím je to horší, jestli ho to může trošku už bolet :-/ mizíme

many
25. říj 2010

Jani aha 😀
ale už fakt mizíme spát 🙂

martinka79
25. říj 2010

@many http://www.hokynarka.cz/product.php?id_product=...
to je on má fc vrtačku další věci

martinka79
25. říj 2010

@many může nmy s tím moc nebojujeme jde mu to samotnému dělá si to sám... 😀 😀 😀

paolin
25. říj 2010

ahoj holky! jsme tu! byli jsme na návštěvě u kamošky. Vítek je ve školce, takže až půjde Adámek chrnět, tak budu mít hodinu jen pro sebéééé! zázrak 😀
Evi, angína? fujtajbl tedy, chudák Jolanka! já měla jen pásovej opar na soustředění.
Jani přejeme úspěšně bobkování 😉
Marti, copak na logo? konzultace?
Míši, Adamovi nejde přetahovat vůbec. s Vítkem jsme byli na urologii. asi půjdem i s Ádou, ale já tam rozhodně nejdu 😀

paolin
25. říj 2010

jo, ponk máme úplně stejnej! jen název tam mají nalepený jiný 😀

paolin
25. říj 2010

Marti, dřevěnou garáž jsem někde viděla..třeba si vzpomenu..

anta
25. říj 2010

Tak se povedlo, musela jsem ho šoupnout do vany, měl to až na zádech, chacháááá. Jinak, co se týče přetahování, tak na tom maká mm, neboť dítě se mi u toho smálo do ksichtu 😀 😀 😀

paolin
25. říj 2010

Jani, tak gratulace k výkonu 😀

anta
25. říj 2010

No to jsem si myslela, že se dřív ožeru než ho přebalím, ale kupodivu jsem se udržela 😀 😀 😀

pavlina05
25. říj 2010

Ahoj holky!!!

Many 🙂 🙂 🙂 🙂 díky za pozvání.

Jukám za Váma,ale jsem mimo obraz trochu...škoda.

Na MK stále chodím,ale jen do 2 diskuzí.
Máme se dobře. Jak psala už Many,tak se nám zadařilo hned další mimísko 🙂 Tak se máme zase na co těšit.
Aleš už je velký kluk, tedy moc nemluví a má plínky ☹ 😔 ,ale jinak vše na jedničku.
Chodíme 1 x týdně do mini školičky,tam to zvládá bravurně.
Jinak je to uličník,pořád vymýšlí lumpárny.Takže si moc nesednu a musím jej stále hlídat.
Onehdy mi počmáral monitor lcd lihovou fixou 😅

Stále jen spím a odpočívám,snad po prvním trimestru bude líp.

Stavíme dům,takže teď běháme kolem kuchyňí a koupelen.Máme zkrátka pořád co dělat 😀

Všechny moc zdravíme 🙂

anta
25. říj 2010

@pavlina05 - moc moc gratulujeme s celou rodinkou 😉 Tento pátek jedu za svou nejmladší sestrou, kterážto se nachází v 5. měsíci těhu, tak jsem na ní zvědavá 🙂

anta
25. říj 2010

Marti, jakou dáváš tu laktulózu, prosím tě? Je tolik druhů, že fakt nevím, tak mi poraď, díky 🙂 😉

e.k.t
autor
25. říj 2010

@pavlina05
Ahojky Pavli, gratuluju a držím pěsti aby vše bylo jak má 😉

martinka79
26. říj 2010

@anta klasika lacidofil asi 10kč balení, ale je to super.
Jinak zdravím vás všechny... včera na logo super. Míša dostal pochvalu za ukázkové dítko jak se soustředí na činnosti... a jinak mluva v normě jen nácvik dýchání, aby se odbouralo dýchání pusinkou... a následně bude vše OK. že mluví krásně na to jak měl narušený sluch a že hop nemám tolik direktivně řídit.. já a řídit??? 😀 😀 😀 domů jsme dojeli až v 18hod a byl moc oédný celou cestu.
dnes nám nepůjde eletrika celý den. tak pojedeme na výlet....
jinak gratuluji k mimi.... 😉 Pavli.