Duchovno a ezoterika. Popovídáme si?

marinkat
27. zář 2011

Ahoj holky ,
je věk Vodnáře a lidé se začali více zajímat o věci mezi nebem a zemí ... Nyní je dost známá energie, léčivá energie Reiki, sama jsem zasvěcena do Reiki 1. Zajímám se hodně do hloubky o tyto věci 🙂 Ráda si popovídám, kdo má společné zájmy a názory a kdo praktikuje tyto věci, ozvěte se . Pěkný den Marí 🙂

marinkat
autor
23. led 2012

Ahoj Maminky , kdo se zajímá o věci mezi nebem a zemí , máte zkušenosti nebo nějaký zážitek 🙂 pojdte popovídáme si .-)

lera1
23. led 2012

ahojky,já se o tyto věci taky hodně zajímám,byla jsem na seminářích Přechod bránou(cesty mimo tělo),nedávno jsem byla na regresivní terapii(naprosto úžasnej zážitek),chodím na meditace,nebo medituju doma,čtu různé knížky,naposledy Mnoho životů,mnoho mistrů,pracuju s andělskýma kartama... 🙂

marinkat
autor
3. únor 2012

Ahojky , kolik pak ti je a jak se jmenuješ, líbí se mi oslovování jménem🙂 co to znamená přechod branou , to jako do té vyší dimenzi? na tu regresi jsem chtěla také jít ale zatím jsem nenašla vhodného dobrého terapeuta🙂 Ja mam 1 Reiki a také maám karty andělské.-)od kud jsi? měj se pěkně Maruška

aagnes
5. únor 2012

@lera1 tak jsem tu 🙂 já jsem jménem Anna 🙂 a říkají mi Anďo, je mi 27let.

aagnes
5. únor 2012

@marinkat ahojky Maruško, tak jsme tu, aby jsme si popovídaly 🙂

lera1
5. únor 2012

joo,hurá je nás víc,já jsem Lenka 😉

marinkat
autor
6. únor 2012

Ted třeba čtu Tajemstvý Šhambaly , krásná pravdivá kniha. Mám také Andělské karty . Zajímá mě Shambalka až to tak budu , cítit nechám se zasvětit. Anděli moc miluju🙂 tak pište 🙂 těším se na Andu a Lenku 🙂

lera1
6. únor 2012

já jsem ted dočetla 4 knihy od Briana L.Weisse,je to vše o regresivní terapii,seminář Přechod bránou je zaměřen na změny stavu vědomí,koukni na knihy od Monroa,mám je doma všechny a díky nim jsem se dostala na seminář Přechod bránou.Shambalu neznám,o co jde? 🙂