Dukanky

pettar
20. led 2012

Bílkovinová dietka pro Dukanky!

pettar
autor
20. led 2012

@iirriss Hodná holka. A teď na kutě. Já jdu taky.. tak zítra papaa 😅

rezinka_01
20. led 2012

holky také jdu do peřin, dobrou noc

misicka88
20. led 2012

Už jsem vymyslela, čím si udělám za hubnutí. půjdu na nehtíčky. Ještě jsem nikdy nebyla 😎

iirriss
20. led 2012

@medous no myslím, že jsme si zvykly všechny, proto i to houfné přesunování, snad se nás tu zítra sejde většina 🙂 holky taky už zapadnu do peřin, mějte se pěkně a opatrujte se, dobrou noc a zítra ráno dovi 😉

stistko12
20. led 2012

@iirriss Záleží na tobě, jestli se na to cítíš. Máš víkend na zotavenou a třeba v pondělí bys najela? Každej den dobrej, viď?
Tak holky už šly na kutě, asi to taky pro dnešek zabalíme. Musela jsem se strašně smát, jak jsi psala o bejkovi 😀
Dneska se nám bude zdát o surfování po webovkách.
Páápáá a dobrou noc! Zítra tady.....

iirriss
20. led 2012

@stistko12 no dnes možná budeme mít divoké sny všechny 🙂
každého dne škoda, no petar má pravdu, na wc mi to moc nešlo a tohle by mohla být dost těžká bojovka napálit to tak rychle zase na bílkoviny

tak se tu zítra všechny najdeme, páčko a sladké sny všem

marinat
20. led 2012

ahojjj! tak budem ted tady?

marinat
20. led 2012

mohly byste mi poradit jak pridat avatara? snazila jsem se a zviratka jsou zakazane. dik

skylight
20. led 2012

Ahoj Kočky, toš čučím jak puk, co se to děje. To mě teda zas dneska něco naštvalo, nechápu o co jim jde :( Já teda přicházím s neradostnou zprávou, a to že jsem dnes udělala velkou blbost a v polovině nákupu začala do košíku přihazovat páté přes deváté a pak to všechno sssssssseeeeežrala :( Mám v pondělí zkoušku z anatomie, jsem z toho na nervy a to jsem dycky řešila takhle :( Tak si teď holt dám pauzu a od úterý znova! 😒

teriinkaa
20. led 2012

Holky můžu k Vám? 🙂 ... Je škoda, že nás rozpustily na "Omlazení", přitom jsme určite patřili mezi nejaktivnější tema 😅 a přibívalo nás tam víc a víc. Každopádně je super, že jste to nevzdaly a našly místečko pro Dukanky. 🙂 Jinak než jsem koukla na email tak jsem nám vytvářela forum, mrkněte tam, konkrétně je tady: http://dukankydd.xforum.cz/viewforum.php?f=2 ... Na té stránce kde jsem ho našla bychom mohli být přímo administrátoři tudíž by nám nikdo nic nemazal a mohly bychom si tam vytvořit vše o dukance či celkově o hubnutí, něco jsem skopírovala a přidala tam. Kdyby do toho někdo chtěl jít tak dejte vědět, kdyby ne tak pokračujem tady. 🙂

anaiis
20. led 2012

Ahoj holky, tak jsem konečně tady 🙂
Pořád jsem musela od PC odbíhat, až jste mezitím šly všechny spát. Teda až na skylight a teriinku - zdravím vás 😉
Doufám, že se zítra (vlastně už ddnes) zase někam nepostěhujem 😉

markit
21. led 2012

Forum ohledne dukanek jsem dost sledovala a ucila se z nej a z vasich zkusenosti, ale i presto bych chtela neco navrhnout. Nevim jestli tady chcete byt pouze holky co se znate nebo se chcete celkove bavit o tehle diete a predavat si zkusenosti i se vsemi nove prichozimi, ale myslim si, ze na tehle strance neni moc pravdepodobne, ze tady bude nekdo hledat neco o hubnuti a pokud tady bude zhruba 6člená parta tak to třeba nebude ono. Navrhla bych proto tuhle stranku: http://www.zeny.cz/diskuse/diskuse/?id=259908 Je mnohem znamejsi a podle mne i prehlednejsi. Navic je tam primo tema o hubnuti v něm je pripravena diskuze o DD tak se podivejte, jsou tam hezci smajlici. 😀 Zvazte to.

medous
21. led 2012

Dobré ráno všem,jen tu nakukuju do kdy jste to tu táhli? 🙂 a mažu do práce....doufám,že se vás večer dohledám?? 😕 mějte pěkný DDden 🙂

iirriss
21. led 2012

dobré ranko děvčata 😉

iirriss
21. led 2012

@teriinkaa ahoj Terinko, tam jsme byly chvilku, Petar musela ručně odsouhlasit každý příspěvek, proto jsme tam nezůstaly

iirriss
21. led 2012

tak jsem zkusila na "zeny" není to tam špatné, registrace rychlá, ikonka bez potíží, je pravda že možná "na ženách" s témou DD by se nás scházelo nově více, tady jsme vlastně ty které jsme o sobě věděly z omlazení
uvidíme, ono se to nějak vyvrbí 🙂

iirriss
21. led 2012

@skylight ty zkouška a já antibio, holt se někdy stane, že nám do toho něco vstoupí, ale je třeba pozitivně myslet, se stresem se těžko hubne i když se dodržuje, ono se to povede a hlavně ať ti zkouška dobře dopadne, dcera teď má též zkouškové období a vidím na živo ten stres ☹

iirriss
21. led 2012

holky, to snad není pravda, DD nám na omlazení zase funguje!!!
chtěla jsem nechat vzkazy o nové diskuzi dalším děvčatům a ejhle, mohla jsem na naší diskuzi dát příspěvěk, nerozumím tomu 😖

tak až se někdo probudí, či vrátí z nákupů, z práce, zkrátka až se nějak sejdeme, dáme hlavy dohromady, info jsem nechala i na mailíku, kdo včera nebyl, mohl by mít jen pocit, že nikdo nepsal, nic mu nebrání přispívat, už je to jak v politice, nemá to logiku, čím jsme se tedy provinily když zase jako že ne, raděj nekomentuju, mohla bych napsat nevhodné slovíčko a špinit pusu si v sobotu ráno teda nemusím

ruzovy_panter
21. led 2012

Ahoooooj, no to je hrůza, vedle nám to už zase funguje, před chvílí jsem tam reagovala, Viv taky a jde to. Nevím, co se jim nezdálo. Víceméně je mi jedno, kde zůstaneme, ale abych řekla pravdu, zdější stránka se mi zdá nějaká útulnější 🙂

rezinka_01
21. led 2012

Dobré ranko holky, tak jsem byla zvědavá, zda jste se opět nepřesunuly, ale zda chcete té přesunout, necham to na vás, je fakt, že tady na té stránce není o DD a zmíňka, spíše o hubnutí. Zatím vidím, že ani avatary nám nezrušili 😀

misicka88
21. led 2012

Ahoj holky, upřímně se mi zpět na Omlazení nechce. Potom jak se k nám chovali...Navíc by jsme přišly o psa filipsa, protože ta si tam už asi ani neškrtne 🙂

rezinka_01
21. led 2012

@misicka88 souhlasí s tebou, docela mi příjde zajímavé i to od teriinkaa - tak uvidíte holky

rezinka_01
21. led 2012

teď ale koukám že je to to samé, kde už jsme byly? http://dukan.xforum.cz/

iirriss
21. led 2012

@misicka88 no nevím co si mám myslet, poslala jsem psovi.filipsovi soukromou zprávu na omlazení a je tam
nebyly včera nějaké erupce nebo že by měli na omlazení PMS ?

misicka88
21. led 2012

@iirriss Tak jestli měl pan Vodička PMS, tak se to může opakovat každý měsíc... 😉 Toho bych se trochu bála 😎

jitka369
21. led 2012

slááááva, jsme tu 😀
dobré ráno

jitka369
21. led 2012

možná, že se omlazení nelíbilo, když jsme některé požádaly o zrušení registrace 😀 Já bych nechala zatím asi obě adresy (pro každý případ) nebyl by problém mít otevřeny obě diskuze (záložky), a občas juknout co se kde děje

jitka369
21. led 2012

koukám, že pro sádroš se asi nejede, nechce se jim z pelechu 😀 dneska jsem sousedku pozvala na véču, tak budu vymýšlet nějaký meníčko, máme BZ (jsem jí musela zavolat, páč jsem byla včera z toho lítání po netu zblblá). Budou ty rajčátka v páře s cottage a špenátem, ledový salátek a vymyslím nějaké masíčko

pettar
autor
21. led 2012

Bré ráno kočky! Tak vždy můžem dát odkaz na omlázku:

"Diskuze přesunuta z důvodu velké účasti na stránky.....blabla" 🙂 Bych byla zvědavá, jak dlouho by tam ten vzkaz byl. Každopádně nechci vydělávat někomu, kdo mně tam ani nechce.
Ale zpátky k diete, copak vaří naše dukanky o víkendu? Já snídám vajíčka+šunku, pak bude kuře, pak zřejmě pribiňák a pak budu šmejdit po dalších bílkovinách 🙂

pettar
autor
21. led 2012

@jitka369 Jejda, a která je tvá sousedka? Je tady s náma? Sousedko, ozvi se, nekoušem 😀