Dukanky

pettar
20. led 2012

Bílkovinová dietka pro Dukanky!

misicka88
21. led 2012

@pettar 🙂 Nestraš. Sice je přírůstek v plánu, ale až tak na podzim. Chci si chvíli užít krásnou postavu a vůbec trochu volnosti 🙂

misicka88
21. led 2012

@iirriss Já bych neběžela ani kdyby hořelo, ale orbitrek mi kupodivu nevadí.

stistko12
21. led 2012

Ahoj kočičky, konečně jsem se za vámi dostala. Čtu, že byste se chtěly vrátit, jsem zásadně proti:
1) zachovali se k nám dost blbě, prý je to povídání na chat a diskuze je úplně mimo. Je to prý placený web, kam naše tlachání nepatří!
2) zase bych byla ta vohava!!!!
Když se postěhujeme jinam, aby se event. mohly přidávat další adeptky na štíhlost, samozřejmě půjdu.
Protože co? Mě se hned tak nezbavíte. Aspoň půl roku, ale bude to dýl.
K jídelníčku: snídaně - 2 houstičky s čerstvým sýrem + hrnek kefíru
oběd - kuřecí stehno na paprice. Mňam. Trošičku cibulky na teflonce + paprika, do toho
ochucený stehýnko a dusit doměkka. Pak jsem omajdu zahustila trochou cottage.
Pošmákla jsem si. Ještě mám porci na zítra a to už si dám i nějakou zeleninku.
Dneska mám 5.den B

pettar
autor
21. led 2012

@stistko12 " Čtu, že byste se chtěly vrátit, jsem zásadně proti:
1) zachovali se k nám dost blbě, prý je to povídání na chat a diskuze je úplně mimo. Je to prý placený web, kam naše tlachání nepatří!
2) zase bych byla ta vohava!!!! "

Hohohooooo ale kdopak nám to vychází z ulity, jaká se z ní stává buřička za lidská práva... a ona už nechce býti vohava, páč ona ní ani není, že? No to jsou mi změny, jen tak dál !!

stistko12
21. led 2012

@pettar Srandičky, na to by vás užil! Ale směješ se cizímu neštěstí 🙂 🙂 🙂 Počkej, až vylezu z ulity celá! Doma mi říkají Matka Tereza, ale já si říkám starej dobrej českej vůl. Chacha...

pettar
autor
21. led 2012

POZOR POZOR, HLÁŠENÍ MÍSTNÍHO ROZHLASU:
V pondělí vyhlašujeme vážící den + aktualizace tabulky. Takže všechny, kterým se chce, zabrat naplno a ráno hupsat na váhu. Zprůměrujem to pak na týden, ať víme, co a jak a kam jsme se pohly.

rezinka_01
21. led 2012

http://www.emimino.cz/diskuse/cvicime-krasnime-..., zda se pořád rozhodujete kde zůstat, toto jsem ještě našla, je tam spousta témat o hubnutí a dokonce i DD, tudíž si myslím, že tam by se i více lidí přidalo 😀

jitka369
21. led 2012

@rezinka_01 můj názor - přece můžeme chodit i na jiné diskuze - kdo chce, já chodím i na sk., sbírám rady, nápady, pročítám jaký mají ostatní zkušenosti, úbytky a pod. A tenhle hlavní stan se mi líbí 😀

rezinka_01
21. led 2012

@jitka369 jj mě to tady také příjde fajn a soulasím s tebou každý může mít více registrací, to bylo jen pro info, kdyby někoho zajímalo 😀 a vím, že se tady řešilo, že moc lidí na této stránce nediskutuje ohledně DD, tudíž asi jen tak nebude někdo nový, ale stejně tak jako já jsem neznala omlazení, dala jsem do vyhledávače DD a vyjely jste mi vy, tak to může udělat i někdo jiný 😀

jitka369
21. led 2012

taky je dobrý, že jsme tak nějak začínaly všechny stejně, ono je to totiž doopravdy dost nepřehledné. Dékonce na jednu moji otázku mi bylo odpovězeno - to už se tu probíralo, najdi si to ve stránkách, ale tady jsou všechna děvčata ochotná i těm novým pomoci radou i zkušeností a zatím mi nepřišlo, že by někdo někoho odbyl...

pettar
autor
21. led 2012

na tom emiminu.cz se mi libí možnost "citace", která mi tu chybí. Ale jinak se mi tu líbí absence reklam. Každopádně je mi jedno, kde budem. V pondělí se můžem domluvit , co a jak a konečne někde zakotvit, já pořád čekám na tu naší VIvian.
Já osobně na žádné jiné diskue nechodím, ani nic jinýho nečtu, jen vás. Trávím u PC sice 18 hodin denně, ale to kvůli rozbíhajícímu se OSVČ, asi by mi praskla hlava, kdybych se účastnila i jiných diskuzí. Pokud to někdo zvládá, tak má můj obdiv a medaili za multifunkčnost.

Jinak, nemůžu vynachválit to těsto na pizzu, tak jednoduché a tak chutné, v bříšku jak v pokojíčku 😎

PS: Holky, omluvte mou ubohou gramatiku, ale můj původ není zrovna český 🤐

pettar
autor
21. led 2012

@jitka369 zatím mi nepřišlo, že by někdo někoho odbyl...

My odbíjíme jen kila.. bim bam bim bam 🙂

anaiis
21. led 2012

Holky, nemáte prosím vás některá po ruce recept na cibulové housky ? Nemůžu najít, kde jsem ho četla. Děkuju.

pettar
autor
21. led 2012

@stistko12 Počkej, až vylezu z ulity celá!

Bojim bojim bojim, Matičko Terezičko 😀

@anaiis Hm, já si jen vzpomínám, že je tady někdo dlabal... a není to podobný recept, jak je na seznamu HOUSTICKY ale jen s přidanou osmahnutou cibulkou?

pettar
autor
21. led 2012

Kočky, už fakt jdu pracovat, páč takhle nevydělám ani na ty otruby 🙂 Přijdu vás zkontrolovat večer, kdekoliv budete 😎

misicka88
21. led 2012

@anaiis Já si je dělala, ale jinak. Původní recept nevím

jitka369
21. led 2012

Cibulé žemle : 6 PL ovesných+3 PL pšničných otrub, 2 vejce, 1 cottage, 1 PL jogurtu, cibule na jemno, česnek prolisovat, sůl, pepř Vše důkladně promícháme. Na pečící papír tak 6-8 placiček, pečeme 25 min při 200. Až vyndáš dej na pap. obrousky nebo utěrku, aby odsály vlhkost-

anaiis
21. led 2012

@jitka369 Jé, jsi zlatíčko ! Děkuju !!! 🙂

pettar
autor
21. led 2012

@anaiis Pro jistotu jsem dala recept na seznam mezi pečivo. Pak dej vědet, jak chutnaj 🙂

jitka369
21. led 2012

@pettar jsou úžasný 🙂

recepce
21. led 2012

ahoj 😔

denita
21. led 2012

ahoj holky, v čem prosím spočívá tahle dieta? Co je třeba 5. den B ? 😲

ruzovy_panter
21. led 2012

Krásné tři hodinky jěždění na koni, myslím, že pohyb mám dnes splněn (pro Petar - jezdíme anglii 🙂 A protože mi dnes šel ukázkově cval, udělala jsem si za odměnu nádherné hamburgry a všechny je sež....spapám 😀
pro Denitu - http://www.dukanova-dieta.cz/

denita
21. led 2012

@ruzovy_panter - děkuji, jdu študovat

hanca47
21. led 2012

Ahojte holky,mohla bych se k vám přidat?Ještě teda úplně nechápu jak to funguje,měla bych asi hodně otázek pro vás.Tak jestli vám to nebude vadit,ráda bych se s vámi seznámila s touto dietou. 😉

iirriss
21. led 2012

@hanca47 jsi vítána
prostuduj si info na http://www.dukanova-dieta.cz/ a pak se klidně na cokoliv poptej

iirriss
21. led 2012

půjdu se pomalu chystat, valím na ty narozeniny, když už jsem se ráno u té kytky nezabila, jdu trošku zvlčit, no nic nebudu přehánět, mějte se tu holky zatím pěkně a ať máte pohodičkový sobotní večer 🙂

jitka369
21. led 2012

zdravím nově příchozí 🙂
chytlo mě to, uklidili jsme garáž (všichni byli fakt nadšení 😀 ) přestavěla obývací část kuchyně, všude vytřeno, teď jdu sundat prádlo, další šoupnu do pračky, pak na nádobí a v šest přijde sousedka, takže se ozvu asi později, ale sleduju vás 😎 😀

jitka369
21. led 2012

a jejda, je po avatarech 😢

rezinka_01
21. led 2012

@jitka369 tak to je pěkně naprd 😝