Dukanky

pettar
20. led 2012

Bílkovinová dietka pro Dukanky!

jitka369
21. led 2012

při kafíčku jsem si napsala receptíky na nejčastější pečivo a své oblíbené papání na lepící papírky a nalepila na vnitřní stranu horní skříňky, abych je měla při ruce, a nemusela vytahovat papíry 🙂

jitka369
21. led 2012

@pettar ona na net nechodí 😀

pettar
autor
21. led 2012

@jitka369 Che, já si zas na kuchyňskou linku nalepila ústřižek z bonprixu, je tam paní v šatech, které chci. Akorát já si je nemíním kuůpovat ve velikost 44, že? Si hezky počkám, kdo si počká ten se co? ...ten zhubne 😀

jitka369
21. led 2012

jdu si udělat zeleninku s cottage

jitka369
21. led 2012

@pettar jj, mít to pořád na očích, to taky dodává sílu.
Na váhu mám jít až v ponělí, ale nedalo mi to, tak jsem tam vlezla - öd pondělí 800 g, takže to bude paráda, pokud to vydrží - 1 kg týdně 😀

iirriss
21. led 2012

tak budeme holky tady?

já byla koupit sousedce do vedlejší dědiny květiny k narozeninám, málem jsem si rozbila hubu, ledovka jak čert, koupila jsem si tvarůžky no cena je přímo ukázková - za 167g 49 ká, ale mám je moc ráda, s dnešním menu se chlubit nebudu asi byste mě vyvedly za límec 😀
ale zítra budu dělat kuřecí medajlonky - řízečky pořádně okořenit, vynikající koření je - Dle Gusta Steak / míchané vajíčko je s tímto kořením přímo ukázkové/ - pak protáhnout rozšlehaným vejcem a udělat na prudko a k tomu dušená zeleninka a zkusím ten tvarohový koláč, no já teď gábluju hodně ovoce abych dala tělu vitamínky po výletu s antibio 😉

pettar
autor
21. led 2012

@iirriss A taky papej hodně jogutů, ať si uděláš co nejrychleji novou mikroflóru, když jsi už musela pozabíjet všechny breberky v bříšku 🙂

rezinka_01
21. led 2012

tak já jsem posnídala jogurt s L otrub, k obídku mám ryby a dál zatím ještě nevím, jsem v práci, tak snad to nějak budu stíhat 😀

pettar
autor
21. led 2012

V pondělí by jsme mohli zaktualizovat tabulku. Co kdyby každá povinně hupsla na váhu? 😎

iirriss
21. led 2012

@pettar papám, papám, navíc jsem včera a dokonce už i dnes dala pokaždé celý litr kefíru 😀

ještě jsem se byla podívat na DÁMĚ a pozvala sem ANDY, ptala se jak dietujem a kde jsme

teriinkaa
21. led 2012

@iirriss Ahoj Irririss a všichni. Netušila jsem, že jste to forum už vyzkoušely a je na prd, škoda. Mohl to být náš ráj 😀 ... Jinak ja se zase musím přiznat, že se mi tady moc nelíbí to, že zde není žádná konkrétní rubrika ohledně hubnutí kde by se scházely skupiny žen s takovým problémem... a pokud je, tak se blbě orientuju a nic nevidim. I na tom zeny.cz jak tady nekdo uvedl se mi to zda lepsi... no netusim... asi budu koukat vsude,mozna i zpet na oml. a uvidi se casem... zatim pekne hubnuti , ja jdu pripravit rybickuuu

jitka369
21. led 2012

pro sádroš se jede kolem poledne, sousedka mi nakoupila ovesné otrubky, takže zásoba, na véču udělá kuřčínu se zeleninou - mám vystaráno 😀

jitka369
21. led 2012

@teriinkaa nerozumím.....

iirriss
21. led 2012

@jitka369 hlavně opatrně, u nás to klouže jak na zrcadle ☹

jitka369
21. led 2012

děvčátka odjíždím, zatím pa

rezinka_01
21. led 2012

@pettar napsali ti již něco na ty naše avatary? zda je ponechají nebo neee? -jinak v pondělí mam v plánu stoupnout na váhu, přecházím na 2. F a nemůžu se odčkat 😀

teriinkaa
21. led 2012

@rezinka_01 To jsme na tom stejně, taky se v pondeli chystám na 2.fázi takže si zatím schovávám váhu, ale pak na ni skočím. Snad se dočkáme nejakého zhozeného kilča 😅

pettar
autor
21. led 2012

Tak jsem si udělala k obědu nakonec to těsto na pizzu, udělala z toho takove dvě tenounké palačinky, pak na to dala šunku a misku kysaného zelí k tomu (já vím, k BB dnu se nesmí, ale snad mi to pomůže zvládnout ty bolesti břicha, zatím vše OK) a je to pošušňáníčko. Díky za receptík. Teď si jdu uvařit kafíčko a jdu trocha pracovat.
Jinak myslím, že u pondělního vážení to bude stagnace, ale neva, vychází to na průměr kilo/týden, což je supr!

pettar
autor
21. led 2012

@rezinka_01 Zatím se mi admin neohlásil, uvidíme.

rezinka_01
21. led 2012

@teriinkaa a jak dlouho jsi měla 1.F? tak to jsem na nás zvědavá, ale určitě tam bude méně než na začátku 😀 už víš jak jsi se rozhodla 2.F jestli 1/1 nebo 5/5?

misicka88
21. led 2012

Už jsem zase tu 🙂 Dala jsem si 45min na orbitreku a pak jsem vařila pro svoje chlapy. Poobědvala jsem kuř. prso pečený v jogurtu s cibulovými houskami a teď se cpu pribiňákem 🙂
A zjistila jsem, že mi dělá špatně normální jídlo, opíkala jsem vepř. karbanátky a bylo mi blivno.

misicka88
21. led 2012

K těm zápiskům, já si vedu deník. Z jedné strany mám pravidla DD a naplánované jídelníčky a z druhé strany recepty 🙂

teriinkaa
21. led 2012

@rezinka_01 V 1.fázi jsem jakoby oficiálně od pondělka, ale den předtím jsem snědla všechno možné i o pulnoci :D Takže pořád přemýšlím, jestli končit v pondělí nebo uterý :D Ty seš v ní jak dlouho? Jinak 2.fázi bych chtěla 5/5, tak jak to původně vymyslel dukan. Myslím, že by to pro tělo mohlo být podobné překvapení jako v 1 fázi. Jíst 5 dni se zeleninou a pak najednou zas jen bílkoviny. Ale jsou to jen mé domněnky :D Myslím, že v tom neprokázali žádnej rozdíl. Copak Ty?

teriinkaa
21. led 2012

@misicka88 45minut na orbitreku? Jéje tak to chválím! Jak to děláš, že vydržíš tak dlouho? Já po 5 minutach nemůžu 😖

misicka88
21. led 2012

@teriinkaa Už cvičím 3 týdny, fyzička se zlepšuje 😎 . Ale na orbitrek jsem si vzpomněla až když jste o něm začali psát 😉

pettar
autor
21. led 2012

@teriinkaa Teri, co tak se v pondělí zvážit a pokud nebudeš mít dolu tolik, co DD předpověděl, tak si I.fázi natáhni o jeden den.

rezinka_01
21. led 2012

@teriinkaa já jsem v 1.F také od pondělka a nakonce jsem se také rozhodla pro 5/5, tak snad to zvládku, když mi zelenina nechyběla teď týden, tak si myslím, že to bude v poho, popř. uvidím jaké jsou výsledky a kdyžtak to změním

iirriss
21. led 2012

@misicka88 klobouk dolů, já jsem po 20 minutách byla mrtvá ☹ posilovat mi jde lépe, ale co se týká běhu a orbitreku jsem žabař ☹
třeba to postupně vypiluju, taky jsem to dříve dala jednou za čas, orbi byl spíš luxusní věšák 😀

pettar
autor
21. led 2012

@misicka88 Blivno? A copak copak, žeby čáp letěl i k tobě? 😎

pettar
autor
21. led 2012

Když mluvíme o sportu, já se dorazila tím cvičením na bodyrock. Včera sem si musela dát volno, páč mně bolí i to, co nemám, ale děsně se těším. Dneska si dám BOSU (nemáte ho holky někdo doma)? Já to mám kvůli těm mým plotýnkám a na bolestivé záda je to supr.