DVD Baby Einstein. Dá se někde sehnat?

hlavinka
6. lis 2011

Ahoj holky, prosím dá se někde v ČR sehnat tato edice: DVD Baby Einstein- Mozart, Van Gogh atd.? Marně sháním☹ Děkuji za tipy.

berenika39
6. lis 2011

http://www.heureka.cz/?h[fraze]=%09+DVD+Baby+Einstein
tohle?

hlavinka
autor
6. lis 2011

@berenika39 jo. Ale ma toho byt vic..diky moc 😵

lufocus
4. únor 2012

mam 3 ddvd baby einstain nerozbaleny, novy, v anglictine, prodam.
Nabidnete , info mailem
lufocus@seznam.cz
dekuji
Ljudmila

oli26
25. bře 2012

@hlavinka shanite jeste? daji se stahnout na netu

hlavinka
autor
26. bře 2012

@oli26 shanime. A kde se daji zadara stahnout? ja nasla asi jen jedno, znakovou rec na hellspy myslim. jinak nic☹ diky moc

berenika39
26. bře 2012
kocicinka
26. bře 2012

@hlavinka Co to je?? 😕

oli26
26. bře 2012

thepiratebay tecka com
@hlavinka jsou tam uplne vsechny

oli26
26. bře 2012

@oli26 ale pozor sam baby einstein ma na svych strankach varovani o skodlivosti techto dvd, po tom co prohral v usa nekolik soudu

hlavinka
autor
26. bře 2012

@oli26 jako jak prohral soudy? O co slo? Diky za info a diky za ten odkaz. zkusim se podivat

oli26
27. bře 2012

@hlavinka rodice zalovali baby einstein ze spatne pusobi na vyvoj ditete a psychologove jim dali za pravdu 😉 celou studii najdes na jejich strankach

kocicinka
27. bře 2012

Zensky, povi mi nekdo, co to je? Slyšela jsem už dávno, že poslech hudby Mozatra či Bacha působí harmonizačně na miminka. Tohle je ještě něco jiného? V čem se to liší od té "běžné" hudby?
Díky

hlavinka
autor
27. bře 2012

@oli26 ach jo, to nechapu. Snad je na rodicich, co budou detem poustet. Myslim, ze Baby Einstein je to nejvice vhodne. Zadne nasili a nic podobneho. Kdyz si clovek vezme vecernicky, tak nektery teda nic moc.
Jasne, kdyz nechaji dite sedet pred dvdckem cely den, tak mozna "zblbne".....no nic
@kocicinka jsou to DVDcka pro nejmensi deti, myslim ze snad uz od pul roku. Trvaji treba 20 minut, hraje tam hudba a pousti se treba sled hracek nebo zvirat a pod. Pak je treba pro neco starsi deti, kdy se uci tvary nebo barvy. Je to hezky zpracovany a nemam z toho spatny svedomi, ze jsem to Adelce poustela treba na ceste do Znojma /ne celou dobu samozrejme).