DVD Lazy Town. Kde to můžu stáhnout v češtině?

anatanka
13. srp 2009

Miri na tim silene ujizdi. Nevite, jakym zpusobem bych to mohla sehnat na DVD nebo kde se to da stahnout v CJ? Diky.

swead
13. srp 2009

ahoj, nevím, kde to sehnat na DVD, ale pouštím to malýmu na Jetix, dávají to každý ráno cca od 7,15 🙂 prozatím na to moc nekouká, ale líbí se mu, když se tam zpívá.

petik77
13. srp 2009

ahoj tak naš malej to taky žere 😀 taky bych chtěla DVD.ale kde ho sehnat?

nikka.vo
13. srp 2009

jáááj, u nás též nejoblíbenější z nejoblíbenějších... televize ho dřív vůbec nebrala, ale jen co začala znělka Lazy Townu, tak se mohl pominout. Myslim že si ho to získalo svou infantilností a barevností 😅 a hlavně dřív tím, že se tam zpívá, to ho teď už tolik nebere 😅

Nejlepší stahování je přes Torrenty, já se v tom nevyznám, dělá to přítel, zrovna Lazy Town jsme tam nehledali, protože ho pouštíme na Jatix, ale chci mu stáhnout Mašinkov 🙂 Ty Torrenty jsou v podstatě sdílení souborů. Někdo je jakoby vyvěsí a ostatní od něj ,můžou sosat, ale při tom sosání mám dojem dáváte zase vy možnost, aby si od vás ostatní stáhli vaše stažené soubory z dřívějška (torrenty) . Nedostanou se vám přímo do compu, to néééé 😉

anatanka
autor
13. srp 2009

Na Jetix se diva, ale chci to prave mit na DVD nebo nekde stazene. Manzel to nasel ale jen v Aj, coz Miri nakonec ani nevadi.

Ale ona tim fakt uplne zije, jeden den je Robbie, druhej den je Sportacus, nosi s sebou vsude pod trikem balonek, jako ze ma krystal 😀 Ted jsme musely i poridit denicek jako ma Stephanie a ona si do nej neco cmara a rika u toho "Mily denicku..." Sama se naucila jmena vsech postavicek a jsou pro ni ted uplne nejdulezitejsi na svete.

Taky jsem premyslela, co je na tom tak extra a je to urco tim, jak pise nikka - infantilnost a jasny barvy.

petik77
13. srp 2009

anatanka : tak u nás je to to same malej jen basbí o sportacusovi,chtěla jsem mu i koupit třeba triko nebo něco na sebe s motivem ,ale všude jsem viděla jen triko ze stephaniia to by se ke klukovi asi nehodily .škoda že to není u nas moc rozšířene malej si zbíra i nalepky a na těch to taky není 😒

anatanka
autor
13. srp 2009

Petik: Mrkni na MMB, tam je toho spousta.

petik77
13. srp 2009

je díky moc za tip nenapadlo mě tam kouknout 😀

nensy
13. srp 2009

tak naše malá je do něj uplně blázen začně znělka a už se tady kroutí a nemužem jí dostat od tv 😀

anatanka
autor
13. srp 2009

Jeste se chci zeptat, pres co chytate Jetix.
Jsme ted u babicky a tady nejde nikde chytit. Miriam ma abstak.

petik77
13. srp 2009

anatanka 😀 😀 😀 malej se zrovna díva ted davají od jedne dva díly vždycky a nevím přes co to chytame mame satelit digi tv

nensy
13. srp 2009

no tak mi máme digi

swead
13. srp 2009

my taky digi tv

jakoubka
27. pro 2010

Tak malej na tom ujíždí ted 😀
Od Ježíška dostal DVD