Dvouleťák se v noci budí s pláčem

hojgrova10011
7. led 2018

Náš dvouletý syn, má teď v noci úzkosti, probudí (vždy s pláčem)se buď brzo ráno (4hodin) a už nespí a nebo např v jednu ráno a musím ho v náručí uspávat než úplné vytuhne..teď jsme byli v pěkném penzionu, večer pěkně usnul ale kolem půlnoci se probral a začal vyvádět tak, že jsme to po hodině vzdali a uprostřed noci jeli domů..trvá to tak měsíc před tím spal celou noc a usínal sám..máte někdo podobné zkušenosti? Děkuji za názor

astyna
8. led 2018

Ahoj, u nás to bylo podobné. Pomohlo, když jsme mu ke stěně dali krabici, na kterou si stoupl a rozsvítil si, chvíli si hrál a pak zase usnul. Ráno byla krabice posunutá a hračky na zemi.

četla jsem, že se jim v tuto dobu rozvíjí mozek a přichází první živé sny. A také noční můry - to se nám syn budil se řvaním, že ho kouše nějaká koza. Nemohl pak spát.

majka220990
11. led 2018

Ahojky, dcera to má stejně.Budí se kolem půl 12 v noci s řevem a pak kolem půl paté s řevem.Do půlnoci křičí Mami, maminko! a to s ní spím v jedné posteli a držím ji za ruku, to budou asi noční děsy.Včera večer jsem jí před spaním řekla, že se nemusí nčeho bát, že jsem tam a že nedovolím aby jí něco nebo někdo ubližoval, že bych mu dala na zadek a tatka taky.Kupodivu spala líp, tak jestli třeba nějak v hlavičce nás má za hrdiny před můrami, možné to je 🙂