Dysmikrobie střevní flóry. Máte zkušenost?

misellll
29. dub 2010

ahojky holky zajímalo bymne jestli s tímto nemáte některá zkušenost....nebo někdo z vašich blízkých

naty
29. dub 2010

jakože ve střevu nejsou ty správný berberky? to má snad každý mimi... 🙂

misellll
autor
8. kvě 2010

naty:nene nemá to každé miminko.Většinou se to stává dětem které užívají antibiotika.Je to narušení střevní mikloflory.A naší malé to bylo zjištěno poprvé ve dvouch měsících.A malé to způsobuje šílené bolesti bříška.Jsme z toho zoufalí...Dá se to léčit jedině probiotiky,ale naší malé nezabírají,zajímalo mne jestli tu není náhodou ještě nějaká maminka,která má miminko z tímto problémem,nebo měla a jesdtli ji probiotika zabrala a pokud ne jak jinak to řešili a jestli i jejich mimi měli velké bolesti bříška....Nejzajímavější je,že malá ještěa,le nikdy probiotika nebrala.A vpodstatě se se střevní dismikrobiíí narodila,vůbec nevím proč tomu tak je.Jsme objednány na Bulovku na pediatrii,sono bříška(které jí již jednou dělali a bylo vše ok jen má dráždivost tračníku a eventuálně nás prý pošlou i na gastro...Už jsem z toho unavená,malá se večer celou noc jen kroutí a pláče,když je vpohybu tak je to ok,střeva pracují a ona si tu bolest tak neuvědomuje,ale jakmile je vklidu je to děs a to hlavně ve spánku.....Je tu tedy nějaká maminka,která měla podobný problém,pokud ano prosím ozvy se!!!!! ☹

misellll
autor
8. kvě 2010

nechtěla jsem napsat probiotika,ale antibiotika.Probiotika užíváme furt,ale nezabírají ☹

misellll
autor
8. kvě 2010

holky opravdu tu nikdo není s takovýmto problémem? ☹ pls ozvěte se

ygreen
8. kvě 2010

misell - malý měl jako mimčo sice jen nedostatečně vyvinutou střevní mikroflóru a trpěl na průjmy, ale srovnalo se to příkrmama. A baštil od mala Probio kapky a Gaia a co pomohlo, byla nějaká "probiotika" na předpis, byly to takové skleněné ampule, které jsme musela mít v lednici. Pak jsem je míchala injekční stříkačkou s vodou a dávala jsem mu je do mlíka. Bylo tam asi 10 ampulek a byla tomodrá krabička a český výrobek a mám pocit že garantovanej nějakou nemocnicí, snad bulovkou? To si nepamatuji. Tak třeba by vám pomohly.

A řešili doktoři, jestli to nemůže být alergie na BKM, lepek? Nebo celiakie?

misellll
autor
12. kvě 2010

ygreen:jsi moc hodná,že jsi napsala,ano malé dělali testy na BKM na lepek ne a na celiakie ne....už je to fakt na palici,hlavně je opravdu divné,že jí nezabírají ty probiotika,tomu nerozumím,no malá už má dvakrát denně příkrmy,ale stejně,žádná zmněna☹

delion
5. dub 2013

zdravim holky moja dcera roky taki mnela njaku bakteriju co ne delalo dobri mnela sylni prujmy za den 6-7 krat,hodne i ne jedlik doktorka napsala probiotyka jak psala jedna maminka v malych sklenickach,a musela sem to derzat v lednice,modra krabicka,ne pamatuju jak se jmenuvalo,a bylo to na predpis,a pomohlo to.

liduna1
4. čer 2015

Mate ještě někdo zkušenosti?