E-shop Tchibo. Špatná zkušenost

mkr
29. lis 2010

tak jsem měla teď špatnou zkušenost s eshopem od Tchiba, dejte si na ně pozor, objednala jsem si tam pro malou dárek a po 14 dnech, kdy už to mělo být doma mi napsali, že už mají vyprodáno, i když po objednání to tam inzerovali dalších 10 dní, toto neseriózní jednání se mi nelíbí, tak jsem jim napsala, aby to naprali, žádná odezva. Dnes jsem na jejich stránky koukala, měli to tam, tak jsem jim psala, že zase zboží mají, tak ať uskuteční moji objednávku, opět žádná odezva a odpoledne tam zboží už opět nebylo, si ze mě dělají srandu, tak si na ně dejte pozor. Stalo se to už taky někomu?

swead
29. lis 2010

ahoj, objednávám z tchiba poměrně často a nic takového se mi nikdy nestalo. Naopak vše dorazilo včas a se zbožím (kvalitou) jsem spokojená.

ruzenkas
29. lis 2010

Ahoj, já také objednávám dost často. Tohle se mi nestalo, ale občas mám problém s velikostí, že to vůbec neodpovídá. V něčem mi je 42 přesně a v něčem mi to je malé...

ygreen
30. lis 2010

já objednávám často a v pohodě, ale myslím, že někde v těch formulářích je taková věta, že se může v ojedinělých případech stát, že zboží je vyprodané.

berynka
30. lis 2010

já z e-shopu Tchiba nic zatím nic neobjednávala, ale když na zboží koukám, tak se stává, že je uvedeno - vyprodané, ale za pár dní už je možné zase z e-shopu objednat 😉 .
Jinak kamarádka má s nimi hodně špatné zkušenosti s doručováním 😒 , ale to je samozřejmě jiná společnost. Nejsem si jistá, ale myslim PPL 😅 .

swead
30. lis 2010

berynko, teď tchibo doručuje přes GLS alespoň tady v Plzni (nejspíš to bude ale stejné v celé ČR)

lenkabu
30. lis 2010

kamarádka měla teď špatnou zkušenost,mně doručili dnes a vše ok,objednávala jsem poprvé.

mkr
autor
30. lis 2010

když je zboží vyprodané nelze objenat, já objednala a pak ho tam ještě 10 dní nabízeli a to mě právě štve, kdyby napsali třeba do 2 dnů neřeknu, ale po takhle dlouhý době

papuellka
13. led 2011

Holky, jakou máte zkušenost s velikostma? Dnes jsem náhodou klikla na Tchibo stránky a měli tam v akci moc pěkné věcičky, tak jsem neodolala. Většinou teď máme 92, je tak akorát, tepláčky i 86 a tam mají velikosti 86/92 a nebo 98/104, objednala jsem tu větší a teď mám strach, že kalhotky mu budou hóódně velký-dlouhý.

bobinna
13. led 2011

ahojky papuellko,

tchyně pracuje v tchibu a pořád nosí něco pro malou, ty velikosti my přijdou taky divné, máme normálně 98 ale punčošky z tchiba 98/104 nám jsou móóóc velký... a trička co dostala loni k roku byly na 1-1,5roku a my je oblékly až letos a to ještě ohrnuji rukávky takže spíš vyzkoušet přímo v prodejně ... asi tak 😉

papuellka
14. led 2011

bobinno, díky, taky bych radši přeměřila přímo v prodejně, jenže ještě jsem neměla štěstí, že bych na takové pěkné věcičky na prodejně narazila, a to jsem toho objednala hodně, jenže objednávat 86, mi přišel nesmysl.

sajahonzik
19. led 2011

@mkr @swead @ruzenkas @ygreen @berynka

Mám špatných zkušeností víc ☹
za prvé mi místo objednané mikiny došla plechovky s čokoládou (označená cedulkou mikiny :-/), na emaily nereagovali a nereagují, na zálaznickou linku se nelze dovolat a když už, položí mi to těsně před spojením na "živého" člověka....mikinu jsem objednávala na zač. listopadu a dodnes nemám peníze - ani za poštovné, jak jsem to posílala zpět - ani za mikinu....
Před tím jsem ještě objednávala (přelom října a listopadu) mýmu tátovi peněženku k Vánocům, pulovr pro manžela k Vánocům, sobě zimní černou vestu a hodinky, vše skladem (jinak bych to nemohla objednat, že).....na peněženku odepsali asi po týdnu, že je vyprodaná...pak se dlouho nic nedělo....v půli prosince dorazily samy hodinky - po mé apelaci meilem, co jako s objednávkou mojí bude) s tím, že další zboží mi bude odesláno posléze.....zase dlouho nic....těsně před Vánocema mi přišel meil, že pulovr je vyprodaný.....začátkem ledna, že je vyprodaná i vesta ........takže ze 4 objednaných věcí mám jen hodinky, které se mi díky poštovnému pěkně prodražily (vždy se snažím objednat toho víc najednou, aby se mi to vyplatilo)...

Dnes jsem od jendé paní zjistila, že se odpovědi na meil nedočkám, že to prý nestíhají...psala jsem už hodněkrát a nikdy se nedočkala odpovědi.....zkoušela jsem znovu volat, jen utrácím další svoje peníze za čekání na přepojení ze záznamníku....
Toto jednání je šílené !!!!! Za mě už tchibo neeeee, by´t by měli sebekvalitnější věci a třeba zadarmo.....NE

ruzenkas
19. led 2011

@sajahonzik Po takových zkušenostech se teda nedivím 😒 Jak vidím, velké firmy takové věci nezvládají a je to na prd. 😠

ruzenkas
19. led 2011

Tak mi právě přišel balíček. Objednala jsem těhotenskou soupravu na doma a je to jako na slona 😢 manžel sice říká, že až budu jednou těhu, že bude lepší, když to je volnější, ale tohle není vel. 44, ale snad 50 a vešla bych se do toho pomalu 2x 😠 ale poslali dárek-vzorek kávy. 😀

jula81
19. led 2011

Já se na Tchibo nechala zlákat teprve nedávno, tak půl roku nazad, ale od té doby již mnohokrát a vždy jsem byla maximálně spokojená. Nakoupila jsem oblečení pro sebe - velikost (36) i kvalita perfektní, nějaké mikiny pro manžela, taky OK (i když tady ta velikost nemusí sedět až tak akorát 😉 ), a konečně i věci pro dcerku - a taky OK. Moc se mi líbí jejich hračky do vany, máme je, jsou fakt pěkné a na to, kolik jich je, tak i laciné (v porovnání s kamennými obchody s hračkami).

papuellka
25. led 2011

Tak dneska dorazil balíček od Tchiba, zboží přišlo v pořádku, hned jsem malýho do všeho nahastrošila, ale pochybuju, že do jara - léta povyroste tak o 10 cm, tak jsem zklamaná. Kdybyste někdo měl zájem, prodám bo vyměním za menší.

nali
25. led 2011

Mě dorazil právě včera balíček od Tchiba,objednávala jsem si zimní lyžařskou bundu pro sebe i pro manžela.Jsme spokojeni,trefila jsem i velikosti.

bulinka
28. led 2011

Prosím můžete mi poradit, objevila jsem na stránkách Tchiba kojící podprsenku a bojím se jestli jim odpovídají velikosti. Nemáte konkrétně některá s kojícíma podprsenkama z Tchiba zkušenost? A ještě se mi tam zamlouvá dětská kombinéza, ale nejsem si jistá jestli velikost 98/104 bude malé za rok, to jí bude dva a půl roku. Poradíte mi některá, moc děkuji 🙂

swead
28. led 2011

@bulinka s kojícíma podprsenkama z Tchiba nemám zkušenost. Ale kombinézu na zimu jsem synovi koupila loni i letos. Teď mu je 2,5 roku, měří 97,5cm a brala jsem vel. 98/104, je mu to trochu větší, ještě rok mu to určitě vydrží (kalhoty jsou mu delší a bunda také).

vojtisek2007
28. led 2011

@swead
@ygreen
@nali
holky prosím z jaký přesně stránky objednáváte, věci od tchiba se mi mob líbí a většinou je kupuju přes MMB, když jsem koukla na www.tchibo.cz tak tam mají jen pár věcí ve výprodeji nebo akci , a větštinou všechno vyprodané, nebo blbě hledám, nebo nemají nějaký "větší" katalog ??? třeba ty super zimní kombinézy pro děti jsem tam neobjevila ani náhodou, teda jestli už třeba není te´d pozdě ......

pikusa
28. led 2011

@vojtisek2007 zimní kombinézy tam jsou a ted dokonce v akci 🙂
http://www.tchibo.cz/Chlapecka-oteplovaci-soupr...

swead
28. led 2011

@vojtisek2007 ty kombinézy jsou tady http://www.tchibo.cz/-d400003995.html úplně dole. Jinak nabídka zboží je každý týden jiná, takže i množství zboží v aktuálním týdnu je omezené. Větší katalog nemají, nabídka na další týden se na netu objeví ve středu ráno, akční nabídky se objevují různě, proto jsem si nechala zasílat newsletter na e-mail, abych akce nepropásla.

vojtisek2007
28. led 2011

@pikusa
@swead holky dík, už jsem je teda mám....beru jen pro holku, klučičí už nemají v naší velikost ☹ ach jo a vzala jsem i něco pro sebe 🙂 z tý akce na týden.....škoda že nejde nechat udělanou rezervaci,třeba na 14dnů....aby to bylo víc za jedno poštovný....

pikusa
28. led 2011

@vojtisek2007 kdyby měli pro kluka tu větší,taky asi vezmu....
ted má 91cm,tak asi 98/104 na další zimu---no nevím nevím....

vojtisek2007
28. led 2011

@pikusa no tak my máme 98/104 teď a to budou vojtovi 4 v únoru (ale má jen 99cm) ...chtěla jsem tu 110/116

pikusa
28. led 2011

@vojtisek2007 já na to prdím....nebudu ted kupovat na další zimu 😝
Matyášek je teda větší než ostatní vrstevníci a nevím,jak ještě poroste 😀

bulinka
28. led 2011

Mám také objednanou tu 98/104 na příští zimu 😀 . Letos už toho moc nenasáňkujeme.

vmarie
21. únor 2011

Ahoj, já měla s Tchibem dobré zkušenosti, ale minule mi poslali prázdnou - vykradenou krabičku - bez čtečky USB karet a vůbec nereagují na maily, co s tím udělají, psala jsem i řediteli, ale nic. Už čtrnáct dnů dělají mrtvého brouka, jsem naštvaná, ignorovali už 5 mailů - to je tedy přístup k zákazníkovi. Asi peníze oželím, jde o 129,-- Kč, ale už nikdy si u nich nic nekoupím. Příště by mi mohly přijít třeba prázdné všechny krabice, stačí mi na památku tahle krabička s blistrem a návody ve všech řečech, jen to hlavní v ní nebylo......

minal
21. únor 2011

Já mám z Tchibem jen dobré zkušenosti. Objednávala jsem na netu několikrát a vždy naprostá spokojenost.

marti73
24. únor 2011

Já mám z Tchiba spoustu věcí a taky vše v pořádku. Zrovna dneska mi napsali, že mi odesílají mojí včerejší objednávku.. 🙂

dendasek
15. kvě 2011

Ahojky holky,
snad mi tady nekdo odpovi...kdyz posledni prispevek je z unora.
Chtela bych se zeptat..da se nekde na strankach Tchiba najit tabulka velikosti s cm-rozmerema??
Nikde jsem ji nenasla.. ☹