E-shop Tchibo. Špatná zkušenost

mkr
29. lis 2010

tak jsem měla teď špatnou zkušenost s eshopem od Tchiba, dejte si na ně pozor, objednala jsem si tam pro malou dárek a po 14 dnech, kdy už to mělo být doma mi napsali, že už mají vyprodáno, i když po objednání to tam inzerovali dalších 10 dní, toto neseriózní jednání se mi nelíbí, tak jsem jim napsala, aby to naprali, žádná odezva. Dnes jsem na jejich stránky koukala, měli to tam, tak jsem jim psala, že zase zboží mají, tak ať uskuteční moji objednávku, opět žádná odezva a odpoledne tam zboží už opět nebylo, si ze mě dělají srandu, tak si na ně dejte pozor. Stalo se to už taky někomu?

roofie
15. kvě 2011

ahoj @dendasek
když klikneš na oblečení, které se ti líbí, tak napravo, jak si vybíráš velikost je modrý nápis něco jako "zjisti svou velikost" nebo tak nějak.... Na to klikni, vyjede Ti tabulka

dendasek
16. kvě 2011

@roofie: dekuji za odpoved, ale ja jsem asi slepa..nikde to tam nevidim.. 😅

roofie
16. kvě 2011

@dendasek
a máš rozkliknuté to oblečení? Musíš kliknout na to, co se ti líbí, otevře se to a vpravo je sloupec s tím, z jakého je to materiálu,... prostě popis toho zboží. Pak je tam uvedené v jakých velikostech je to dostupné a u toho je to "zjistit správnou velikost", na to klikneš a vyjede Ti tabulka... Nejde mi to sem zkopírovat

dendasek
16. kvě 2011

@roofie: dekuju moc..uz jsem na to prisla..u tech modelu pro plnostihle to neni..ale u tech ostatnich to je.. 😉

ninave
25. srp 2011

Já mám výrobky od tchibo moc ráda, mají super akce, slevy a jsou velmi kavitní a vypadají moc dobře. Když se chci podívat co mají zajímavého kouknu vždy na tyhle stránky http://www.mrkej.cz/tchibo/ snad Vám taky poslouží

kamcuska2
11. srp 2014
Uživatel kamcuska2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kamcuska2.

Ahoj, kámoška z Tchiba objednává taky, ale problémy nehlásila, jinak by asi neobjednávala. Teď přesně nevím, pro koho to máš, ale já dětské oblečení a taky hlavně boty objednávám na stránce Kasicka a jsem fakt spokojená, rychlost a spolehlivost. Vyhledávám také akční nabídky, takže nakupuji i výhodně. Ono to oblečení pro děti je někdy pěkně drahý, takže snažím šetřit a přemýšlet při výběru.

dominickap
17. bře 2015

Ahoj, na tchibu nakupuju docela dost a nemůžu si vynachválit. Kvalitní zboží za nízký ceny, to už má v čechách snad jen Zoot. Na PlnaPenezenka.cz ti dají za nákupy na Tchibo 5% slevu. Třeba se ti to bude hodit 🙂

kukuku123456789
18. lis 2016

Tak na Tchibo pozor. Občas pošlou prázdnou krabici a na reklamacích se nedomluvíte. ☹
Chystáme se s nimi soudit, ale nevím, jestli to stojí za ten čas a nervy. Naštěstí jsem toho neobjednala moc.

ika9
15. únor 2017

Já mám bohužel s Tchibem také převážně jen špatné zkušenosti. První objednávku posílali na dvakrát, další už jsem si raději vyzvedávala osobně, bylo v ní něco jiného, protože to co jsem objednala bylo vyprodané a poslední objednávka hovoří za vše- Blahopřáli mi narozeninám s "dárkem" 20% slevy. Objednala jsem 5 věcí, přišlo oznámení, že je zboží připravené k odběru, 35 minut hledali, našli jen jednu věc a bez slevy. Musela jsem do obchodu podruhé, dopisovala jsem si s nimi, dokola se omlouvali, chtěli abych jela do obchodu s vytištěnou objednávkou, udělala jsem to a bylo to k ničemu. Chybu nenapravili, chtěli, abych objednávku provedla znovu.... Nakupuji na netu dlouho a hodně, ale s něčím podobným jsem se ještě nesetkala. Za mě - nejhorší e-shop s kterým jsem !měla tu čest". Obchod který se tváří profesionálně, "rozdává" nic, je pro mne nedůvěryhodný a děkuji, stačilo.....