E-shop. Tvrdí, že vrácené zboží je poškozené

denousek
31. říj 2011

holky tak sem nasrana jak prase!! 😠 objednala jsem si na serveru http://www.hokynarka.cz panenku pro maalou neteř.. jenže...za 500kč nebla podle mých představ... objednavala jsem si tak asi za 2500kč .. ale prostě panenka nam nesedla ta jsem ji vratila...do 14dnu a to mam prece narok... no a čekám na korunky že se mi ozvou a porad nic tak jim píšu co peníze a odepsali mi tohle
Dobrý den,

vzhledem k poškození panenky, čekáme zatím na vyjádření dodavatele.

Panenka má něco s ručičkou.

Děkujeme za pochopení a ozveme se jakmile se nám ozve dodavatel.

S pozdravem

Renáta Provázková


sakra tak co na to jako chcete rict?jen jsem ji vybalila a vyzkousela a hNED zase zabalila!!!!! a oni na mě ted zkouší že ji neco je!lze se nějak branit?jak se mám dál zachovat?jak to mám řešit? chcou se mnou pěkně vyběhnout..

denousek
autor
31. říj 2011

:_(

naty
1. lis 2011

@denousek No, to docela nas*.... 😒 Ale upřímně, teď to bude asi jen tvrzení proti tvrzení, protože už, jak si řekla, nebyla v originálním balení, ale rozbalená, a ty asi nemáš "doklad" o tom, že byla úplně v pořádku, takže se obávám, že je to bohužel na nich, jak se zachovají...vím, že je to úplně taková ta bezmoc, ale moc se s tím asi dělat nedá... 😔 Držím palce, ať to dopadne ve tvůj prospěch!! 😉

denousek
autor
1. lis 2011

@naty no nejlepsi je ze mi to rekli oni at ji vybalim a zkusim .-( pak jsem ji stejne zabalila... achjo .no jo musim cekat fakt nic nenadelam asi..bohuzel .. ☹

novak9
17. črc 2012

a jak to nakonec dopadlo ?

novak9
29. črc 2012

Můžeš prosím napsat všem, jak to dopadlo ? Abys ten příspěvek dotáhla do konce 🙂 díky