E-shop Wish, jak zaplatit?

simcast
1. lis 2017

Zdravím , chci se zeptat jak funguje platba pres wish. Poprve v zivote objednavam neco pres net s platbou kreditni karty. Vubec nevim jak to funguje a jak to mam zaplatit. Čislo karty sem napsala atd. Ted to ceka na platbu.
A potom se chci zeptat na zkusenosti s e- shopem 🙂
Dekuji 🙂

luciapaja
1. lis 2017

Maximalni spokojenost.Zbozi vetsinou dojde driv nez v terminu.Jen asi dvakrat se mi stalo,ze nedorazilo,ale to mi obratem na dotaz dosla omluva a do 2dnu penizky zpet na ucet.Jen upresnim,ze objednavam spis mensi polozky....capacky atd.

jitka0a
1. lis 2017

Taky jsem teď objednávala nějaké věci, jeden balíček už dorazil a na druhý ještě čekám, ale podle termínu mají ještě 14dní, takže v pohodě 🙂. Jinak pokud platíš, tak jestli jsi platila třeba v noci, tak asi to banka pošle až ráno, asi bude záležet na bance, já mám air a šlo to hned 🙂 Jinak jsem s wish velmi spokojená 🙂

petanik
13. lis 2017

pokud máte obavy, můžete nakoupit přes http://vsechnozciny.cz/21-hodinky, v případě, že některé zboží nemají a vy jej chcete, objednají ho za vás.

astyna
13. lis 2017

Nakupuju tam často, dokonce se mi i 2 balíčky ztratily, ale peníze mi vrátili na účet - jen bez poštovného.