E-shopy na zážitky. Víte o nějakém?

orchidejka
1. pro 2009

Ahoj holky, prosím o radu. Máte některá z vás ověřený nějaký e-shop, na kterém jste kupovaly zážitky - takové ty pivní lázně a čokoládová masáž a ták? Mám docela strach oslovit nějaký no-name e-shop, aby pak ten obdarovaný nepřišel na masáž a tam mu řekli, že poukaz je neplatný nebo tak něco. Napište mi klidně do IP, aby nám diskuzi admini nezamkli kvůli reklamě... 🙂
Díky

beruska2x
1. pro 2009

no ja bych si radsi vybrala primo masaz. salon a objednala primo tam 😉 me se to osvedcilo... jinak Heureka nabizi tzv. overene obchody 😉

orchidejka
autor
1. pro 2009

beruska: a vyšlo to levněji?
Já zase slyšela, že ty e-shopy dostávají od těch různých salonů množstevní slevy a ták, takže tady je to prý levnější...

ronie
1. pro 2009

taky doporučuju vyhlídnout si zážitek a pak dopátrat přímého provozovatele, ušetříš velké peníze, agentura zařídí pouze vytištěný poukaz-a to si uděláš sama a lépe 😉 🙂

ronie
1. pro 2009

ušetřila bych skoro 2 tis a to šlo jen o večeři v restauraci POd křídlem noci 😉

beruska2x
1. pro 2009

me daly kraaasny poukaz primo v salonu, maji je pripravene jen tam dopisou co sis vybrala a zaplatis 😉 pochybuju ze agentury to delaji z dobreho srdce zadaco a slevy jsou ted vsude, zase tak frekventovane zbozi to neni 😉

beruska2x
1. pro 2009

jen pro predstavu - hodinova cokomasaz me stala 450,- coz se mi moc nezda 😉

orchidejka
autor
1. pro 2009

já právě viděla slevy i na těch e-shopech.....tak jsem si říkala, že je to docela levné...ale je pravda, že jsem ještě nezkoušela konkrétní salony, zkusím prošmejdit, určitě v Ostravě něco najdu 🙂

orchidejka
autor
1. pro 2009

beru: tak to je dobrá cena, takovou jsem na netu nenašla...

beruska2x
1. pro 2009

http://www.studiofit.cz/

koukni je tam cenik 😉 at mas predstavu - a je to salon v centru mesta, zadna okrajovka 😉

petka80
1. pro 2009

Já mám teda zas dobrou zkušenost - dárkovej poukaz v moc pěkný krabičce, fakt jako opravdovej dárek. A mám to bez starostí, nikam nemusím chodit, přišlo mi to poštou snad hned druhý den. Pošlu ti IP.

majatob
1. pro 2009

ja jsem taky objednavala zazitek pres eshop a spokojenost nejvetsi, do druhyho dne nachystany, pekne to vypadalo, vyzvedla a zaplatila jsem osobne na pobocce, ale i posilaji, odkaz poslu ip 🙂