Eco Slim - kapky na hubnutí, máte někdo zkušenost?

monulec
25. dub 2017

Ahoj, má tu někdo zkušenost s těmito kapkami? Nebo jde zase o podvod??? Už jsem zoufalá ze své váhy a chtěla bych je zkusit

michaela_hermanice
25. dub 2017

@monulec Ahoj, nemam s nimi zkusenost, ale tyhle veci jsou ze 100% podvod. Jen tahaji z duverivych lidi penize. Kdyby to fungovalo, jsou vsichni hubeni.
Zaklad je strava a pohyb. Bohuzel nic jineho fungovat nebude.
Misto kapek investuj treba do bot na beh. To se vyplati ;)

berenika39
25. dub 2017

@monulec Pošlu ti dvacet srdíček,když slíbíš, že za to nebudeš utrácet peníze,jo?
Takový blábol by stálo za to přečíst:
http://asdfzz.pro/azodxzwyau/Eco_Slim_CZ_Malysh...

sofie333
25. dub 2017

Slyšela jsem v televizi vyjádření doktora k preparátům na hubnutí. Prý kdyby někdo vymyslel účinné prášky/kapky na hubnutí, dostal by nejspíš Nobelovu cenu za přínos pro lidstvo - to se bohužel zatím nestalo. 😀

nafuka
25. dub 2017

žádný podobný blbosti ti nepomůžou, jen pohyb a strava.Taky mám něco odzkoušeno.

monulec
autor
28. dub 2017

Všem díky za reakce, myslela jsem že to bude podvod a stou Nobelovkou je to fakt!!!!! Asi jsem se nechala unést emocemi, když už na sebe nemůžu nic navlíknout 🙄

sofie333
28. dub 2017

@monulec
Já vím, po porodu je to hrozný, já jsem ze začátku zhubla a pak jak na mě začlo doléhat vyčerpání jsem se začla krmit vším a hlavně večer a v noci, tak jsem zase přibrala na váhu, co jsem měla při porodu🙄
Hlavní je jíst pravidelně, najít si čas nachystat si zdravé a vyvážené jídlo, jíst 5-krát denně. Zkus si na FB přečíst břicháče Toma, ten má hodně úspěch. Vydal i nějaké kuchařky pro inspiraci.😉

verunkakrajnova
8. srp 2017

Dobrý den chci se zeptat nemáte někdo kontakt od eco slim? Objednala sem si kapky a nevím jak teď objednávku zrušit. Opravdu to jsou lži? Objednal si někdo z vás už tyto kapky?.. Dekuji

snuggy
24. srp 2017

Zde je jasně napsané složení https://azrecenze.cz/ecoslim-recenze/ a je jasné, že se nejedná o žádný lék ale doplněk stravy, který za vás nezhubne.

petajansa
24. srp 2017

Zhubnete jediné správnou stravou a pohybem. Když jste zoufalá, proč se sebou něco neděláte? Nebuďte naivní, všechyn kapky, tablety a pásy jsou jenom tahače peněz z lenochů.

anajkr
29. srp 2017

Ja nevim,ale myslim,ze tu byl dotaz,jestli mate s tim zkusenost. Co sem pisete nazory,tak ocividne ani jedna z vas tu zkusenost s timto produktem primo nemate,tak jak muzete tvrdit,ze to nefunguje?
Taky si myslim,ze je to podvod,nevyzkousela jsem to,ale taky nikomu nic neradim a neodrazuju. 🙂
Hubnuti zdar😎

sofie333
30. srp 2017

@anajkr
Jak vidíte, nikdo s kapkami zkušenost nemá, je lepší to tedy rozmluvit a ušetřit mamince peníze, které může použít třeba na něco jiného...
Sama si myslíte že je to podvod...😅

pepina1
5. zář 2017

Ahoj všem dámám, dívkám prostě ženám upřímně mohu potvrdit že eco Slim je jeden velkej podvod malá lahvička za plno peněz zadnejch 1300kc ale 1495kc a namichejte si sirup a je to to samé.Nemrzi mě že jsem vyhodila peníze aspoň mohu potvrdit že pokud chcete nějaké to kilčo shodit radši si za ty peníze kupte nějaké to sportovní oblečení a hurá za svim cílem.Proste není nad pohyb žádné kapky fakt nezaberou 😁

sisinkaj
7. zář 2017

Taky se přidávám že je to blbost. Věnuju se zdravé výživě a dost tomu rozumím. Dělám s lidmi různé analýzy kde zjistím, proč má takový problém a sestavím mu jídelníček. Jak už tady někdo řekl, je to hlavně o jídle, pak pohyb už jen dopomůže, aby se netvořily tuky tam, kde se většinou tvoří.

petajansa
15. zář 2017

@anajkr Protože rozum? Myslíte, že kdyby to bylo tak jednoduché, že by to nebylo populárnější? No a je prostě hloupost, že to, co je pro většinu lidí dřina by najednou šlo pomocí kapek.

monulec
autor
17. zář 2017

@monulec Díky všem za odpovědi 🙂

sofie333
17. zář 2017

@monulec a koupila jsi nakonec? 😉

kacaba1110
21. zář 2017

@sisinkaj můžete mi dát na sebe prosím nějaký kontakt e-mail ,fb? Ráda bych využila Vaše služby 🙂

kacaba1110
21. zář 2017

@sisinkaj
Nebo spíš Vám dám svůj napište mi prosím na kacen.plach81@seznam.cz děkuji 🙂

monulec
autor
21. zář 2017

@sofie333 Neeeeeee i když jsem ještě nezhubla ani deko😠 možná kdybych měla peníze nazbyt tak bych do toho šla

sofie333
21. zář 2017

@monulec
To ja taky nic, kamaradka me doporucila cambrige dietu, ale je to zahul pro telo a stoji to taky peknej balik, tak zatim stojim na vaze. Je to vsechno v hlave, vule chybi, tak cekam az se to tam pohne 😝

monulec
autor
23. zář 2017

@sofie333 Jo jo, vůli nemám!!!!😢

sokolik10
8. říj 2017

Ahoj. Cambridge jsem zkousela. Ze 6 tydnu co mi pani vykladala byli nakonec 3 mesice, protoze se musi prechazet postupne. Prvni dva tydny desny hlad. Nechala jsem za to strasne penez, protoze i kdyz prechazis na jidlo, musis jist hlavne maso a ono 150g kurete ci 200g ryb na 1 porci taky neco stoji. Zhubla sem krasne asi 8kg... Ale prestala jsem a vaha sla zase nahoru. Po roce od diety mam jeste asi o 3kg vic nez pred dietou.

fifina1234
10. dub 2018

Bacha podvod

natysnovec
10. dub 2018

@monulec Ja sem na tom stejne....mam 100kg a ted cekam dalsi miminko...jsi zdrava,spokojena a mas krasne dite...prijde to uvidis.

natalie6123
15. bře 2019

http://najlepsie-chudnutie.com/ecoczland/ Takže tohle je taky podvod?