Eko drogerie Dedra. Máte zkušenost?

eevvaa
20. dub 2010

Znáte ji? Děkuji za odpověď i Vaše zkušenosti s ní?

eevvaa
autor
20. dub 2010

Opravdu nikdo? Někde jsem vyčetla, že je podobná EURONĚ. Tak nevím. Ale prý se s ní hodně ušetří. Tak jsem snad dobře koupila.

janinac
20. dub 2010

Ahoj...drogerii Dedra si kupuju od kamarádky a naprostá spokojenost. Stačí malý dávkování, krásně voní, dlouho vydrží...fakt skvělá 😵

eevvaa
autor
20. dub 2010

Děkuji za odpověď. Já jsem si včera totiž nějaké věci objednala, tak snad bude spokojenost. Třeba u ní už zůstanu.

da.nni
20. dub 2010

Ahoj, já dorgerii Dedra prodávám a zatím jsou všichni kdo koupili spokojení. Já sama už mám dom skoro všechno z katalogu 😀. Nádherně to všechno voní, určitě jsi koupila dobře 😉

lennik
20. dub 2010

Já také používám Dedru, objednává mi jí kamarádka a jsem moc moc spokojená! aviváže jsou bezva a i všechny čistící prostředky, vůně, fakt perfektní!

apetit
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
daska28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lundenburg
4. lis 2011

Koupila jsem si aviváž od Dedry, tu třešňovou a po oprání věci vůbec nevoní. Myslela jsem si, že to může být pračko a tak jsem si přeprala pár triček v umyvadle a použila opět tu aviváž z Dedry. Byla jsem moc zklamaná, prádlo opět nevonělo. Kdyby alespoň trošku, tak si řeknu, není to moc intenzivní, ale VŮBEC??? To nechápu.

lenule11
5. lis 2011

@lundenburg tak to opravdu nechápu 😲 Já měla spoustu aviváží z Dedry (mon cherry zrovna ne) a neměla jsem s žádnou problém. Určitě prádlo vonělo víc a déle než s běžnou aviváží. A to aviváže z Dedry dávám půl víčka, běžné celé víčko.

lehna
3. led 2012

taky nemám s žádnou problém. zkuste před oužitím aviváže vyčistit pračku 😉.
kdyby někdo chtěl poradit s DEDROU jsem tu pro vás 😉

gabadan
4. únor 2012

začala jsem s Dedrou spolupra covat jako alternativu k Avonu. Napřed jsem vyzkoušela já, máti a kamarádka. Byly jsme nadšené a dnes jsou to dva roky, každý měsíc mám objednávku od spokojených zákaznic a provize za získané Dedrušky přes 1000 Kč (to je závislé podle toho, kolik jich pod sebou máte a kolik zboží objednají). Do konce mateřské jich chci mít ještě víc a pokrýt tak část výdajů za domácnost.

lundenburg-doufám, že jsi tu aviváž vrátila? Pokud jsi nebyla spokojená, máš právo na vrácení zboží bez udání důvodu. Já se přiznám, že aviváže miluju a jdou nejvíc na odbyt. Je to zajímavé, máte tvrdou vodu? Někdy to v pračce není cítit, protože je zanesená - pak je skvělý čistič pračky za 79 Kč, ale část mých zákaznic pračku nikdy nečistila a prádlo voní nádherně. Takže je to fakt zajímavé a chápu, že tě to ani nenadchlo pro nákup dalších výrobků, což je škoda 🤐

janca_dobi
24. dub 2012

Holky, dnes mi přišla první zásilka zboží DEDRA a jsem veeeeelmi mile překvapena kvalitou. 🙂 Objednávala jsem jak drogerii, tak oblečení a doplňky.... Kdybyste měla některá zájem o více informací, jak si Dedrou přivydělat nějakou tu kačku navíc, písněte mi do IP. 😉

jamatuja
4. bře 2013

Ahoj, já jsem začala používat prací gely, aviváže a jary na nádobí a jsem spokojená. Jsou to krásné vůně. Teď jsem si ve VIP Clubu objednala kompletní vzorky vůní, tak si alespoň každý bude moct "očuchat" aviváže, sprchové gely a parfémy. Vytvořila jsem web s informacemi a radami. Kdybyste se chtěli poradit, jak s Dedrou spolupracovat, napište mi.

vrtulinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moniluk
24. dub 2013

HOlky, pokud si chcete nakupovat věcičky od DEDRY se slevou 23% a navíc získávat dárky za objednávku, tak mi písněte do zpráv nebo jen při první objednávce zadejte mé jméno a číslo koordinátora Monika Lukášová, 144280

76danus
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jamatuja
3. čer 2013

Ahoj, já jsem s Dedrou moc spokojená. Na webu dedra-spoluprace mám vlastní zkušenosti s výrobky 🙂

lucinka282
29. srp 2013

Ahoj, dedru, nobilis tilia, saloos a mnoho dalších sklěvých značek kupuj na http://www.purenature.cz/ . A jestli seš z České Lípy a okolí přijeď nás osobně navštívit, těšíme se na Vás 🙂

ivanka5
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petulinka_2012
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petulinka_2012
27. zář 2013

Spolupracuji s Dedrou už dva roky. Pokud se chcete někdo přidat písněte do zpráv. Budete získávat slevy 😉

kuzelka_sm
23. led 2014

Ahoj, já si s Dedrou začala přivydělávat před 4mi lety jako mamina na RD a jsme spokojená. Mohu doporučit. 🙂
Každému mohu poradit jak na to, 🙂 Kdykoli mi napište.

vrtulinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
strom2009
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alenka1122
7. kvě 2015
Uživatel alenka1122 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od alenka1122.

Ahoj, přímo s touto značkou zkušenosti nemám - ale používám ekodrogerii Winni´s, kterou mají na stránkách Drogerie. Moc jsem přírodním prostředkům nevěřila, ale přesvědčili mě. V devadesátých letech jsme něco přírodního měli doma, české výroby, ale to byl děs...technologie asi doznaly pokroku.

elenkaa11
30. lis 2015

To je ekodrogerie.net na FB? Tam mají super věcičky, moc se mi líbí..ale že patří pod dedru to nevím..ale často tam odkazují na jejich katalogy..ale mám je olajkované teprve chvíli 🙂

dedrakatalogy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
saruskas
26. led 2017

Znám a ráda ji kupuji. Mám je i na FB: https://www.facebook.com/ekodrogerie.net/?fref=ts

gujduska
21. lis 2019

Taky ráda poradím nebo objednám,Zlín,Fryšták a okolí 😉

tehulinka91
7. lis 2020

@eevvaa co jsem slyšela, tak Dedru prý vyrábí bratr majitele Eurony, drogerii dělali společně a prý se v něčem neshodli a začali dělat každý svou 🙂 nevím co je na tom pravdy, ale tak se to Ke mě doneslo. S dedrou zkušenosti nemám, já jedu na Euroně 😃