Ekokulička na praní. Opravdu vypere?

jeudi
11. bře 2011

mile maminky chci se zeptat kdo ma zkusenost z ekokouli na prani malej ma ekzem a chtela bych s ni prat,kdo to ma vyzkousene ,tak budu rada za jakekoliv odpovedi ,vypere se to opravdu?je to opravdu lepsi nez praci prasek?a nebo klidne jakekoliv typy na prani bez prasku,cetla jsem ze nektere maminky pouzivaji napr ocet misto avivaze,nejde pouzit neco takoveho i misto prasku ,malemu praci prasek vadi.

etinka
11. bře 2011

Ahoj jeudi, mám ekokouli na praní také, pere moc pěkně. 🙂 Smí se s ní prát myslím do 60 C, ale používala jsem jí jen na 40C. Prádlo voní takovou tou přirozenou vůní a pustilo opravdu všechno, i z dětských triček. Je ale pravdou, že pokud máme hodně špinavé věci, dávám raději prášek. Ale na běžně zapocené a jen takové to uválené prádlo, povlečení atd. je to super..... 😉 Doporučuji.

lukava
25. kvě 2011

myslite kulicku ecoballs nebo nejakou jinou? jeste se da take prat v mydlovych oresich, ty nejsou pry alergenni...no nevim, chtela bych neco eko, ale spis mi chybi reference, tak piste, piste...co mate odzkousene vy?

kaminkovababa
25. kvě 2011

Jo holky, já můžu jen doporučit ecogenie, kterou jsem si zakoupila u Studia Moderna, je to super věc...Všem maminám, které mají atopiky, alergiky vřele doporučuji...Na dětské prádélko, bodýčka, dupačky, ložní prádlo naprosto ideální. Už bych neměnila!

zelenaesmolda
4. lis 2019

@kaminkovababa
tak vzhledem k tomu,ze to pere akorat ve vode tak se nedivim,ze s tim nema atopik zadne problemy

@lukava
orechy jsou super