Ekologická drogerie

nada4
13. kvě 2010

Holky zajimte se o ekologickou drogerii ,která je šetrná pro Vaše miminka a dětičky,pokud ano přidejte se na toto téma a můžem si vyměnit sve nápady

drago
14. kvě 2010

Ahoj nada4, já používám značku ekover. Už bych neměnila je super. 🙂

apetit
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petja
14. kvě 2010

Apetit,já taky před cca 5 lety prala v dedra prášku,ale časem se mi zdálo,že se pokazil,už nepral fleky tak dobře 😒

apetit
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petja
14. kvě 2010

Ok,já zase zkusím,díky 😉

romana29
25. kvě 2010

ahojky, já na Dedru nedám dopustit a mé zákaznice taky ne 😵 .
Bezkonkureční: Čistič pračky - na usazeniny v pračce - četla jsem na diskuzi, že se holky nestačí divit, co všechno mají za pár let v pračce. Říkala jsem si, tak žhavé to snad nebude 🙂. Pračku máme pět let, z toho poslední tři je silně vytížená. Dala jsem prášek, pustila program a pak se FAKT nestačila divit....takový kusy vodního kamene a špíny, co z té pračky šly - kdo má odtok do vany, tak je opravdu paf. Doporučuji každému!
Zákaznicím i mě se líbí, že výrobky opravdu fungují, jsou ekologické, české a nijak extra drahé. Kdo si objedná jeden výrobek, vůbec neváhá a objednává a objednává a používá už skoro jenom Dedru a já taky 🙂

kubaka
25. kvě 2010

Má troška do mlýna ekologického 😖 no já jsem taky před lety zahořela a zkoušela všechny ekologické drogerie - po zkoušení všeho možného jsem nakonec skončila u Arielu a persilu 😀 , protože to je jediný driák, co vypere ty děsné fleky po mém maličkém. Na naše prádlo stačil i Ekover a Lovela, ale jednak mi to stejně smrdělo a Mariánovi pobrindané tričíčka nevypralo ani omylem. Ani při plné dávce Na podlahu mi Ekover zas smrděl rybinou. No vůně ekologických čističů mě teda dost odpudily. 😅 Z takže z ušlechtilého úmyslu jsem skončila u těch největších sajrajtů 😎 no nic ....

Ale určitě mě zajímá ten čistit pračky 😉 😉 😉 - když po 7 letech nám opravář pračku rozebral, zděsila jsem se, co nánosu bláta tam bylo - a pralo se v tom prádlo !!! Teď mám jen 3 roky starou, takže bych ji potřebovala vyčistit důkladně Odtok mám extra do trubek, ale umím si to živě představit, co z toho poteče - romano, kde seženu tu Dederu - nějaký odkaz prosím?? 🙂

romana29
25. kvě 2010

kubako opravdu vyzkoušej, mají webovky www.dedra.cz hodně věcí najdeš i na mimibazaru k prodeji, kde ti nabídnou při určité objednávce i poštovné zdarma, tak pohledej. Když budeš spokojená - ještě ti můžu na 150% doporučit Private Spa - čistič na rez a vodní kámen - vyčistila jsem jím naši x let starou panelákovou vanu, kterou jsme už měli v bytě a myslela jsem, že ji už vyčistit nejde!, drhla jsem ji pomocí čističe a drátěnky a vydrhla + vodní kámen se znova neusazuje!, případně si ještě objednej vůně do vysavače (mě osobně hodně voní Green Land a nebo Prefere - ale Green vydrží dýl), čističe WC jsou taky super za 79 Kč, což není moc, taky pomáhají tomu, aby se už neusazoval kámen v míse.
Pak, pokud budeš nadšená, tak se určitě registruj, pokud budeš mít první objednávku nad 2500 a uvedeš číslo koordinátora, třeba moje 😀 - tedy člověka, kdo ti o tom řekl, dostaneš navíc vzorky všech aviváží a taky dárky v hodnotě 500 Kč (čistící prostředky). Ale i když první objednávku nebudeš mít tak velkou, určitě se vyplatí registrace, katalog je platný 3 měsíce, takže i kdyby jsi objednávala jenom do zásoby pro sebe, rodinu a kámošky, tak určitě uděláš tu za 1200, abys neplatila poštovné a měla slevu 15% 🙂 to se hodí, ne?
Ráda ti cokoliv vysvětlím.
I ten čistič pračky bych ti poslala, zítra mi dojde zboží, jenže jsem objednala jenom tři a všechny mám pro zákaznice :(

luthien.k
26. kvě 2010

kubaka, já jsem taky nebyla spokojená s eko postředky na praní, účinnost nic moc a navíc mi některé kusy prádla zasmrádly tak, že jsem je musela vyhodit 😖 Teď nedám dopustit na obyčejné mýdlo s jelenem: nastrouhám trochu do pračky, aby se lépe rozpustilo mýdlo (i špína), přidám trochu sody na praní a je to super, peru tak i na 40 st. (původně jsem dělala mýdlový sliz, ale na to jsem líná 😅 ). Na 30 st. používám Ecover a taky se to dá, ale mám málo věcí, co jdou na 30 st. Nejen že je to eko, ale navíc i finančně výhodné 😉 Že prádlo chemicky nesmrdí po komerčních prášcích mi nevadí, naopak, nemám ráda, když parfém z prášku nebo aviváže přeráží tem můj 😀 Pro větší "svěžest" (ty brďo, na to, že nemám už nějaký čas televizi, pořád mluvím jak reklama na prací prášek 😀 ) dávám do máchání pár kapek éterického levandulového oleje (spolu s octem, který funguje jako ekologická aviváž).

romana29
26. kvě 2010

luthien napiš značku 😉 se kterou jsi nebyla spokojená.

artuse
26. kvě 2010

ahoj holky,

já používám už téměř vše eko z Missivy - www.missiva.cz Je to teda přes distributory podobně jako Dedra, ale jsem spokojená...používám od nich prací program, prostředky na wc, koupelny, prostředky do myčky, na ruční mytí, mají i něco málo z kosmetiky...tak kdyby něco, můžu zprostředkovat 😀 a výrobky jsou to taky české...prací prostředky jsou vhodné pro alergiky, atopiky, já sama mám problematickou kůži a opravdu tyto prostředky nedráždí....

luthien.k
26. kvě 2010

romana, Ecover a Sonett, na těch českých eko prostředcích mi vadí, že si je nemůžu objednat v mých oblíbených eko internetových obchodech... Kamarádka taky používá Missivu (už pár let) a je spokojená, já nedám dopustit na mýdlo s jelenem 😉 😀

romana29
26. kvě 2010

luthien to je škoda, ale každá společnost - tedy i ten internetový obchod se může stát prodejcem-např. té mojí Dedry 🙂 a pak ji prodávat ve svém eshopu. Možná to ale dělat nechtějí, nebo možná jsou tam jiná omezení. Chápu, že pro tebe by bylo určitě lepší mít možnost objednat to hned a všechno na jednom místě a pak čekat balík, než to mít rozkouskované.
Teda jelena jsem ještě nezkoušela 😀

luthien.k
26. kvě 2010

Těžko říct, proč tam málo tyhle internetové obchody prodávají české značky a přitom je to ta nejeekologičtější varianta - když se nic nemusí dovážet z daleka... No fakt netuším, ale mohla bych se zeptat 😉

kubaka
26. kvě 2010

dík za tip romano, kouknu na tu dedru, docela se hodí to na WC, tam je to celkem jedno a hlavně ten čistič pračky - pač to je opravdu maso po pár letech.

luthien - ocet jsem taky jednu dobu dávala , ale bojím se, že olej by pračku časem zanesl? 😨 jakou s tím máš zkušenost?

luthien.k
26. kvě 2010

@kubaka, já myslím, že těch pár kapek nic neudělá (používám cca rok), neznám tedy sice stav "střev" mé pračky 😀 , ale vím, že to takhle dělá řada děvčat...

Ten čistič pračky by mě taky zajímal, když je eko 🙂 Třeba by se tím vyčistily nánosy oleje 😀

kubaka
26. kvě 2010

luthien - aha, to je zajímavé, taky to zkusím, ale ne s levandulí - tu já nerad 😎

apetit
29. kvě 2010

je holky vy jste toho napsali co jsem tu nebyla to je fajn alespoˇn se od sebe dozvíme nějaké informace 😉

apetit
29. kvě 2010

ja jsem zastankyně dedry ,kdysi jsem použivala missivu,ale nějak jsem ztrtil potom kontakt ,dedru mi nabidla v inzeratu a jsem spokojena,moji favoriti jsou čistič na plovoučky,na nadobí .pokud píšete o tom prní mě fascinuje že to pradlo je měkoučké a opravdu citím bez žiravin protože jsem alergik tak to moc oceňuji

jamatuja
3. čer 2013

Ahoj, já jsem spokojená s Dedrou a mé známé si ji taky chválí. Na dedra-spoluprace mám vlastní zkušenosti s výrobky 🙂

ttwetty
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zilinkaz
6. srp 2014

Ahoj souhlasím s používáním ekologických prostředků jak pro čištění domácnosti, tak pro čištění pokožky všech v domácnosti🙂

sigginka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz