Elektronická cigareta, máte zkušenost?

elisija
25. dub 2018

Dobrý den, nejdřív bych začala tím, že vím že se tady už něčem podobném píše, ale je to strašně staré tak proto. Chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo osobní zkušenost s elektronickou cigaretou, chtěla bych jí jako dárek. Manžel má jednu už strašně dlouho a jen si stěžuje tak přemýšlím že mu bych nějakou koupila jako dárek. Kdyby jste měli i foto jak vypadá tak bych byla moc ráda. Předem děkuju za vaše tipy.

mijata
26. dub 2018

manžel něco takového kouří a vždycky dokupuje věci v obchodáku když tam jsme ty náplně a viděla jsem že tam mají i celé ty cigarety tak třeba to zkusit 😝 víc neporadim

elisija
autor
27. dub 2018

@mijata A nevíte jakou má značku?

petuik
29. dub 2018

Koukněte na iqos manžel úplně odložil cigarety a vůbec už nesmrdí kouřem🙂)

elisija
autor
29. dub 2018

Tu prý manžel zkoušel od nějakého kolegy z práce ale zůstal u té staré svojí elektronické co má, takže to jsem vyloučila no ...

petuik
30. dub 2018

Aha no u nás se to chytlo až nebývale rychle🙂) Tak přeju ať něco najdete🙂)

novisek
2. kvě 2018

@elisija Zdravím. Jestli můžu dát tip tak já kouřím elektronickou od vapour 2. Je taková elegantní tu co mám já takže se hodí spíš pro ženu(můžu poslat fotku, jestli chcete), ale prodávají i vaporizéry na tabák a liquidy který si kupoval manžel, tak třeba vyzkoušet něco takového.

elisija
autor
3. kvě 2018

@petuik Děkuji 🙂

elisija
autor
3. kvě 2018

@novisek Dobrý den, děkuji za tip. Jestli máte fotku tak budu moc ráda 🙂

novisek
4. kvě 2018

@elisija tuhle mám teda já, jak jsem říkala je taková dámská a zrovna teď kouřím cartridge připravenou, ale dá se tam dávat normálně i hlavice na eliquid.

elisija
autor
9. kvě 2018

@novisek Super děkuju za fotku, vypadá moc hezky. Už jsem se tam koukala na ten obchod a nejspíš mu tam objednám nějaký ten vaporizer ty mi přišly pro chlapa takový nejlepší.

karolly
9. kvě 2018

Já za manžela také mohu doporučit iqos - manžel už nám taky doma nesmrdí a i kouří míň. Foto půjčené z googlu.

novisek
22. kvě 2018

@elisija Tak jak jste pořídila ? 🙂

elisija
autor
1. čer 2018

Děkuji za optání. Já jsem to na konec nechala na partnerovi :D Nebylo to pro něj moc velké překvapení ale sedli jste na net a projížděli a sám k mému překvapení chtěl vyzkoušet ten nějaký zmíněný vaporizér co jste psala takový ten series 7 myslím, černý tlustší a je prý i na tabák. Takže dík za tip.

novisek
8. čer 2018

@elisija No tak to je dobře že jste teda pořídili. Ty vaporizéry tam jsou taky dobré, ale jak píšete je to lepší pro chlapa mě by to asi urvalo plíce. A ať dobře slouží teda 🙂

nikolavh
14. čer 2020

Ahoj 🙂, kdyby se někdo rozhodl o zakoupení iqos vkládám svůj kód na 300,- VBAKSMRX
Hezky den

barukakoc
Odpověď byla odstraněná
Zobraz