Eliška nebo Adélka ve spojení s příjmením Lišková?

1kacaba1
4. kvě 2014

Ahoj! Ráda bych znala váš názor na jméno holčičky ve spojení s příjmením Lišková...Eliška nebo Adélka? Přítel by rád Elišku, mně se to jméno moc nelíbí, ale zase pro něj je to jeho první holčička, pro mě už třetí, takže já si jména, která se mi líbila, vybrala už na první dvě dcery. Někomu se spojení Eliška Lišková zdá špatné, někomu zas vtipné...tak nevím...

lv
4. kvě 2014

Je to hezké jméno, Eli jediné ve tvaru Elena, Elen, Ella k tomu příjmení.

jasekd
4. kvě 2014

@1kacaba1 z techto dvou jmen Adela, kvuli prijmeni, jinak se mi Eliska libi vic. I kdyz ani ta Adelka mi k tomu uplne nesedi, je tam moc "L".

betysek
4. kvě 2014

Já nemám problém ani s kombinací Eliška Lišková. Mě se to líbí. 🙂 Eliška super jméno, taky máme Elišku. 🙂

uztotakbude
4. kvě 2014

Eliška Lišková. A říkala bych jí lištičko, lišáčku a tak 🙂

berynka
4. kvě 2014

Dala bych Adélu 😉... jednak Elišek je teď docela dost a i pro spojení s příjmením se mi zdá lepší Adéla.

mistrulka
4. kvě 2014

K vašemu příjmení by se mi vic líbilo Adelka Liskova,ale na druhou stranu my máme holčičku a jmenuje se Terezka Mistrova,takže také same r,ale i tak se mi líbí 😀

helcenka
4. kvě 2014

@1kacaba1 - Mně se víc líbí Eliška Lišková, nejenom k příjmení, ale vůbec Eliška se mi líbí víc. Když si řeknu Adéla Lišková, jsou ty "elka" moc po sobě. Eliška Lišková mi zní víc libozvučně 😉 .

mafeska
4. kvě 2014

byla bych pro Adelku, k příjmení mi to sedí víc a taky mi přijde že je přeeliškováno 🙂

1kacaba1
autor
5. kvě 2014

Zatím všem moc děkuji za názory. Vypadá to, že jsou síly zatím poměrně vyrovnané...🙂

anetaji
5. kvě 2014

Ahoj 🙂
mě se líbí Eliška i s tím příjmením 🙂

doko
5. kvě 2014

my čekáme Elišku a říkáme jí Lištička 🙂 takže za mě Eliška.....a podle příjmení bych opravdu neposuzovala.....za pár let se vdá, příjmení třeba bude mít jiné 😉 já mám kolem sebe zase dost Adélek 😀

tercofka
6. kvě 2014

@1kacaba1 ahoj, ja jsem rozhodne pro Elisku, je to hezky a neobvykly. Eliska Liskova, super.. Dnes je tohle takovej trend.. Znam treba Jakub Kuba, nebo Jan David.. Takze Listicka. Bomba

mmm12345
7. kvě 2014

Eliška Liška to je pěkný 🙂

Čekáme Adélku, ale kdybychom neměli Elišku již v rodině, tak nad ní budeme taky uvažovat, je to pěkné jméno...