Existuje nějaká léčebna pro matky závislačky na dětech?

zlatka
6. srp 2010

Milé maminky, vkládám novou, relaxační otázku. Řeším totiž závislost na svých dětech.Moje tříletá dcera odjela na dvě noci pryč, je z domu od rána a já si už tu koušu nehty, vlastně abstinenční příznaky se objevily, jen co se za ní zaklaply dveře. Takže tu mluvíme o diagnóze: závislosti prasečí, ta je velká jak s--ňa (hrom).. Dvě noci ještě dám, ale víc nocí už ve mně probouzí pocit marnosti, jsem protivná jak vřed na řiti, řekla bych týden bez dětí a jsem zralá na vyplňování rozvodových papírů.🙂 Přitom mám ještě tříměsíčního drobka, ale i toho mám nejradši u sebe. Každej mi říká, že mě nechápe,a´t jsme ráda, že si odpočinu, ale opak je pravdou. Jsem odpočatější (existuje vůbec takový slovo???) jen s nima. Bez nich to není ono. Holt babičky to se mnou mají těžký. Tajně doufám, že nejsem takovej magor jediná, přidá se s podobnýma pocitama někdo? Haló, jsi tu s podobnou diagnózou jako mám já? Ozvi se. A prosím, kdo si tím prošel, přejde to? Třebas po nástupu do práce? Nebo máte tipa jak to léčit????? 😀 Musím se z toho aspoň vypsat.🙂 Jdu si prohlížet album své dcery🙂-ne to si už dělám srandu, k tomu dochází ještě u vyššího stadia této nemoci. Jinak všem hezký večer.

many
6. srp 2010

ahojky 🙂 já mám dvouletého chlapečka a párkrát jsem bez něho byla jednu noc a to , když jsem vyrazila na zábavku, juknout na mužíčka jak hraje a babička se nabídla , že pohlídá a teda síííla, jen jak píšeš, se zaklapnou dveře, tak se mi chce brečet, už mi chybí ☹ ale později večer, jak se už víc bavím, tak to přechází, je mi líp, ale stejně si za tu noc na něj hodněkrát vzpomenu a píšu babičce nebo volám a nebo ona mně a jakmile mi napíše, že spinká, tak jsem klidná, naštěstí on od 3 měsíců spí do rána 🙂 ale ráno nehrozí, abych si pospala třeba do 10.00 vůbec,prostě jako sním kolem 6, 7 hoďky jsem vzhůru a už volám babičce, že mi ho může donést a když řekne, že mi ho dá až po obídku, tak jsem do oběda nervózní a moc moc se na něj těším 😀 no tak jsem to zažila tak přibližně 10x ani ne 🙂 je to síla, taky mi každý říká, počkej až bude druhý, to už tak na něj myslet nebudeš,... ale já si myslím, že jo, že budu jednou šílet i v porodnici bez něj 😀 no je to ta mateřská láska 🙂 nepíšu už blbosti 😀

martimarti
6. srp 2010

Zlatko, škoda že jsi z Olomouce, klidně bych ti na víkend poslala dceru a vím o pár kamarádkách, které by přihodily svá dítka milovaná 🙂 🙂 😉
Ba ne, dělám si legraci...relaxuj co to dá 🙂 😉

santaamaria
8. srp 2010

taky jsem závislá na své dceři,..velmiiii 😵 😵

madlina
8. srp 2010

Hlásím taky závislost.Sice Adél semtam trávila čas u jedný nebo druhý babičky ale letos sme dostali zabrat všichni.Tři týdny pendlovala mezi babičkama a během tý doby jsme se viděli jen 3x.Všdy jen když jsem ji předávala.Holky no snad nikdy víc.Snažila jsem se ralaxovat a užívat "volnosti" ale nějak to nebylo ono.Nevím jak jsme to dělali dřív než jsme ji měli.Jo našemu andílkovi jsou tři roky.

crca
9. srp 2010

Zlatko,mám 15 měsíční dvojčátka(ahoj Madli 😀 )po umělém oplodnění,ještě teda nikdy nespali u babičky,a i když je to někdy už fakt o nervy a já si jedu zarelaxovat aspoň do Tesca 😀 ,tak po dvou hodinách už se těším strašně domu až je uvidím 😀 ,takže myslím,že nejsi jediná "divná"Párkrát jsem si vyšla i ven večer,ale stejně jak už tu bylo psáno,si pořád přemýšlím,jak doma 😅 Manžel se postrará,toho se nebojím,ale špatně v noci spíme,tak jsem jak na trní 😅 ,no,pravda,že jakmile hlídá manžel,tak ti čertíci prospí celou noc 😠 😀 .Moje nejhorší odloučení bylo před Vánocema,kdy jsem byla s Matym v nemocnici na 4 dny a malá byla s tátou doma(to jim bylo 8 měsíců,na jednu stranu jsem chtěla aby přijeli za náma na návštěvu,ale to by bylo ještě horší 😢 a pak když jim bylo půl roku,musela jsem na ještě na revizi(komplikace po porodu) a to jsem tam byla na jednu noc,jsem si myslela,že se teda aspoň vyspím,ale nejlíp jsem se vyspala akorád po narkoze 😀 ,přes noc jsem si říkala,jak to zvládají 😀 .No shrnuto,sice jsem někdy už na nervy a vyčerpaná,ale bez nich to prostě nejde 😉

eps
12. srp 2010

Taky jsem závislá a to mám obě babičky v místě. Madlenka ještě nespala mimo domov (mimo společné dovolené s náma)... byly jsme bez sebe jen když jsem byla v porodnici a to za mnou denně jezdila... no, budem pomalu trénovat odloučení, od září nastupuje do školky 😀 ale po obědě si ji zas vyzvednu 😉