Exmanžel mi vzal dítě. Prosím o finančnú pomoc

diana4
9. lis 2009

Kdo by mi pomohl finančně v nelehké životní situaci? Potřebuji peníze na advokáta v SRN. Prosím koukněte na tyto stránky http://www.maruskaskerikova.mypage.cz/. Jakékoliv dotazy odpovím na fórum na těchto stránkách. Moc děkuji za sebe a za mojí dceru Marušku.

martimarti
9. lis 2009

Hovado, brzdi, prosím.... 😠 😠 😠 To jsi se zaregistroval/a/ jen kvůli tomuto jednomu příspěvku? Proč? Jak jsi přišel/a/ na to, co se tady řeší? Tvůj tón se mi hrubě nelíbí.
Za sebe mohu říci, že nepřispěji, je mi líto 😒

kubaka
9. lis 2009

hovada smažou,l už jsem upozornila admini.
já na tyto slzavé kauzy jsem obezřetná. Není řečeno, proč nepomohl ombudsman, FOD, dají se najmout právníci ex ofo, jestli se nemýlím.
Já taky nepřispěji, vím hodně málo a jen z jedné strany. Je mi líto.

diana4
autor
9. lis 2009

Taky se mi nelíbí příspěvek hovada. Otec Marušce nasliboval spoustu věcí a Maruška chtěla na střídavou péči. Sama toho velmi moc lituje.

diana4
autor
9. lis 2009

Já potřebuji právníka v SRN. A nevím co dál dělat. Veškeré instituce mi napsali že dotoho nemůžou zasahovat!!!

dvojka
9. lis 2009

Diana-a co si vzít půjčku...Vždyt se snad vdnešní době roztrhl pytel s nabídkami,tak přece by půjčka pokryla nějaké výdaje za advokáta,mysli, že to nebude zrovna levná záležitost,ale jde přece o Marušku 🙂

diana4
autor
9. lis 2009

Jinak se nikoho vůbec nezlobím, když nepřispěje. Zkouším všechno kvůli své dveři, tak jestli jsem někoho urazila, tal se moc omlouvám.

diana4
autor
9. lis 2009

dvojka. Ano, nad tím jsme taky přemýšleli, ale už nám žádnou nedají. Už nás to stálo dost peněz a proto hodně splácíme. Ale o to tady nejde, hlavně ať je Maruška už konečně doma, u nás jak si přeje.

dvojka
9. lis 2009

Aha ☹ ,tohle bude skutečně běh na dlouhou trať 😒

kubaka
9. lis 2009

diana - taková "hovada" se vždycky všude najdou, to ignoruj. V Německu není nějaká právní pomoc pro děti?? Určitě tam mají nějakou státem hrazenou službu. Právní služby, najít jejich obdobu FOD... co tahle cestička?
/SRN už dávno neexistuje/ 😉

diana4
autor
9. lis 2009

To jo. Ale nechci aby tady vyznělo, že jenom brečím!!! Jenom se snažím něco udělat. Doufám že ty všichni pochybovači budou koukat na čt! Nevím jak to tam sestříhají, ale Maruška brečela do kamery a řekla. prosím já chci k mámě!!! Chudáček jeden.

beruska2x
9. lis 2009

me jen prijde divne jak se tu posledni dobou mnozi nove zalozeni nicky a hned prosi o penize.. na deti jak jinak 🙄 pokud vim tak takovehle problemy se resi pres ambasadu a nas stat ve vetsine pripadu ochotne pomaha i pravne...

diana4
autor
9. lis 2009

Nevím jestli SRN existuje nebo né. Ale mám to napsané na usnesení od soudu. Poslední je z 7.10.2009. Snažíme se najít něco takového, ale vůbec se nám nedaří.

kozinka
9. lis 2009

jo jo před Vánocema lidi potřebujou prachy ☹ Je to smutné že takovouhle cestou 😔

diana4
autor
9. lis 2009

Pro berusku: Sleduj tv 23.11.2009. Můžu ti přeposlat mail jak s českou ambasádou v SRN, nebo s německou v Praze.

kubaka
9. lis 2009

ježiš promiň NSR-SRN - omlouvám se.

l26
9. lis 2009

Diano,shlédla jsem video a je to smutné ☹
zkus tyhle stránky,je to i online poradna na právníka,třeba ti tam poradí víc
přeji hodně sil a brzký návrat dcery
http://www.pravnik.cz/poradna/poradna.html

diana4
autor
9. lis 2009

Prosím všechny pochybovače, až to bude v TV. Tak mi napište. Na ty stránky.

martimarti
9. lis 2009

Beruško, pokud vím, tak tady byl dodnes jen jedna žádost o pomoc od trpasligka, tam jsem přispěla a ráda, protože zakladatelka oné diskuze je zde dlouho registrovaná a dá se snadno dohledat, jak velké zdravotní těžkosti má její dcerka. A jsem ráda, že přispěly i ostatní maminky a trpasligk nashromáždila velkou část potřebných peněz.
Omlouvám se, že s tímto vysvětlením lezu Dianě do diskuze, je to jen pro pořádek.

beruska2x
9. lis 2009

takovych mailiku ti napisu 😉 stahnou si cokoliv z netu neni az takovy problem.. nahodou jsi dneska sem zabrousila ne? me by hamba fackovala ☹

diana4
autor
9. lis 2009

i26: děkuji. Podívám se.

zdenka26
9. lis 2009

Souhlasím s matimarti,na kočárek pro dcerušku od trpasligka jsem taky moc ráda přispěla ale tady prostě nevím 😖

diana4
autor
9. lis 2009

beruska2x: Chceš poslat rozhodnutí??? Mě to hanba není. Dělám to pro svoji dceru!!!

beruska2x
9. lis 2009

tak to treba beru, to je kazdeho vec ale prijit a hned nova .. to ti neprijde divne?? da nekdo tobe neco zadarmo?, me ne 😖

diana4
autor
9. lis 2009

Jinak je tam odkaz na článek v novinách!!!

beruska2x
9. lis 2009

no tak ja bych to resila v rodine, s urady, nadacemi, spolku je hodne ale pres cizi lidi... divne sorry

l26
9. lis 2009

Berusko2x,není tobě hamba? uvědom si,že Diana hledá pomoc,kde se dá a potřebuje každičkou radu a útěchu a ne,aby člověk jako ty jí tu napadal,vžij se do její situace,jak by bylo tobě co?jak bys to řešila?doma v koutě s kapesníkem u nosu?
Chápu každou,že finančí situace není nejlepší,to ani bohužel u mě ne,ale snažme se jí pomoct alespoň psychicky podpořit a ne tu na ní útočit

diana4
autor
9. lis 2009

Omluvám se. Jsemjenom zoufalá matka. Dneska končím. Je mi z toho divně. Vše kdo mi přejí hodně sil moc děkuji.

krpito
9. lis 2009

beruska2x, úplne súhlasím a diana4, kde si bola doteraz, to video je tuším rok staré ☹

dvojka
9. lis 2009

Já si též myslim,že když ne finančně(což by bodlo asi nejvíc)pomožme jí aspon po psychické stránce.Vždyt každá matka musí přece vědět jak těžké by byly chvíle bez svojeho dítěte ☹

beruska2x
9. lis 2009

hamba mi nemi, pokud hleda radu tak u pravnika, jsou i prideleni zaarmo , muze o nej pozadat i ambasady se angazuji, videla jsem nejeden takovy pripad, ..
nebrecela bych ale jednala, shanela v rodine, pujcku, cokoliv kdyz by bylo potreba ale prijit 1. den mezi cizi lidi a zadat o penize.. mi prijde podezrele, stejne jako kupovani veci na postizene na ulici, proste neverim ze je to na dany ucel....