Exmanžel mi vzal dítě. Prosím o finančnú pomoc

diana4
9. lis 2009

Kdo by mi pomohl finančně v nelehké životní situaci? Potřebuji peníze na advokáta v SRN. Prosím koukněte na tyto stránky http://www.maruskaskerikova.mypage.cz/. Jakékoliv dotazy odpovím na fórum na těchto stránkách. Moc děkuji za sebe a za mojí dceru Marušku.

diana4
autor
22. lis 2009

Tak zítra vyjde nový článek v novinách. Na netu je to už teď. viz. Marušky stránky. V pondělí jdu zase na soud. Uvidím co nového!!!

bambi09
22. lis 2009

diana,pozriem a držím palce na zajtra 😵 😵

diana4
autor
24. lis 2009

Tak u soudu nic nového. V pátek jedu zase za Maruškou do SRN. Mám tam sraz i se sociální pracovnicí.

bambi09
24. lis 2009

diana,ako že nič nového??neuznali svoj omyl??to sa dalo čakať 😠 😠 😠
tak sa drž a snáď ten piatok vyjde lepšie a Marušku uvidíš,tá soc.pracovníčka by Ti mohla aj v niečom pomôcť???dúfam,že hej,veď majú obhajovať záujmy detí 😕
vydržať,musí sa to pohnúť 🙂 😉 a kedy bude to vysielanie v TV??som fakt zvedavá na tú madame zo súdu 😖

helika81
24. lis 2009

Ahoj Diana,prečítala som si tvoj článok a dohnalo ma to až k slzám,je mi to ľúto a chcela by som ti pomôcť ale ja sama som nezamestnaná,žijeme z jedného platu a čakáme vytúžené babatko,prajem Ti veľa síl ale hlavne aby si mala Marušku doma v ČR,ak ti to pomôže budem sa za Vás modliť,viera mi veľmi pomáha a Tebe to prajem najviac 😉

ria80
24. lis 2009

Diano,a už máš nějakého právníka vyhlídnutého?Mohla bych ti dát aspon tip.Jestli chceš.Jsem přesvědčená,že to dopadne dobře,tady se stal jen nějaký omyl.

diana4
autor
25. lis 2009

Jelikož nemám peníze, tak scháníme přes několik ziskovek a možná je něco na obzoru.

bambi09
25. lis 2009

diana,tak nech sa darí,nehovor nič,kým to nebude isté,nech nezakríkneš 🙂 😉

mufinka1
25. lis 2009

Diana: je mi z toho desne smutno ☹ koukala jsem na stranku a cetla si o Marusce a nechce se mi verit, co je tvuj ex za bastarda! Jak muze tohle udelat diteti? tohle neni laska, kdyby mel Marusku trosku rad tak ji prece takhle netrapi, ja fakt nechapu, jak se nekteri lidi dokazi chovat k vlastnim detem, vzdyt tim netrapi jen tebe ale predevsim tu malou zabku, vzdyt je ji jen 11 let, jak ma chudinka rozumet tomu proc ji "tata" nedovoli videt maminku, kterou miluje

Ja mam za manzela anglicana a obcas si rikam, ze nedej boze aby se nam manzelstvi jednou rozpadlo, kdyby se mi snazil sebrat deti asi bych ho musela holyma rukama zabit, nebo fakt nevim, neumim si predstavit, ze by mi nekdo chtel dceru ( a pak i druhe mrne) vzit ☹

Nejde se nejak odvolat k nejvyssimu soudu a napadnout to rozhodnuti soudkyne pro podjatost ci cokoliv? kdo vi, jestli nebyla podmaznuta? preci neni normalni bez jakyhkoliv duvodu ( psychologickych posudku atd) dite odebrat matce ackoliv byla doposud ta, ktera se o dite vporadku starala a vychovavala. To jde proti zdravemu rozumu. Co zkusit prezidentskou kancelar? Myslim, ze dobra volba je jit i pres media, nova, cerne ovce atd ruzne porady, co nejvice se to snazit dostat do novin a proflaknout tu kauzu,jinak s tim nikdo nic neudela, chce to jim udelat verejnou ostudu.

Mam kamaradku soudkyni, mohla bych ji pozadat o radu, ale musela bys me kdyztak kontaktovat a rict mi vicero detailu ..

diana4
autor
27. lis 2009

Tak se budou upravovat stránky. Mám konečně advokáta a v pondělí bude asi vysílat reportáž. Oblékám se a jedu za Maruškou. Držte mi palečky!!!!

bambi09
27. lis 2009

diana,drž sa,raz sa to musí pohnúť,myslím na Teba a na Marušku 🙂 🙂

diana4
autor
28. lis 2009

Tak opět nezklamal!!! 😢 Schovanej na hotelu. Teď manžel měl telefón s redaktorkou. Od zítra y měla být v TV upoutávka. Jinak soc. pracovnice mi sdělila, že 21.12.2009 je stání u oudu v SRN. O ničem nevím. Prý mi posílali dopis dne 6.11.2009. Tak uvidíme. Doufám že v Tv to nevyzní špatně!!!! Všem moc děkuji!

martimarti
29. lis 2009

Myslím, že jsem právě viděla upoutávku na tu reportáž, zítra tj v pondělí v 21.30 na ČT1 - Reportéři.

bambi09
30. lis 2009

martimarti,aj ja som videla upútavku,diana tam plakala ☹ ☹ ☹ moje nervy,ja to asi oplačem ☹ ale určite si to pozriem 😔
nechápem,že si nedostala to oznámenie o pojednávaní v SRN,to si fakt robia,čo sa im zachce,kurnik,nič ma nenapadá,ako Ti pomôcť,štve ma to...píš,budeme čakať na nové správy a drž sa,musí to byť pre Teba ťažké,teraz v tomto predvianočnom čase ešte viac...nech to všetko dobre dopadne,veľmi držím palce...

martimarti
30. lis 2009

Budu se dívat, už jsem četla upoutávku na teletextu ☹ prý to bude hlavně o prapodivném rozhodnutí soudkyně, díky kterému jedenáctiletá dívenka a její matka prožívají velké utrpení ☹ ☹ Já to zase obrečím, co mám malou, tak vše, co se týká dětí a ubližování jim těžce nesu a prožívám o hodně hůř nez bezdětná /což je asi pochopitelné/
Snad ta reportáž pomůže.

diana4
autor
30. lis 2009

Také jsem ji viděla. Manžel mluvil z redaktorkou, je to pár minut. Mají nějakou poslední kontrolu. Pustí si celý díl a hledají chyby. Šéfredaktor a dramaturg, jeden z nich je ten Wolner co to uvádí a oba brečeli!!! ☹

nety
30. lis 2009

Ted jsem četla upoutávku na netu,určitě se budu dívat.Doufám,že reportáž pomůže!!

jonatanka
30. lis 2009

Diana, mam na tu sudkynu len jeden vyraz a aj ten je nepublikovatelny, co sa tyka tej susedky, u tvojho ex asi sa tam nieco deje je na Marusku zly?

martimarti
30. lis 2009

Teď jsem to dokoukala ☹ ☹ strašně smutný ☹
Diana měla neskutečnou smůlu na lidi, kteří se tím případem zabývali, ta soudkyně byla dementní už od pohledu, kdyby to dělal jiný soudce, tak mohla mít dceru u sebe, absolutně byla mimo obraz 😠 😠 mám pocit, že se v právu snad vůbec neorientovala. Strašný 😠

rioko
30. lis 2009

diano dívala jsem se na reportáž a brečela jsem také, je mě moc líto co se může stát vůbec, že můžou takhle vzít matce dítě...ta soudkyně je kráva, říkala samé blbosti, nechápu že někdo takový rozhodne o osudu dítěte
strašně moc držím pěsti, aby se to nějak hnulo, ale je mi jasné, že lehké to nebude

nety
30. lis 2009

Je mi z toho, zle,ta soudkyně je píp píp,bezcitná .....nemohu to ani napsat.Jak může někdo jako ona rozhodovat o životech ostatních??Diano,moc a moc Ti přeji,aby se něco začalo dít,a ty jsi měla co nejdříve Marušku u sebe.

zoeno.1
30. lis 2009

ahojky,pozerala som reportaz 😔 😔 😔 prajem vam vela sil,aby ste ten boj o Marusku vyhrali!!!!

martimarti
30. lis 2009

Diano, cítím povinnost se ti omluvit, že jsem na začátku diskuze o tobě pochybovala ☹ , cítím s tebou a moc ti přeji, ať se po této reportáži něco pohne a bude líp.
Asi by bylo vhodné, kdyby se omluvily i ostatní holky, které jsem přispívaly s negativními reakcemi na Tvojí osobu.

adkaw
30. lis 2009

Bože diana, si silná žena a prajem ti nech tvoje dievčatko je naspäť u teba, je to hrozne a ešte teraz mám husiu kožu z toho čo som videla ☹ dúfam že to videl niekto kto môže pomôcť hlavne finančne aby si si mohla zaplatiť nemeckého právnika, želám ti vela vela síl a šťastní koniec.Budem na teba a marušku myslieť každý deň.

bublinkags
30. lis 2009

Po shlédnutí reportáže mě jen napadá otázka, kdo vystavil paní soudkyni právnický diplom ☹ ☹ ☹ ☹ To snad není možný. Odkazovat se, že soud tak rozhodl... ale ona snad byla tím, kdo ta soudní jednání vedl a kdo mu přesedal. To je snad i na kárnou žalobu v soudcovký unii ☹ ☹ ☹ Chápu, že spravedlnost je slepá, ale lidi co ji vykonávají, by snad u toho měli mít otevřený oči.
Diano, moc vám oběma přeju aby jste uspěli, jak bylo řečeno - tentokrát už u německých soudů. Držím palce!!!

lenkavano
30. lis 2009

Diano brečela jsem jak želva.měla sii ji popadnout a utéct,z té jejich sousedky mě mrazilo,kdoví co se tam děje.

martimarti
30. lis 2009

Doufám, že to ta soudkyně viděla, co způsobila 😠 😠 a nějaký její napřízený taky 😠 Maruška tam žije v dost hrozných podmínkách a toho jejího "tatínka" bych se upřimně řečeno bála, vypadá jako psychopat 😠

nety
30. lis 2009

Holky já věřím tomu,že se ted konečeně začne něco dít a začne se případ znovu projednávat.Musí!

artuse
30. lis 2009

holky, já se náhodou koukala na čt 1 a pak si vzpomněla, že je jsem tu zahlédla tuto diskusi...Diano je to hrozné, přeju hodně sil, věřím, že to dobře dopadne...já bych na toho právníka něco málo přispěla, ale teď nevím na jaký účet?

martimarti
30. lis 2009

Mám husí kůži z toho, že jednou třeba budu potřebovat pomoc soudu a tam bude stát takový dement 😠