Exmanžel mi vzal dítě. Prosím o finančnú pomoc

diana4
9. lis 2009

Kdo by mi pomohl finančně v nelehké životní situaci? Potřebuji peníze na advokáta v SRN. Prosím koukněte na tyto stránky http://www.maruskaskerikova.mypage.cz/. Jakékoliv dotazy odpovím na fórum na těchto stránkách. Moc děkuji za sebe a za mojí dceru Marušku.

mywiel
9. lis 2009

To co je za sudkynu, nejaky chaos ma v hlave?! Ako je to mozné ze nedaju dieta do opatery matke ked ta nevyhlasili za nespolahlivu matku? To video mi nejde spustit... 😒 Informovala si sa ci je takych pripadov viac v CR kde dali dieta do opatery otcovi bez toho aby sa zaujimali viac o jeho situaciu? Smutné, musi to byt peklo, prajem ti vela vytrvalosti a odvahy. ☹

diana4
autor
9. lis 2009

To nevím proč to video nejde spustit. Každému se to povedlo. Klikni vlevo na video a pak na samotné vieo. Ta soudkyně je bezdětná!Jinak děkuji za podporu.

mywiel
9. lis 2009

Nasi ked sa rozvadzali nas sa pytali kam chceme ist byvat ja som ostala s mamou a brat s otcom... 😕 To je fakt divné ved zakony by mali chranit matku ak nie je samozrejme nejaka alkoholicka atd. to nepochopim, to tato sudkyna vzdy tak sudi pri rozvodoch, skus si to zistit... 😕 😔

dzio2
9. lis 2009

moja v prvom rade ti zelam vela sil a trpezlivosti ,ja by som prispela keby som mala korunku navise som tiez matka ,ale ak ti mozem poradit daj si fotku nech baby vidia ze to nieje podfuk, vies ide o korunky a v dnesnej dobe je tazke doverovat, to video ide spustit musi to byt strasne

dvojka
9. lis 2009

Tak mně bylo při zkouknutí videa moc těžko ☹ .Tohle musí být opravdový muka 😒 😢 .
Diana-prosim Tě,jen nevim jestli děláte dobře,že před dcerou při loučení mluvíte o nerealitě dalších návštěv 😔
Každopádně přeju hrozně moc štěstí a sil.

mywiel
9. lis 2009

No ja nemozem som na MD doma a neplatenej sudim sa so sefkou uz vyse roka a manzel je nezamestnany, kupili sme si dom za jeho nasetrené peniaze co ma mat do dochodku, a tie treba vratit lebo tiez tam bezia uroky, takze financne nemozem pomoct, ale ja neviem nejaku peticiu ved toto nie je normalne, to dieta nie je stastné takze nechapem ten verdikt preco sa takto rozhodla... 😕

dvojka
9. lis 2009

Mywiel-Taktak,co jí dalo tu pohnutku takhle rozhodnout.Ale přece víme,že takový věci se dějou 😔

diana4
autor
9. lis 2009

To byla chyba takhle mluvit. Už jsme to napravili. Je to moc těžká situace a já myslela srdíčkem, manžel realisticky. Nechtěl být jako její otec v SRN, který neustále slibuje a slibuje, že může k mamince domů.

dvojka
9. lis 2009

Diana-jasně 🙂 ,to se mi to tady radí,sama nevim jak by takový návštěvy probíhaly kdyby taková situace nastala u nác.Asi by mi to urvalo srdce.
Její otec v SRN je teda taky pěknej vůl,když jí slibuje něco co vůbec nehodlá splnit 😠 😒

diana4
autor
9. lis 2009

Teď jsem tam byla minulý pátek a on se s dcerou schoval na policii. Tak v pátek znova. Mám usnesení, že ke mě Maruška může jít na víkend, ale každý advokát říká něco jiného.

dvojka
9. lis 2009

No jestli máš černé na bílém že má Maruška trávit víkendy u tebe a on ti jí nevydá,tak se snad on dopouští trestnýho činu,ne?
S tím už by se přece dalo něco dělat. 🙂

dvojka
9. lis 2009

A přece nejde aby jste jezdili pro jednu cestu tam a pro druhou zpátky. ☹

krpito
9. lis 2009

no ani mne sa video nedá spustiť a pravdupovediac, nechcem sa nikoho dotknúť ale zdá sa mi to čudné, bez fotky, bez totožnosti žiadať len tak matky na materskej dovolenke o peniaze, ide o city 😎

diana4
autor
9. lis 2009

No to jo. Ale podle nějaké Hágské úmluvy mezi státy to musím řešit ještě v SRN. A proto potřebuji právníka.

dvojka
9. lis 2009

Krpito-ale v tom videu je vidět Diana dost dobře 😉 ,víš jak....Ze zoufalství člověk udělá asi cokoliv 😔 ☹ 😠
Když úřady nedokážou fungovat tak jak by měly 😖 😲

dvojka
9. lis 2009

Diana-IP

diana4
autor
9. lis 2009

pro krpito: Ale i tady lidi píšou že to jde spustit. Pošli mail a já ti pošlu, jestli si myslíš že je to nějaký podvod! Jinak by to měli vysílat 23.11.2009 na ČT1 pořad reportéři čt od 21:30. ALe už se to dvakrát změnilo. Tak uvidíme.

diana4
autor
9. lis 2009

dvojka: Co to znamená IP?

dvojka
9. lis 2009

Interní pošta,napsala jsem ti interní poštu.Zajed si kolečkem až nahoru a uvidíš tam červenou jedničkua u ní interní pošta.Klikni na tu jedničku 🙂

krpito
9. lis 2009

ja sa neškriepim, stále mi vyhadzuje že sa stránky upravujú 🙂

diana4
autor
9. lis 2009

krpito: A pod tím nápisem stránky se upravují je video. Tam dej play. Manžel tam brzy dá další video.

giorgina
9. lis 2009

proc tva dcera nema prijmeni po manzelovi??_?

diana4
autor
9. lis 2009

Manžel není otec. Já ji měla ještě za svobodna.

cuttysark
9. lis 2009

mne to funguje

giorgina
9. lis 2009

teda zapsat nekoho do rodneho listu, ktery neni otec a nejsi s nim vdana - to je pekna blbost 😔 (vyjimka:pokud clovek nema zrovna zlatokopecke zajmy...€)
zapsani otcovstvi "bohuzel" neni zadna legrace.

titkovamiriam
9. lis 2009

ahoj pozrela som strasne....a to druhe dietatko je tiez tvoje?

diana4
autor
9. lis 2009

Ano. Byla to blbost ho tam zapsat. Žádnej boháč to není, naopak. Myslela jsem že to bude všechno ok! Bohužel. Ano to druhé poupátko je Natálka. Tu mám s nynějším manželem. V neděli jí bylo 5let.

dvojka
9. lis 2009

No můj brácha taky neni otcem mojí neteře a je zapsaný jako její otec v rodném listě 😲

hovado
9. lis 2009

Pravidla stranky 58.1.

titkovamiriam
9. lis 2009

fuuu tak to nechapem -ako ti ju mohli vziat,ked mas normalne fungujucu rodinu .no na druhej strane tu je mozne vsetko-myslim tu ako oba nase staty... 😠 -mam kamarata co ma svoje deti u seba,lebo mama ich nechcela ale toto-a ako lahko mozu dceru zmanipulovat a budes mat potom problem k nej najst cestu 😔