Exmanžel mi vzal dítě. Prosím o finančnú pomoc

diana4
9. lis 2009

Kdo by mi pomohl finančně v nelehké životní situaci? Potřebuji peníze na advokáta v SRN. Prosím koukněte na tyto stránky http://www.maruskaskerikova.mypage.cz/. Jakékoliv dotazy odpovím na fórum na těchto stránkách. Moc děkuji za sebe a za mojí dceru Marušku.

martimarti
30. lis 2009

Jenže holky já nevím, jestli nebude problém ten, že Diana nemá vlastně upravené styky s dcerkou /díky české soudkyni 😠 /, takže on jí vlastně není povinen dceru ukazovat ☹ 😠
Kdyby měla v ruce papír, že může dceru navštěvovat a on to bojkotoval, tak pak by tam mohla napochodovat s policií a sociálkou, ale takhle? ☹
Proto bude muset hrát na podezření z týrání nebo nedejbože něčeho horšího /viz sousedka/, aby se tím policie a sociálky začala zabývat.

lenkavano
30. lis 2009

holky já v to fakt pevně doufám

martimarti
30. lis 2009

Já se loučím...Diano, držte se, myslím na vás 😢 😢

jabber
30. lis 2009

marti - no to je právě ta největší absurdita - že jí dostal úplně cizí chlap a vlastní matka se s ní ani nemá právo stýkat! Tohle mě vytáčí úplně do nepříčetna 😠

bublinkags
30. lis 2009

No a jsme zase na začátku. Paní soudkyni to nepřipadalo moc důležité, nějaká úprava styku s matkou .... pardon to néé soudkyně, to byl senát. Já bych ji nakopala...

jabber
30. lis 2009

bublinka - no můžu ti říct, že být na místě té reportérky, tak jsem se neudržela a rozbila bych milé soudkyni na místě držku 😠 Kdepak, já bych reportérku dělat nemohla 😅

lenkavano
30. lis 2009

jabber ty mi normálně mluvíš z duše.přeskopčila bych stůl a ta by vyplivla zuby 😉 😠 😠

jabber
30. lis 2009

Ale já to hlavně nedokážu pochopit - já jsem vždycky myslela, že v případě rozvodu rodičů se styk s tím druhým, který dítě 'nevyhrál' upravuje prostě automaticky! Že v případě rozvodu rodičů má dítě právo stýskat se s oběma rodiči! Pokud teda samozřejmě není nějaký alkoholik, narkoman nebo kdovíco ještě 🙄 Já fakt zírám, co je tohle za krávu soudkyni, co ta tam vůbec dělá?!?

jabber
30. lis 2009

lenka 😉

bublinkags
30. lis 2009

jebber, lenkavano 😀 😀 hele znám právníka, který by vaše chování vysvětlil při případné žalobě ublížení na zdraví - udělala to v přesvědčení a v zájmu zachování svého psychického zdraví 😀 😀

bublinkags
30. lis 2009

a zapoměla jsem říct, že znám i soudce, který tohle uzná - je z Č.Lípy

jabber
30. lis 2009

bublinka - já myslím, že by to byla služba lidstvu 🙄 🙂

nety
30. lis 2009

jabbler-souhlas kdybych měkla vypsat všechny emoce a slova,která mne při pohledu na soudkyni popadly,nestačilo b y mne to tady hvězdičkovat.Koukala jsem i na diskuzi přímo na webu české televize,nadzvedlo to ze židle úplně každého.

lenkavano
30. lis 2009

jabber vždyt to tam říkala i ta psycholožka že je pro ně dáno,že dítě má nárok na oba rodiče

bublinkags
30. lis 2009

jabber - tam bylo řečeno, že u nás to není zákonem ošetřeno a tak se nemusí styk s rodiči rovnou zakotvit do rozsudku. Prostě zase mezera v zákonech a pak šlendriján

lenkavano
30. lis 2009

bublinkags to zní od tebe podezřele 😉 nedalas někomu přes tlamu?

bublinkags
30. lis 2009

Zatím ne, ale jestli bude pokračovat ten můj připad pokračovat tak jak pokračuje, tak asi dám 😀 😀 😀

jabber
30. lis 2009

bublinka - no já vím, že to tam říkali, ale to jsem právě vůbec netušila! Já myslela, že když má dítě nějaká práva, tak že tohle z toho samo automaticky vyplývá! No jo, jenže myslet znamená hovno vědět, že 😅

ria80
30. lis 2009

No to je fakt,že ten chlap by ted mohl něco provést,když ví,že se něco děje.

dm1
30. lis 2009

tiez som to pozerala a bolo mi normalne do placu ako mozu taki ludia rozhodovat o osude ludi 😠 😠 😠

nechapem nechapem a este raz nechapem. ako matka si vobec neviem predstavit co by som robila musi to byt hrozne

diana drzim ti strasne moc palce aby to dobre dopadlo vsetko

lenkavano
30. lis 2009

bublinka hele má tvůj synek dneska svátek nebo jenom na Matěje?jestli jo tak vše nej mu přeju,hlůavně at ho mamka nezlobí.

ria80
30. lis 2009

Bohužel,ta uprava styku opravdu není povinná součást rozsudku.Ale tady u Diany určitě se o tom bavili,nebo si na to nevzpomněli?

jabber
30. lis 2009

bubli 😀

Když si vzpomenu na ten její arogantní dementní ksicht, tak se mi normálně fakt otvírá kudla v kapse 😠 Ona si to už nepamatuje - ona zničí život malému dítěti, celé rodině a ona si to prostě nepamatuje! Ona asi nevěděla, že za ní kvůli tomu přijdou z ČT a budou se ptát! Ona se na to nemohla podívat! Ježiš, já snad vzteky dneska ani neusnu 😅

bublinkags
30. lis 2009

Teď jsem zrovna říkala mužskýmu, že tomu našemu Matějovi dneska nikdo nepřál k Ondřejovi ☹ Jenom já 😅 Díky za přání, já mu to vyřídím 😉

lenkavano
30. lis 2009

ria jo Diana si dala žádost,ale nějaká strašně zaneprázdněná nevím co to smetla ze stolu a ten chlap tam říkal,že už tam přes rok nedělá.

nety
30. lis 2009

Tý babě bych vzala svéprávnost,natož dovolila rozhodovat o jiných.

bublinkags
30. lis 2009

Víte holky, ono je jednodušší říct, že už si na nic nepamatuje, než přiznat, že úplně blbá a udělala chybu a naprosto zpackala celý případ. Fakt si myslím, že tohle by měl řešit i její nadřízený, protože z toho je vidět, že to je naprosto nekompetentní osoba v rodinném právu

nety
30. lis 2009

Jabbler-taky bych měla jít spát,za chvíli vstáváme so školky,ale ta ježibaba mi tak zvedla adrenalin v krvi,že tu nejspíš budu celou noc sedět a a nadávat .

nety
30. lis 2009

Bublinka,já myslím že té to bylo jedno

jabber
30. lis 2009

když si na nic nepamatuje, tak ať jde někam do ústavu pro nemocné lidi a nerozhoduje o jiných! A ještě navíc takovéhle věci! 😠