Exmanžel mi vzal dítě. Prosím o finančnú pomoc

diana4
9. lis 2009

Kdo by mi pomohl finančně v nelehké životní situaci? Potřebuji peníze na advokáta v SRN. Prosím koukněte na tyto stránky http://www.maruskaskerikova.mypage.cz/. Jakékoliv dotazy odpovím na fórum na těchto stránkách. Moc děkuji za sebe a za mojí dceru Marušku.

diana4
autor
12. lis 2009

On si myslí, že se ke mě vrátí. Kdy by to měli vysílat je na Maruščinych stránkách. Odkaz je vlevo nahoře. Snad to zase nezmění. Jinak děkuji za pozbuzení.

bambi09
12. lis 2009

diana,to je to najmenej,čo pre Teba môžeme urobiť,ja som z toho v šoku,že Tvoju dcéru má pri sebe cudzí chlapa mame zostali len oči pre plač ☹ smutné ☹ ☹
ale vydrž,čo treba,dúfajme,že sa to zmení a Maruška bude už navždy s vami 😵

diana4
autor
12. lis 2009

Nic víc si já, Maruška a moje dcera nepřeje.

lenkavano
12. lis 2009

diana držím palečky.bud silná.

diana4
autor
12. lis 2009

Děkuji. Zítra manžel bude informovat. V 17::00 odjíždím. V 19:00 si Marušku můžu vzít, tak uvidíme.

diana4
autor
13. lis 2009

Tak se pomalu připravuji na odjez za Maruškou. Už včera mi psala sms. Mami já se bojim, že se táta chce zase schovat na hotel. Tak jsem zvědavá.

lenkavano
13. lis 2009

Diana to je hrozné.držím palečky at pochodíš a určitě se pak ozvi.

bambi09
13. lis 2009

diana,nech to dobre dopadne,už tomu hajzlovi treba dať po hube 😠 😠 😠 to je niečo nehorázne,veď tým porušuje uznesenie súdu,keď Ti bráni stretávať sa s Maruškou 😠 😠 😠 to treba fakt akútne riešiť 😒

diana4
autor
13. lis 2009

Děkuji. Obléknu se a vyrážíme.

diana4
autor
13. lis 2009

Tak otec opět nebyl doma s Maruškou. Teď je Diana na policii v Markkleebergu. manžel Diany

bambi09
13. lis 2009

tak ja nemám slov,to treba naozaj riešiť,to si ako môže dovoliť??v SRN sú iné zákony??nechápem 😠 😠 😠
snáď sa to pohne k lepšiemu po tej telke 😒
držíme palce,toto je na nervy

diana4
autor
13. lis 2009

Otec podal odvolání k usnesení o předběžném opatření kvůli návštěvám. Píše tam, že Maruška má zhoršený zrak, astma atd. Zakázal Marušce telefonovat. Může psát jenom sms, které on kontroluje.

f.nina
13. lis 2009

Jen bych chtěla říci,že Diana sice může testem DNA prokázat,že dcerka není jeho,ale otcovství se rozhodně nezruší.Moji rodiče právě situaci se zrušením otcovství řeší.Můj otec ma z předešlého vztahu neplnoletou dceru kterou viděl jen jednou a to měla jeden měsíc..Před nedávnem se,ale náhodou dozvěděl,že není jeho,i testy DNA to potvrdily.Bohužel soud,ale zamítl zrušení otcovství s tím,že otec má právo na zrušení jen do půl roku věku dítěte. ☹

diana4
autor
13. lis 2009

Diana podala na otce trestné oznámení. Jede ještě jednou k domu, kde otec s Maruškou bydlí. Jestli náhodou nejsou doma.

diana4
autor
14. lis 2009

Tak jenom budu pokrařovat v tom co napsal manžel. Přijeli jsme k domu otce a samozřejmně doma nebyl a Maruška taky né. Psala jsem Marušce několik sms, tak doufám že se brzy ozve.

lenkavano
14. lis 2009

Diano já Marušku tak lituju.jak někdo nemůže koukat na to co dítě cítí a co by chtělo?je to hrozné.

diana4
autor
15. lis 2009

Nové info v sekci deník na levé straně. http://www.maruskaskerikova.mypage.cz/

nety
15. lis 2009

Diano je mi velice líto co s Maruškou prožíváš,malé je mi líto neskutečně a moc Ti přeji aby vše dobře dopadlo a Ty jsi bzry držela marušku ve své náruči.

diana4
autor
16. lis 2009

Dneska jsem byla na soudě a soudkzně stále nerozhodla o mém návrhu o výkonu rozhodnutí.

bambi09
16. lis 2009

diana,ja nemám slov,fakt čumím,ako puk,ako je toto všetko možné ☹ ☹ ja by som sa zbláznila,ale musíš byť silná,aj mne je ľúto,čo Maruška prežíva ☹ ☹ ☹ to je hrozné,že Ti ten pako bráni v stretávaní s ňou 😠 😠 😠
ako dlho to už trvá,že sa skrýva pred Tebou,keď vie,že prídeš?? 😕 😕
toto je ako zo zlého sna 😒 😒 😒
to treba riešiť a bombardovať telku,úrady,koho len môžeš,veď je to fakt hrozné,tá nečinnosť úradov 😠 😠 😠

diana4
autor
16. lis 2009

Dneska i konečně napsala Maruška!!! Sms zní: Ahoj mam hotel atlanta sem v pořádku miluju tě. Aspoň že je Maruška v pořádku. Nadále budu zasílat info. Stále platí v Tv ČT1 23.11.2009 v 21:30 hod. Jinak stále novinky na stránkách. Jinak já bojuji, a bojovat budu!!! Moc se těším až Marušku obejmu doma a bude u mě nastálo!!!

kacenqa
17. lis 2009

diana, necitala som celu diskusiu, ale prebehla som si tvoju stranku a napadlo ma, ked 'otec' nie je biologickym otcom, co tak poziadat sud o testy DNA, aby to dokazal? a na zaklade toho sa pokusit znova ziadat o zverenie do svojej starostlivosti...

teda, neviem, ci ste to uz nahodou neskusali, a ci to vobec ide....

diana4
autor
17. lis 2009

kacenqa děkuji. "Otec" naopak u soudu vystupuje, že ač není biologický tatínek, tak má Marušku moc rád a udělá pro Marušku první, poslední. To on ale jenom vypráví a skutek, utek. Nechápu proč se neustále schovává. Ale ono jednou určitě na něj dojde.

martina03
17. lis 2009

Tak jsem si přečetla všechny příspěvky,taky aspoň psychicky chci podpořit dianu,protože když člověk něco zažije nebo ho něco trápí,něco řeší,tak potřebuje se z toho vypsat,vypovídat a je smutné když namísto slov útěchy dostane ještě další dávku negativ ☹ finančně taky nikam nepřispívám,protože podvodníků je čím dál tím víc a moje naivita už po pár zkušenostech skončila,ale dianu chápu,že je jenom zoufalá a hledá pomoc kde se dá a získat finanční pomoc od státu od bank není jednoduché kor když už něco splácí.

Držím palečky a věřím,že to dobře dopadne,protože odvysílání příběhu určitě udělá svoje a ozve se někdo kdo bude moct pomoct finančně nebo právně

martina03
17. lis 2009

Jo a ještě jsem si vzpoměla jak jednou byl podobný případ kdy mamince otec unesl dcerku někam do zahraničí,mám za to,že byl odněkud z Arábie nebo tam někde,taky maminka žádala o pomoc i přes televizi a bylo to i v hlavních zprávách a nějaká ministryně už nevím která to byla prohlásila,že je to vina žen že si berou muže jiné národnosti,že mají přemýšlet nad tím koho si berou 😉 tak jsem se docela pobavila,protože nikdo neví koho si bere když je zamilovaná nebo zamilovaný a je jedno jestli je to Čech nebo jiná národnost,ale paní ministryně asi věděla všechno hned 😀

diana4
autor
17. lis 2009

Unás taky soudkyně z kraje řekla: Je jedno jestli jezdí maminka 200 km v Čechách nebo do Německa!!! Ale nechápe, že je to už jiný stát. Nejhorší je ta beznaděj. Ale já i Maruška a celá naše rodina pevně věříme, že se to brzy obrátí!!!

diana4
autor
21. lis 2009

Teď něco pro ty pochybovače. Opět změna ve vysílání v TV. Ale měl by vyjít článek v pondělních novinách. Na netu bude už v neděli odpoledne.

bambi09
21. lis 2009

diana,na pochybovačov kašli,asi by si to nepísala,keby to nebola pravda,také veci si človek nevymyslí,ako nejaká puberťáčka nejakú prihlúplu tému ☹
ja na Teba myslím a teda Ti prajem,nech sa to po tom zverejnení vášho príbehu konečne rozhýbe tým správnym smerom,asi to do Vianoc nestihnete dotiahnuť do zdarného konca,čo je škoda,ale hádam tie budúce Vianoce už budete všetci spolu 🙂
ja by som len strašne rada videla tú madame sudkyňu,čo takto rozhodla,či má aspoň kus srdca,alebo len kus kameňa v hrudi 😠 😠 😠 😠
držte sa s Maruškou,veľa sily a trpezlivosti

lenkavano
21. lis 2009

diano taky držím palce mám úplně stejný názor jako bambi.ten pořad jsem měla zaznamenaný v kalendáři. ☹

diana4
autor
21. lis 2009

Moc děkuji. Ta soudkyně by tam měla být taky.Točili s ní něco pře hodinu. Podle redktorky mlela samé plky!!!