Exmanžel mi vzal dítě. Prosím o finančnú pomoc

diana4
9. lis 2009

Kdo by mi pomohl finančně v nelehké životní situaci? Potřebuji peníze na advokáta v SRN. Prosím koukněte na tyto stránky http://www.maruskaskerikova.mypage.cz/. Jakékoliv dotazy odpovím na fórum na těchto stránkách. Moc děkuji za sebe a za mojí dceru Marušku.

giorgina
10. lis 2009

Samsie - moc vystizne jsi to napsala a naprosto souhlasim.

Ja jsem tu psala vcera - a pripada mi to silne kafe - napsat nekoho do rodneho listu, se kterym neni vdana a ktery neni biologicky otec ( asi se ji libil kvuli € ) to neni normalni

giorgina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
samsie
10. lis 2009

A aby jste si nemysleli, věřím tomu, že to je pravda a je mi to moc líto a přeju, ať to dobře dopadne... 😎

antdem
10. lis 2009

Dajte tej žene pokoj.... Radšej sa snažte nerobiť chyby vy.

danusek11
10. lis 2009

Já jenom nerozumím této větě na vašich stránkách, které jsem do dobře prohlédla.

A to: "Jelikož nemohl mít děti, tak jsem ho ve snaze šťastné rodiny nechala zapsat do rodného listu."

Tomu mám rozumět tak, že jste otěhotněla s někým jiným, potom jste si našla otce Marušky a toho jste nechala zapsat do rodného listu vaší dcery?

giorgina
10. lis 2009

jakoby darovala sve dite - z toho mi je zle

aurecon
10. lis 2009

Myslím, že je to pravdivý příběh, ale myslím, že málokdo přispěje, protože je to celé nějaké divné.

diana: Přeju hodně sil a požádej o pomoc právníka, který je zadarmo. Ale nemyslím, že jsi zvolila šťastně tuto diskuzi. Někteří si mohou myslet, že např. nejsi skutečná Diana. Podobných příběhů je spousta a někdo se třeba může vydávat za ty postižené.

krpito
10. lis 2009

a kde je tá, ktorej sa to týka 🙂 odvčera sa tu neobjavila 🙂 ja by som to tak zhodnotila ... každý platí za svoje chyby, nakoniec kto ich nerobí 😢 a je len na každej z nás, ako sa k tomu postaví. Buď pomôže, ale si pomyslí svoje a nič neurobí. Tak sa nehádajte 🙂

chlup
10. lis 2009

filipal,jestli ti to neušlo,tak sem psala jeden příspěvěk to protože sem tu vstoupila nová!A že konkrétně zrovna na toto téma sem si přečetla 3str.Tak sem zrovna reagovala o čem se píše a že hned lidi odsuzujou(asi ušlo)!Vím je hodně lidí co potřebujou pomoc,ale pokud vím tak Diana psala že bude ráda jen i za každou radu a né jen o peníze!georgino-nechápu že hned urážíš že je šlapajzna a ještě se jí vysmíváš?!Pokud vím,tak se tu jedná o její dceru a né s kým jí má!Nevím jak by bylo tobě??

dzio2
10. lis 2009

preboha ked tomu neverite takprestante urazat co keby sa to stalo vam baby?Majte rozum neublizujte zbytocne, ma tu aj fotku co vytiahla si ju zo zadku?

antdem
10. lis 2009

tiež si myslím, že trochu silné slová - giorgina

danusek11
10. lis 2009

Já ji věřím jedině tohle: jmenuje se jsk se jmenuje a teď lituje - všichni prominou výraz " své vyčuranosti", že Němec bude rodinku, platit, platit a platit. Jenže sen se nepovedl a teď se hádají o dítě.
Chápu, že potřebuje pomoc, ale to potřebuje hodně lidí v této zemi. Ať si vezmu postižené děti, děti s rakovinou, leukémií, v dětskách domovech. Jak ti si mají říct o pomoc???
V každém případě - kdo chce ať přispěje, kdo nechce ať nepřispívá.............ale opravdu si myslím, že mnoho lidí je na tom hůř........

xsuzzi
10. lis 2009

nechcete si jít své domněnky spekulovat jinam???Do jinýho témata a nevobtěžovat tady?!

giorgina
10. lis 2009

ja bych videla reseni v tom, ze se do toho vtahne biologicky otec marusky (pokud vi, kdo to je) - soudni cestou s pomoci testu DNA by se snad dalo neco delat

lenkavano
10. lis 2009

děvčata ikdyž jsem též opatrná a jentak něčemu nevěřím,tak z vašich reakcí je mi špatně.po přečtení každé strany je mi z vašich příspěvků víc a víc na zvracení.chováte se jak hyeny,ale jak se říká přej a bude ti přáno.FUJJJ!

xsuzzi
10. lis 2009

jako napsat o zakladatelce šlapajzna...to jako šlapka???

a že se fakt cítí tak jak tu píše,že nevi jak to řešit a je totálně v řiti to už je jedno,že,hlavně,že máte úrodnou půdu na léčbu svých komplexů že 🙄

jonatanka
10. lis 2009

a naco by sa tu objavila zas, aby si precitala to, ako podvadza a klame 🙄 , to musi byt skutocne profi klamarka, ked zalozila dcere aj vlastnu web. stranku

Mam info z prvej ruky toto sa nedeje len v CR, aj u nas je tychto pripadov viac nez dost, cudovali by ste sa, co vsetko dokaze spravit "otec", len aby ublizil, stat sa tvari, ze pomaha, ale nie je to tak, ano su organizacie ktore dokazu dat radu , popripade pravnika, ale to musite mat stastie aby ta pomoc bola hned a zaraz a ten kto nechce cakat, kona, zhana, prosi o pomoc, cez media, rozne fora.....

Co nespravi matka pre svoje dieta???

lenkavano
10. lis 2009

xsuzzi kápla jsi na to. diana neměla diskuzi vůbec zakládat

filipal
10. lis 2009

Chlup, tak sa ti opravedlnujem, len mi to bolo podozrive... 😝 pretoze aj Diana bola nova... ved vies, ze nie je problem sa zaregistrovat, po hocijakym nickom...
ja som clovek, ktory je sucitny a pomaha, ale dobre si overim, ci som nenaletela podvodnikom, ktorych je okolo nas vela. ved to casto pisu aj o zobrakoch...najlepsi bol teraz jeden pripad na Slovensku, mladej zobrajucej zeny, ktoru kamera zachytila ako nastupuje do mercedesu. za hodinu vyzobrala 150 €...ked sa blizila policajna hliadka, zrazu zazracne vyzdravela a bezala do toho auta. no, ja chodim autobusom, ale pomozem... zobrakom vsak najradsej jedlom.
je mozne, ze Diana je prava, ale nemame istotu. treba to overit. viete kolko moze na sucite zarobit?

lenkavano
10. lis 2009

já být Dianou tak odsud si nevezmu ani korunu.

antdem
10. lis 2009

lenkavano-tiež si myslím, že diana túto diskusiu radšej nemala otvárať. Ak je toto všetko pravda, tak má dosť čo riešiť. A nie, aby si tu čítala nejaké hlúpe komentáre "úžasných" kritikov.

giorgina
10. lis 2009

vsadim se, ze zakladatelcin pribeh je (bohuzel) na 99% pravdivy.
nicmene si myslim, ze vybirani penez na MK nepatri. to by pak chtel kazdy prispevek na leccos.

dzio2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucenek
10. lis 2009

bože bože beruška2x ty fakt perlíš...kdybys radši nepřispívala do jistých tém, ulevilo by se všem
mluviti stříbro, mlčeti zlato......
silné slova dámy, je mi z toho na blití
a
ne všechny je třeba házet do jednoho pytle
lenkavano...myslím, že ani hyeny se k sobě takto nechovaj

dzio2
10. lis 2009

no ja chcem tiez peniaze ukamenujes ma?

lucenek
10. lis 2009

girogina díky NÁM všem z MK jedna mamina vybrala skoro celou částku na kočárek a fusak pro svou postiženou dcer...cca před necelým týdnem měla jen na to litr.....
já tohle vidím pozitivně, když nechceš neposílej, ale radši taky nepřispívej

danusek11
10. lis 2009

Když jste lidi tady tak soucitní, tak proč jenom kecáte a neposíláte peníze!!!!

Já tedy radši zůstanu u příspěvků na Kojeňák a na jiné příspěvky na postižené lidi a zvířata. Myslím si, že o rodinu se má finančně starat muž, pokud nemůže tak až potom žena. Ale myslím, že pětina lidí by si tady v této republice mohla udělat takové stránky a žádat o pomoc.

giorgina
10. lis 2009

dzio2 - ne, ale ja chci taky ...

danusek11
10. lis 2009

A klidně ohrujte nos nad všema kdo říká něco jiného než vy..............

cokosusenka
10. lis 2009

Holky ja mam bratrance a ten si nasel holku s ditetem. V rodnem liste nemela uvedeneho otce,protoze on se k ni po otehotneni nehlasil a ona ho tam nezapsala. Ted se vzali a nechal se bratranec zapsat jako jeji tata i kdyz neni. Nevim co je na tom divneho ze ho tam nechala zapsat