Exmanžel mi vzal dítě. Prosím o finančnú pomoc

diana4
9. lis 2009

Kdo by mi pomohl finančně v nelehké životní situaci? Potřebuji peníze na advokáta v SRN. Prosím koukněte na tyto stránky http://www.maruskaskerikova.mypage.cz/. Jakékoliv dotazy odpovím na fórum na těchto stránkách. Moc děkuji za sebe a za mojí dceru Marušku.

kacenqa
16. únor 2010

ria - presne to ma napadlo, ked som to vcera pozerala. ze by som proste prisla pred skolu, uz trebars okolo obeda, pockala, kym skonci skola a 'otec' si pride pre marusku a ako stopovaci pes by som im chodila v patach aby nemohol s nou dakam zdrhnut a jednoducho v momente, ako by mi zacal plynut cas, na ktory mam narok, by som si ju zobrala. a smitec

inak je to fakt hrozne, dufam, ze ten sud v drazdanoch bude co najskor a rozhodne v prospech diany

lenkavano
16. únor 2010

Diano koukala jsem se včera na reportéry,příjde mi že se vůbec nic nehlo kupředu,snad až na ten soud v Dráždanech,ale to může ještě trvat.navíc ten úředník tam na mě vůbec nedělala dobrý dojem.smálse jak kdyby chtěl jen uchlácholit.nevím.taky jsem tu už na začátku psala že bych malou prostě popadla a odvezla,ale odpovědí tady mi bylo že by se to jen zhoršilo,že to není řešení.asi ne,já nevím.ale tedb se nevyřešilo fakt vůbec nic.a čas neúprosně běží. 😒 ☹

diana4
autor
16. únor 2010

Ano několikrát mě napadlo Marušku unést, ale opravdu to není řešení, ba naopak.V lednu jsem strávila celý víkend v Německu a v pondělí vyrazila se skrytou kamerou do školy. Bohužel měla být Maeruška údajně nemocná a tím pádem omluvená ze školy. Ten soud v Drážďaneck by měl rozhodnout během dneška. Prý je to jenom kosmetická úprava, ale já už nevěřím ničemu co nemám na papíře v ruce.Nikomu to nepřeji, ale jsem už zoufalá. Ale nechci tím říct že vzdávám boj, to opravdu né!!! Maruška si přeje být u mě a já pro to udělám MAXIMUM.

jabber
16. únor 2010

lenka - to by opravdu nebylo řešení malou popadnout a odvézt. To by totiž byl únos a Diana by si nejspíš k Marušce zabouchla už nadobro dveře 😅 🙄 I když nepopírám, že bych taky měla chuť to udělat 😅

Diano - držím pěsti, strašně moc, dej prosím vědět jak to pokračuje

diana4
autor
16. únor 2010

Určitě dám. Jinak je založena i stránka na facebooku. Několikrát lidi psali, že by nějakou petici rádi podepsali, tak aspoň takhle se může každý přihlásit. Odkaz je na Maruščinych stránkách vlevo nahoře. Pro jistotu radši opakuji http://maruskaskerikova.mypage.cz/. Jinak jedna paní po sledování reportáže se nabídla a všechno mi překládá do češtiny. Nebo i obráceně a to vše dělá zadarmo. Jsem za to moc vděčná a nesmírně se těším až jí budu moc poděkovat osobně.

diana4
autor
16. únor 2010

Jinak to vypadlo v páte nadějně že Marušku odvezeme domů. To co odvisílali, tak se stalo tento pátek. Manžel brečel štěstím ,ale bohužel to nevyšlo. My se nevzdáváme a moc se těšíme na šťastný konec jako v pohádce. Kde dobro zvítezí nad zlem.

veronika.m
16. únor 2010

Držím palečky, je to fakt šílená situace.... Hodně štěstí.. 😉

helulicek
17. únor 2010

Ahoj diano, zkoukla jsem reportéry a moc ti držím palce, aby jsi Marušku brzy získala zpátky!!! Nechápu rozhodnutí soudu v čechách 😠
Drž se!! a přeji hooodně štěstí ať už konečně můžete být s Maruškou spolu!!!

diana4
autor
7. bře 2010

Přišel mi mail od soudu z Drážďan, že oni nebudou potvrzovat předběžné opatření o návštěvách od Litoměřockého soudu. Protože už dávno je vykonavatelný v Německu. Mám to na papíře. Je to neustále dokola. V pátek tam chci jet, tak uvidíme!!! 🙂

lenkavano
7. bře 2010

diano ahoj,a co to vlastně znamená,že ti vlastně nepomohli? 😒

diana4
autor
12. bře 2010

Prakticky ne. Ikdyž přišel nový dopis a tam pana Naumanna vyzívají pod pokutou a následnou vazbou o vydání Marušky mě na návštěvu.

Ale včera přišla ta největší dobrá zpráva z Německého soudu. Protokl o výslechu Marušky a pana Naumanna. Samozřejmně si tam vymýšlí jako vždy. Ale hlavně Maruška se nebálá a řekla že chce zpátky ke mě DOMU do ČR. Má slzy v očích. Jinak stání u Litoměřického soudu je stanoven na 12.5.2010 v 9:00hod.

diana4
autor
12. bře 2010

Jinak jsem právě s českou televizí v Německu. Kdyby náhodou mi Marušku vydal, ale myslím si že to skončí trestním oznámením na něj.

lenkavano
12. bře 2010

diano to je dobře,věřím že už to dobře dopadne a držím pěsti 😉

milocka29
12. bře 2010

diana aj ja tvoj strasny pribeh sledujem od zaciatku a velmi na Vas myslim a drzim palce, verim ze tvoje odlucenie s milovanou dcerkou uz nebude dlho trvat. Drz sa. 🙂

majka33
13. bře 2010

diana4 držím palce at´to vše dopadne dobře 😉 🙂 viděla jsem video a brečím tady,je to síííííííííla.Držte se,jsem s tebou.... 🙂

diana4
autor
14. bře 2010

Tak nebyl zase doma, ale to bylo jasné. Policajti mi nechtěli vzít trestní oznámení. Je to k vzteku. Ach jo. Jinak soudní stání u Litoměřického soudu je 12.5.2010 v 9:00 hod. Až. Díky za podporu.

ria80
14. bře 2010

Taky ti pořád držím palce.Ted už věřím,že už se obě dočkáte.
nechápu,proč to policajti nechtěli vzít?proč?
čeho tím chce ten chlap dosáhnout,když musí sám vidět,že se to blíží ke konci. 😖

diana4
autor
14. bře 2010

Prý tam není nikdo kdo by to se mnou sepsal. Hrůza.

ria80
14. bře 2010

To je ale blbej důvod!
Vždycky tam musí přece někdo být.Na tvém místě bych to zkusila znovu.To je přece nesmysl,aby člověku nebylo umožněno podat trestní oznámení.

diana4
autor
14. bře 2010

Stála jsem tam dvě hodiny s kamarádem z Německa. Prý honili nějakého lumpa. Televize už byla nazpět domů. Po dvou hodinách jsem s rodinou vyrazila nazpět do ČR. Tak za 14 dní znova. Budu informovat Drážďanský soud mailem.

ria80
14. bře 2010

No jo,to se stane.Tak to ale zkus znovu co nejdřív.
A bude se to zas v televizi vysílat?

diana4
autor
15. bře 2010

Zatím ne. Až toho bude víc. Zítra vyjde nový článek v novinách. Nemám dobré info. Vše bude v článku a na stránkách nebo na Facebooku.

diana4
autor
23. bře 2010

Další článek v novinách a stále se nic dobrého neděje. 31.3.2010 soud v Drážďanech, tak mi držte palečky.

barbara74
12. zář 2011
frisbee
12. zář 2011

Zvláštne,dnes ráno som na Marušku myslela...som opatrná s nadšením,ale držím palce 🙂