Exmanžel mi vzal dítě. Prosím o finančnú pomoc

diana4
9. lis 2009

Kdo by mi pomohl finančně v nelehké životní situaci? Potřebuji peníze na advokáta v SRN. Prosím koukněte na tyto stránky http://www.maruskaskerikova.mypage.cz/. Jakékoliv dotazy odpovím na fórum na těchto stránkách. Moc děkuji za sebe a za mojí dceru Marušku.

giorgina
10. lis 2009

byl nekdo ze socialky(jugendamtu) na navsteve u nich?

dzio2
10. lis 2009

tak to je bordel ☹ takze ziadna pomoc

cokosusenka
10. lis 2009

Diano vidim ,ze je to hodne tezke,kdyz ti ani justice,ktera odebere dite,neumi s nicim poradit. Koukam ze v nemecka socialka taky sila. Fakt te lituju,musi to byt hrozne,treba v televizi toho 23.11 se konecne neco pohne. To dost zabira

dzio2
10. lis 2009

tak to je bordel ☹ takze ziadna pomoc a ani spolupraca ☹

diana4
autor
10. lis 2009

Taky paní redaktorce Markétě Dobiášové moc děkuji. Snaží jak může. Sama má dvě děti.

cokosusenka
10. lis 2009

Takze manzel utekl na hotel,aby jsi nevidela dceru? A dela to takhle bezne?

diana4
autor
10. lis 2009

Zatím ze sociálky nikdo nebyl. Maruška to povídala. Ale mohli tam být, když byli ve škole.

diana4
autor
10. lis 2009

Já mám usnesení o návštěvách. Tak to byl první víkend kdy jsem si pro Marušku mohla zajet. Byla jsem i ve škole, tam mají zákaz se mnou mluvit. Jela jsem tam ve čtvrtek a přespali jsme v autě. Chtěla jsem oběhat veškeré úřady.

danusek11
10. lis 2009

Tak abych tady nebyla za takou hyenu, jak tady jedna paní napsala:

Přihlásila jsem se do této diskuse poprvé, protože mě zaujali názory. Pozorně jsem si prohlédla web stránku + všechny videa a fota. Dianě věřím, co píše, že chce svoji dceru zpět. Jsem matka dvou dětí a nedokážu si představit, že by mi je někdo vzal. Jenže bohužel v 10, respektive 11 letech už soude přikládá důraz nato, co dítě u soudu řekne. Pokud byla zmanipulovaná, jak říká, tak je to průšvih, ale to si musí vyřešit ona. Jak fungují u nás soudy - tak to si myslím nikdo z nás o tom nedělá iluze. Pokud je to dítě naším občanem, tak si myslím, že by to měli řešit naše soudy a ne německé. Přeji ji hodně štěstí v jejím boji.

giorgina
10. lis 2009

dite ma predpokladam dvoji obcanstvi.
ja se taky zamyslim nad tim, odkolika let muze dite rozhodnout, kde chce byt. A jestli je rodic dobry vypravec a naslibuje diteti zivot v disneylandu, tak se necha snadno ovlivnit.

diana4
autor
10. lis 2009

Jak už jsem psala. Teď musím všechno řešit v SRN.

danusek11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
danusek11
10. lis 2009

giorgina - to je fakt. Mám nevlastní dceru, které matka naslibovala hory doly a teď je v Americe, studuje - je tam od svých 8 let. V každém případě se chce vrátit do ČR.

diana4
autor
10. lis 2009

To ani nevím jestli má i německé.

giorgina
10. lis 2009

pokud je tatka nemec, tak jo

dzio2
10. lis 2009

sku dotoho zapojit ako su relacie na SLOV reportery, skus napisat do modreho zneba ,palba atd

diana4
autor
10. lis 2009

Ale nemusí. Může mít jenom české. Nebo so to aspoň myslím.

giorgina
10. lis 2009

pokud je bystry tatinek, tak ji nemecke obcanstvi vyridil.
a soud nepotreboval od tebe souhlas, ze tva dcera bude zit v zahranici??

diana4
autor
10. lis 2009

To jsme taky řešili z prezidentem advokátní komory. Teda redaktorka. Je velmi zajímavé, když někam zavolám já, tak tě odbudou. Ale jak zavolá televize, tak je najednou každý milí, ochotný atd. Nejdřív mi volali že Maruška byla unesena a já Budu mít Marušku do měsíce doma. Za hodinu bylo zase všechno jinak. Jdu po ulici a s manželem brečíme. Nejdřív štěstím, pak smutkem. Je to hrozný a nikomu to opravdu nepřeji.

hovado
10. lis 2009

nic proti nákým lidem na této diskuzi,ale i ty hieny se k sobě umějí chovat.je mi z toho blbě,jakou z toho děláte drbárnu a náký sou tu mega.Ty stránky si Diana založila na pomoc aspon tý rady a místo toho se dočkala dalších kopanců!!Diano drž se a nevzdávej to!!!Ty co se tě snažej znemožnit,tak je ignoruj at se vykecaj,když nemaj co na práci.

lenkavano
10. lis 2009

danusek o nikoho si boty neutírám.je určitě fajn,že někam přispíváš to tě šlechtí.ale vyloženě mě nadzvedlo ze židle,jak jste psaly ve zlém a urážely Dianu.
jak píše I26 vratte se zpět a přečtěte si vaše příspěvky.nikdo tě nenutí,abys něco posílala,mohla sis o tom pomyslet cokoli,ale ne hned očerňovat.

danusek11
10. lis 2009

lenkavano - bez komentáře...........nemá to smysl

kacir
10. lis 2009

leničko- nerozčiluj se, nestojí to za to, někdo se holt nedokáže vcítit do druhých, chudák diana, že k tomu všemu musí snášet tyhla urážky ☹

diana4
autor
10. lis 2009

Zatím se s vámi loučím. Jdeme si hrát s Natálkou. Pak si vše přečtu a odpovím.

danusek11
10. lis 2009

Tak teď toho mám dost - já jsem pouze napsala: že rozejít se s jedním mužem , a dát do rodného listu druhého, že je "vyčůrané"..............Takže se Všem omlouvám, že jsem si dovolila říct vlastní názor.
Pokud je vám všem Diany tak líto, jak o tom mluvíte, tak proč už nemá od vás nějaký příspěvek na kontě???
Ono kecat a pomoct - něčím jiným než kecama - to je těžké a něco to stojí, že???

danusek11
10. lis 2009

Takže si mě klidně vyhoďte z diskuze, pokud tady nikdo nemůže říct nesouhlasný názor.

Dianě: Držím Vám palce, ať vám to dobře dopadne - hlavně ať je malá spokojená..............

kacir
10. lis 2009

danusek- ty jsi opravdu neskutečná, mít svuj názor je normální,al najednou jí přeješ vše dobré, tady nejde jen o prachy, ale i o podporu, ty si podpruj kočky- na ty bych nedala osobně ani kačku a dejte vy rýpalky dianě pokoj svatej, nemá ho ani bez vás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danusek11
10. lis 2009

🙂 🙂 🙂 zkus si po sobě přečíst to, co jsi napsala..............já nepíšu sprostě jako ty - tolik zloby a sprostot jako ty, by myslím nikdo tady nevyprodukoval. Ale klidně se vyjadřuj dál. Já se vyjadřuji k tématu - ty pouze pliveš nadávky.

Mimo to diskuze je od slova diskutovat - ne nadávat.......trošku jsi si to popletla, ale to nevadí 🙂
A zkus si trošku pro příště upravit češtinu.......... 😉

giorgina
10. lis 2009

decka, nehadejte se

kacir
Odpověď byla odstraněná
Zobraz