Exmanžel mi vzal dítě. Prosím o finančnú pomoc

diana4
9. lis 2009

Kdo by mi pomohl finančně v nelehké životní situaci? Potřebuji peníze na advokáta v SRN. Prosím koukněte na tyto stránky http://www.maruskaskerikova.mypage.cz/. Jakékoliv dotazy odpovím na fórum na těchto stránkách. Moc děkuji za sebe a za mojí dceru Marušku.

lenkavano
10. lis 2009

holky měje ztoho fakt divně,jak dokážou být ženský zlý.jen aby jednou ony neotvíraly podobnou diskuzi. lucenek máš pravdu. ant a dzio úplně s vámi souhlasím

lucenek
10. lis 2009

no jo další narychlopřihlášená 😝

beruska2x
10. lis 2009

myslela jsem ze uz nenapisu ale prece... bylo to myslim loni kdy TV Nova odvisilala reportaze asi 3 byly myslim o lidech v nouzi - ruzne bud postizeni nebo deti a jisty "dobrodinec" okamzite zridil konto kam posilat penizky.. samozrejme o tom nevedela ani postizena strana ani Tv , ktera mela mit zastitu, proste zridit konto s libivym priobehem a inkasovat do sve kapsy neni nic noveho ani tezkeho, ze byl pribeh v TV??? take to neni zaruka...

toliko k duvere v podobne "kauzy"

diana4
autor
10. lis 2009

Než si všechno přečtu, tak bych ráda odpověděla giorgině. Nikdy jsem nebyla a nebudu šlapka. Když jsem s ním byla, tak ještě nebylo euro, ale DM. Je to invalidní důchodce, který pobírá 1100euro. Na Marušku mu přispívají 368euro. Dodnes toho lituji, ale nemusíte to dokola omílat! Ano blbost jsem udělala a věř te mi, kdyby to šlo vrátit, tak to udělám všemi deseti!!!

lenkavano
10. lis 2009

diano raději to ani nečti

l26
10. lis 2009

čtu vás tady a nedá mi to,abych nenapsala
ponižujete,zpochybňujet,urážíte...tohle Diana fakt nepotřebuje
neponižujte nikoho,když nevíte,jak té dotyčné je,obzvlášť po čtení vašich příspěvků 😠

cokosusenka
10. lis 2009

Myslim ze jste na Dianu moc prisne. Mozna nezna vsechny zakony,ale ja taky ne. Proto pise a treba ji nekdo poradi. Zkousi cokoliv aby byla s ditetem. Chtela bych videt vas,kdyby vam vzali dite,co vsechno byste zkusili

danusek11
10. lis 2009

Jinak pokud se mají posílat pouze souhlasné a litující příspěvky, tak jste to měli napsat nad diskuzi !!!!

Ale pokud se mohou posílat i nesouhlasné příspěvky - což si myslím, že je demokratické, tak se tady navzájem neosočujte. Jenom jsem zvědavá, kolik lidí mimo kecání pošle i příspěvek.........nebo tedy třeba radu, právníka zadarmo apod.

dzio2
10. lis 2009

diana kasli a take ako je ............ myslim ze mas dost svojho trapenia ak by si nezvladala tuna tieto utoky mozes dat zamknut temu adminou

jonatanka
10. lis 2009

beruska2x a napadlo ta, ze ak tento pribeh je pravdivy, Diane to na pokoji neprida?

Pomaham kamaratke ktorej manzel je z CR a odviedol tam ich syna chlapcek nema ani dva roky, a on jej ho odmieta aspon cez okno ukazat, policia je bezradna je to otec, takze syna neuniesol, su este manzelia, vies ako zaspava s fotkou svojho chlapceka v naruci, vzdy bola extra stihla ale teraz je doslova kostra, pozerat sa na nu je nesmierne deprimujuce, chodi po uradoch ,place, prosi aby jej niekto pomohol, za posledne dva mesiace sa nic nove v jej "pripade neudialo".

lenkavano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cokosusenka
10. lis 2009

http://www.cak.cz/scripts/detail.php?id=2799
http://www.cak.cz/scripts/detail.php?id=2213
denousek mas pravdu,zatim moc nikdo nepomohl,ale je to tim,ze nevime ☹

l26
10. lis 2009

Diano,myslím si,že tady na tomto tématu útěchu od dotyčných nedostaneš,já být tebou,tak toto téma nechám zamknout,aby si tyhle zamindrákovaný ženský nemohly na tobě léčit své mindráky.
Soudí to o nich jediné,nechci být sprostá,ale když už nepomůlžete ani psychicky,dejte Dianě pokoj.

lenkavano
10. lis 2009

cokosusenko 😅 😉 taky nechápu co řešily,viz tvůj bráška.

antdem
10. lis 2009

tu to začína byť ako v nejakej telenovele 😀 .
lenkavano- 😀
diana-veľa veľa síl Ti želám, je to ťažké.

giorgina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
danusek11
10. lis 2009

lenkavano
Můžeš mě sdělit, co je na tom špatného, co jsem napsala?????? Kolika lidem pomáháš ty? Já posílám každý měsíc peníze Kojeňáku v Brně a kočičímu útulku, kde má paní rakovinu a ze svého důchodu se stará o zvířata. Na příspěvcích nedostane ani korunu.

cokosusenka
10. lis 2009

Holky trosku jiny pribeh,jak jsou zakony na h....
Kamarad mel zenu,syna,v jeho 2 letech zjistil ze syn neni jeho,ona odesla za pravym otcem ditete,kamarad je bez syna (bylo mu hrozne),ale platit musi. A ani ho nevida. Dobry co? proste je v rod.liste.

l26
10. lis 2009

holky a dost,uvědomujete si,kdo založil tohle téma a čeho se týká?
přečtěte si zpětně,co jste tu napsaly a zamyslete se, kritika,kritika,urážka,nic jiného,jste na facku!!!!!!!!!!

beruska2x
10. lis 2009

cokosusenka.. tak ale pokud to da k soudu, necha udelat DNA a prokaze ze neni otec tak platit nemusi a dokonce muze soud pozadat o vymaz z RL

cokosusenka
10. lis 2009

Diana uz jsem radeji ani nepise. kdyz si to precetla. Je mi ji lito.
A jak jsi psala ze ti dite nepujcuje,tak co to dat k soudu. nebo zkus o dceru znovu zazadat nebo upravu styku.

danusek11
10. lis 2009

cokosusenka:

Tak to ho lituju. Bohužel, to máš pravdu - naše zákony jsou asi nejhorší v Evropě. Jenže pokud tady budeme mít pořád stejnou partii v parlamentu a senátu, tak se to asi nezlepší...........Chtělo by to změnu, když tady máme ten 17. listopad 🙂

giorgina
10. lis 2009

jo, novou revoluci

danusek11
10. lis 2009

Tu bohužel už nikdo neudělá - není nato síla.
☹ Každý má jenom starost sám o sebe, jak přežít, jak zabezpečit rodinu. To není špatně, ale s tímhle se změna udělat nedá.

giorgina
10. lis 2009

ja si myslim, ze ten Nemec Dianu stale miluje a prostrednictvim dcery ji citove vydira a tyra.

diana4
autor
10. lis 2009

TAk nevím jestli na všechno odpovím. Na FOD jsme taky psali dopis asi dva měsíce od rozhodnutí soudu. Dodnes se nikdo neozval. Ano český soud tady něco vydá, ale ve finále je to k ničemu. Jelikož Maruška je dlouho v SRn, tak musím vše řešit pře německé soudy. Když jsem tam byla, tak mě odkázali zas na české soudy. Běhám od zdi ke zdi. Včera volal manžel soudkyni a ona mu řekne, že neví co má dělat! Jak to máme vědět my? Ten kdo něvěří, tak ať nevěří. Já to nikomu nevnucuji, aby věřil. Jenom chci mít Marušku doma. Nic víc.

giorgina
10. lis 2009

a prostredi, v jakem ta divenka zije - takovy bordel - poslala bych na nej nemeckou socialku a ta by pak rodinu stale sledovala a navstevovala

diana4
autor
10. lis 2009

Včera jsem psala že se otec s Maruškou schoval na policii. Tak to není pravda. Schovali se na hotel. Já si zavolala policii. Tak jenom, aby se toho tady někdo nechytil, že kecám.

dzio2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
diana4
autor
10. lis 2009

Česká sociálka psala německé, aby se zeptala v jakém prostředí Maruška vyrůstá? Po asi 4 měsících přišla odpověd. Zeptejte se otce. On Vám milerád odpoví.