Exmanžel mi vzal dítě. Prosím o finančnú pomoc

diana4
9. lis 2009

Kdo by mi pomohl finančně v nelehké životní situaci? Potřebuji peníze na advokáta v SRN. Prosím koukněte na tyto stránky http://www.maruskaskerikova.mypage.cz/. Jakékoliv dotazy odpovím na fórum na těchto stránkách. Moc děkuji za sebe a za mojí dceru Marušku.

womenne
3. pro 2009

diana a mala kde chodi do školy?kedti ju nechce ukazovat nemožeš ju niekey počkat pre školou?tajn stretnutia ja viem že je to možno finančne naročne ale mala by sa aspon chvilu citila lepšie amala by aku taku nadej.Myslim že je už dost rozumna aby udržala tajomstvo že sa občas stretnete.Dufam že čoskoro budete spolu a pri sude držim palce at mate dobreho sudcu,nie všetci su zly.

bambi09
6. pro 2009

diana,máte nejaké nové správy o Maruške???dúfam,že len dobré

lenkavano
6. pro 2009

bambi taky myslímna Marušku a zajímalo by mě jak to dál pokračuje.

bambi09
6. pro 2009

lenkavano,no,na to sa nedá nemyslieť,ja len dúfam,že sa to už konečne niekam pohne-toto nie je normálne 😒 😒
tú sudkyňu by som dala zavrieť,Maruška nie je jediná,ktorej zbabrala život 😒 😒 😒
nechápem,ako je toto vôbec možné,sudca=boh??? 😠 😠 😠

diana4
autor
6. pro 2009

Něco malinko mám. Jelikož jsem ulehla s teplotou, tak manžel byl celý víkend na všechno sám. Byly to náročné dny po vysílání. Lidié mě poznávali. Někdo podpořil, ale také někdo ublížil. Nadále se shání právník v SRN. Manžel oslovilv práci vedení společnosti o pomoc, tak uvidíme. Pracuje ve skupině Agrofert a majitel je pan Babiš. Jeden z nejbohatších lidí v ČR. Vypadá to nadějně. Buď nějakou právní pomoc, a nebo finanční dar. Ale ani jedno není vůbec jisté. Jinak Maruška měla pohovor se soc. pracovnicí. Ta mi toho moc nenapsala. Maruška jen psala sms, že nám ta paní pomůže.
Jinak tady byl dotaz na školu. Marušku vozí do školy tam i nazpět. Když jsem byla ve škole, tak mi odmítli cokoliv sdělit a ani mi neumožnili setkání s Maruškou. Jinak Maruška psala že se moc těší až bude u nás nastálo. 🙂 🙂 🙂

diana4
autor
6. pro 2009

Jinak sledujte stránky. Během zítřka by se tam mělo něco přidat.

nety
6. pro 2009

Diano to jsou pozitivní zprávy,jsem moc ráda že se vše alespon o kousíček pohnulo a Maruška už je zase o krok blíž k Tobě.

lenkavano
6. pro 2009

nechápu jak vám mohl ještě někdo ublížit. 😠

nety
6. pro 2009

Protože něktří lidi jsou fakt bestie,taky to nechápu 😲 😖

diana4
autor
6. pro 2009

Snad jo. Ta paní co má děti v Argentině už věří tři roky. To je smutné. Já si přeji, aby Maruška už šla od září do české školy v ČR.

diana4
autor
6. pro 2009

Lidi jsou zlí. A jak můžou, tak ublíží. Kord když se jicj to netýká.

lenkavano
6. pro 2009

ale jak ti ublížili?jako měli názor,že nemáš na Marušku právo nebo jak?nebo že sis to vymyslela?viděla ta sociální pracovnice v jakém prostředí musí žít?

jabber
14. pro 2009

Diano, právě jsem se koukla na vaše stránky. Doufám, že 22.12. dostanete všichni ten nejkrásnější vánoční dárek 😵 strašně moc držím pěsti!
Naštěstí Němcům všechno netrvá roky jako tady u nás.

kacenqa
14. pro 2009

neviem, nechce sa mi verit, ze to pojde tak jendoducho a na prvom jednani to rozriesia, hlavne, ked ako diana pise, otec chce zakazat akykolvek styk....

je to hrozne, dufam, ze diana uspeje, velmi by som jej to zelala!!!! posielam aspon takto na dialku energiu

jabber
14. pro 2009

kacenqa - myslím, že jestli uvidí toho chlapa, vyslechnou sociální pracovnici, Marušku a ještě nějaké svědky, třeba tu sousedku, tak by to i rozlousknout mohli 😉 A když ne na prvním stání, tak na dalším, hlavně, že se to konečně pohnulo a něco se děje 🙂

diana4
autor
14. pro 2009

Za prvé lidi povídali: měla si němce, chtěla si prachy atd.!! Je to nepříjemné. Jdeme s manželem a hlavně s malou a pak jí to vysvětluj. Atd. Nechci to opravdu rozebírat. Zítra, a nebo už dnes máme sraz s tím právníkem od manžela v prác v 13:00 hodi. Moc prosím držte palečky!!! Bojím se toho soudu. Dnes mě manžel narozky a brečí kvůli Marušce. takže veselá oslava se změnila ve smutnou.

zuzi2
15. pro 2009

Diana, pozrela som si vcera tu reportaz.
Ak ti smiem poradit (zijem v Nemecku uz vise 7 rokov):
1. Upovedom socialku v Nemecku!!! Nech si pozru, ako mala s tym chlapom zije. Na to je nemecka socialka hakliva (!spanie v jednej posteli!, bordel, ziaden pisaci stol....) Ako proti priklad by som im doniesla ukazat fotky izby dcery v tvojom byte....
2. Udat ho na policii - neumoznil ti styk s dcerou, mas to povolenie na papiery.
3. Ausländeramt - oni pracuju ruka v ruke so socialkou

Poznamka: v Nemecku mas narok na pravnika zadarmo. Kto prehra proces, plati naklady.

Prajem vela stastia, drzim palce.

trogir
15. pro 2009

Diana4

Je to velmi smutne, neviem, ako by som ako matka reagovala, asi by som pouzila vsetky mozne legalne aj nelegalne sposoby, bez dietata by som nevedela existovat.

Skus media, televiziu...aj v CZ aj v Nemecku, ono to vacsinou funguje, su komercne televizie ktore sa toho vedia chytit, pomenuj konkretne sudkynu, vytiahni rozhodnutia sudu, menuj konkretne osoby a udalosti.
Verejnost je vacsinou spravodliva a ma socialne citenie a ludia zacnu tlacit na plyn!A co sa tyka deti, tak obzvlast, nech sa toho chyti niekto kompetentny a spochybni rozhodnutie sudkyne.....
Najdi sikovneho novinara, alebo sikovneho redaktora v TV, aj pre nich je to dobra reklama, ked pre niekoho vylobuju spravodlivost.

Papa, drzim palce!

libka1
15. pro 2009

je to vobec mozne aby bola sudkyna takto mimo? 😕
ta pani co v tej reportazi k vam pribehla a hovorila nech si zoberies malu prec, vies kto to bol? keby to co hovorila tam povedala na nemeckej socialke a v spojeni s tym co uvidia v tom ich pelechu by mu ju rozhodne zobrali....
viem si predstavit aku bezmocnosti musis citit a ani nechce pomysliet co citi to dieta... je to strasne 😢
drzim palce nech sa to pohne vopred, to cakane musi byt strasne 😔

martimarti
15. pro 2009

Libko, díky za ten odkaz, čtu to a mám normálně husí kůži...teda jestli se podaří dostat tu "soudkyni-svini" 😠 😠 před kárný senát, tak to bude perfektní, tohle individuum by mělo okamžitě sundat talár. Normálně se mi otevírá kudla v kapse, když si na tu podivnou ženštinu vzpomenu 😠 😠 A není to můj subjektivní pohled, vím že její "rozhodnutí" vyvolalo poprask i mezi právníky, kteří reportáž viděli, pár jich znám a dost se tedy divili 😒
Podle toho, co se v odkazu píše, se snad už něco děje...tak snad to nebude trvat dlouho a německé instituce jsou rychlejší než naše. Snad opravdu sociálka v Něm. uvidí jejich společnou postel 😠 😒 a jiné zázemí pro malou holčičku uvězněnou v cizí zemi a bude rychle konat 😉

bambi09
15. pro 2009

diana,na blbé reči kašli,ľudia sú už takí,radi si "kopnú" 😠
držíme palce na to stretnutie s tým právnikom,aby vám poradil,čo ďalej,je to ťažké,ale musíte vydržať 😔
a dodatočne manželovi všetko naj k narodkám a nech boli už posledné smutné-bez Marušky
držte sa

libka1
15. pro 2009

tiez by som jej dala najradsej na drzku, zle sa na to pozeralo... ved len mykala plecami, a tie jej argumenty 😕 no neviem, ale fakt tam nema co hladat, v takej pozicii moze narobit strasne vela skody, a vyzera to tak ze sa aj snazi zo vsetkych sil aby narobila, hrozne ... 😔 budem netrzpezlivo sledovat ci sa nieco podari dosiahnut a nejak ju za toto potrestat, aj ked prvorade je aby bola maruschka tam kde sa bude citit dobre, a toto je uz len taka ceresnicka na torte, ktora by ju mohla krasne dozdobit 😉

martinka79
15. pro 2009

dian držím pěsti.

timinka1984
16. pro 2009

Velmi Ti drzim palce, nech to dopadne uz coskoro vo Vas prospech.....

diana4
autor
16. pro 2009

Omlouvám se, ale nic nestíháme. Zítra by měl dorazit dopis od soudu ze SRN, kde nám oznámí že vracejí jednání do ČR. To by bylo moc dobré. Stále sháníme německého právníka, který bude všechno hlídat v Německu. O víkendu napíši. Buď sem nebo na stránky. Přeji dobrou noc a děkuji za podporu

bambi09
17. pro 2009

diana,tak to sú dobré správy-supeeer,teším sa s vami,len to nezakríknuť 😉
budeme čakať na ďalšie správy a Maruške posielame pozdravy 😵 😵 😵

libka1
20. pro 2009

prisiel ten dopis?

diana4
autor
23. pro 2009

Dopis přišel. V pátek 25.12.2009 opět jedeme do Německa, tak uvidíme. Jinak šťastné a veselé vánoce. Děkuji za podporu.

rioko
23. pro 2009

taky Ti přeji hezké vánoce a hlavně aby ty přístí byly ve 4