Exmanžel mi vzal dítě. Prosím o finančnú pomoc

diana4
9. lis 2009

Kdo by mi pomohl finančně v nelehké životní situaci? Potřebuji peníze na advokáta v SRN. Prosím koukněte na tyto stránky http://www.maruskaskerikova.mypage.cz/. Jakékoliv dotazy odpovím na fórum na těchto stránkách. Moc děkuji za sebe a za mojí dceru Marušku.

bambi09
23. pro 2009

diana,šťastné a veselé celej rodinke aj Maruške a v Novom roku len samé dobré správy 🙂 😵 😵 😵

nety
23. pro 2009

Diano krásné Vánoce a hlavně at je ten další rok ve znamení mega změn a dobrých zpráv 🙂 🙂

lenkavano
23. pro 2009

Diano taky přeju krásné svátky a do nového roku brzké vyřešení vašeho trápení. 🙂

lenkavano
6. led 2010

ahoj Diano tak jak pokračuje váš příběh?je něco nového?vyvíjí se to k lepšímu?

bambi09
10. led 2010

diana,máte niečo nové??aj ja čakám,kedy napíšeš,že už je to na dobrej ceste,aby bola Maruška doma,ozvi sa nám

bubadlo27
11. únor 2010

som si dnes spomenula na tuto temu? diana mate nieco noveho?

rioko
11. únor 2010

taky čekám kdy se nám ozve, myslím že by to bylo vhodné nám dát vědět jak to pokračuje...

diana4
autor
14. únor 2010

Omlouvám se, ale odešla nám grafika u PC. Je to na dlouhé vyprávění. Ale zítra by mělo být v TV pokrařování. Od natáčení 15.10.2010 jsem Marušku neviděla a poslední tři neděle už ani nepíše. Dneska by se měli aktualizovat stránky.

diana4
autor
14. únor 2010

Už by měla běžet upoutávka v na čt1.

lenkavano
14. únor 2010

diano jak je možné že si marušku neviděla?a jak to že se ti neozývá?co se mohlo stát?já bych šílela 😒 😨

diana4
autor
14. únor 2010

Pokaždé se ukrývá na hotel a bylo na něj podáno trestní oznámení pro maření výkonu rozhodnutí soudu. Určitě Marušce zabavil mobil. Teď se všechno střihá na zítra.

lenkavano
14. únor 2010

teda to je hrozné a co ta sociálka prošetřila to tam u něho.?

lenkavano
14. únor 2010

a pořad bude zase v reportérech?

diana4
autor
14. únor 2010

Ano. Stejný režisér i redaktorka. Od té sociálky jsme se k tomu nedostali. Zatím. Jenom nám napsala že mě Maruška chce vidět.

lenkavano
14. únor 2010

myslím na vás 😒

diana4
autor
14. únor 2010

Děkuji hlavně za Marušku

rioko
14. únor 2010

Je mi moc líto, že nemáš lepší zprávy, je to fakt šílené, držím moc pěsti aby se to někam hlo a dobře dopadlo

ria80
14. únor 2010

Taky pořád to tady sleduju,moc držím palce.Chudák holčička.

diana4
autor
14. únor 2010

Tak teď byla upoutávka na čt1.

lenkavano
14. únor 2010

tak tu jsem prošvihla 😒

rioko
15. únor 2010

Diano dívala jsem se na reportáž a je mi to strašně líto, pořád nechápu, že je u nás něco takového možné...strašně moc bych Ti chtěla nějak pomoct, myslím na Tebe i Marušku, určitě bude v pořádku

martimarti
15. únor 2010

Také jsem to viděla...copak té holčičce není pomoci? 😢 😢 Je to strašná situace, nevlastní "otec", v podstatě cizí chlap si osobuje nárok na dítě za pomoci české soudkyně ☹ 😢 ...a nejde udělat nic ☹
Fakt jsem si myslela, že se to po té první reportáži zlepší ☹ ☹ a vyřeší ☹

ria80
15. únor 2010

Taky jsem koukala,je to hrozný.Asi bych to řešila silou a bylo by mi jedno,co z toho bude,horší už stejně moc být nemůže.

rioko
15. únor 2010

taky jsem si to myslela, ale jak je vidět, tak u nás snad nikdo nic dělat nemůže - nebo nechce, fakt nevím, ale je to šílené

jindri
15. únor 2010

Reportáž jsem shlédla a je to opravdu k uzoufání, že jste takto od sebe odtržené! Kdyby to šlo, tak si odplivnu. Úředníci jsou pakáž, že to nemá obdoby. Moc ti držím palce.

rioko
15. únor 2010

jenže Diana ani neví kde Maruška je...já bych ji taky snad jinak vzala a odjela s ní, nikoho bych se neptala 😠

ria80
15. únor 2010

To je přece strašný psychický týrání dítěte,když tam ta holčička je někde v hotelu a ví,že maminka je kousek od ní,stojí před domem.A nemůže za ní.

ria80
15. únor 2010

Myslím,že Diana ví,kam chodí Maruška do školy.Co kdyby tam za ní došla o přestávce a zkusila se s ní aspon tak vidět?Třeba by se mohly nějak domluvit.

jabber
15. únor 2010

Tak mě zase popadl znova vztek, když jsem to dneska viděla - já bych tu soudkyni fakt nejradši prohodila oknem 😠 🙄 Jedno jediný její dementní rozhodnutí a jsou z toho roky trápení pro spoustu lidí 🙄

jabber
15. únor 2010

Diano, ještě mě napadlo, že když ti Maruška nesmí volat z domova, tak by třeba mohla zavolat ze školy, ne? O přestávce nebo po škole - prostě když on u toho není 😅
A chodí teď Maruška normálně do školy, když o ní jinak nic nevíš? 😅