Fetal monitor. Myslíte, že to je k nečemu dobrý?

kulisek111
22. črc 2009

Ahoj holky, chci se Vás zeptat na názor. Jsem po dvou potratech a ted uz jsme konecne 13tt. Nasla jsem inzerat na fetal monitor (http://www.medata.cz/). Tahle firma ho prodava za 5 tisic, ale tady v bazaru jsem ho videla za 2500. Myslite si, ze to je k necemu dobry? Sice me laka si kdykoli poslechnout broucka, ale take je to dost penez. I kdyz tech 2500 uz neni tak hrozne. Vim, ze tim nicemu nezabranim, ale pro klid duse? Na druhou stranu, kdyby se neco delo ve vyssim stadiu, tak mohu i neco zachranit? Co myslite? Mate ho nekdo doma?

pett7
12. led 2011

Já už si to moc nepamatuju, ale srdíčko byl zvuk jako když běží stádo koní 🙂 bylo to tak psáno i v návodu 😀 a je to rychlejší zvuk než břišní tepna, to tvé video nejde moc dobře slyšet..

ilonap
13. led 2011

@zuzinka01 tak to na 100% srdíčkko je! 🙂 Sama jsem Angel Sounds měla a můžu to potvrdit. 😉 Měla jsi zrovna štěstí, že jsi mimíška v bříšku našla, takto hned ze začátku to je totiž na pevné nervy, ale slyšet pak srdíčko je velkou odměnou. 😵

zuzinka01
13. led 2011

Díky za reakce holky 🙂
Já dnes byla zrovna na kontrole a ukazovala jsem ji ten "přístroj" a ptala jsem se jestli je to opravdu srdíčko a prý ano... Je možné ho poslouchat někdy i od 9tt 🙂 Ale řekla, že neví jestli by to sama používala každý den, je jednou za týden to bohatě stačí..

simib
17. únor 2011

Práve dnes som si kúpila Angelsounds a je to fakt krásny zážitok.Krásne počuť srdiečko.Odporúčam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sussanah
17. únor 2011

odkdy jste srdicko slyseli? Ja mam doma fetal dopler od jedne firmy z USA a teda porad nic neslysime ☹ Fungovat funguje, svoje i srdicko maleho slysim dobre, jen toho druheho sviste ne a ne najit 😔

simib
17. únor 2011

@sussanah No ja som si ho kúpila len dnes a to som v 17tt.Ale v tomto mojom by to malo byť počuť od takého 12tt.A niekedy treba drobca dobre pohladať.Niekedy je skoro úplne dole 🙂

sussanah
18. únor 2011

@simib no v 18tt uz to slyset byt fakt musi, ale asi jeste musime pockat 🙂 Ale je to sranda, jak me maly sleduje, jak s tim jezdim po brise, tak me potom chce "vysetrovat" taky 😀

jahody11
10. kvě 2012

@simib ahoj, prosim ta, kde si ho kupovala? alebo ho nemas na predaj??????

eficenka
10. kvě 2012

@sussanah
@jahody11
@simib
nechci se do toho motat maminky, je to vaše věc, ale častý UZ miminku neprospívá - začínají se dělat různé studie... Kdyby jste nechali UZ působit přímo déle než 10 min na kost, tak ji částečně mikroskopicky rozdrtí....
Samozřejmě medicínský UZ je třeba a občasné vyšetření nevadí, ale nikdo vám nezaručí že časté používání je bezpečné....

simib
10. kvě 2012

@jahody11 Ahoj.Už ho dávno nemám.Predal sa hned.A kupovala som ho v Brendone.

jahody11
10. kvě 2012

@simib dakujem za info 😉

simib
10. kvě 2012

@jahody11 za máličko 🙂))))))))

anjelicek26
10. kvě 2012

@simib - my sme mali angel sounds, a uz od zaciatku 12.tyzdna dcerka pocuvala srdiecko, aspon pochopila, z tam vo vnutri je skutocne babo... lenze kedze maxi uz zacal 13tt+5 kopkat, tak uz to nebolo treba.... uz som vedela, kde je vypuceny a z sa hybe 😀

simib
10. kvě 2012

@anjelicek26 Aj ja som to tak mala.Najskôr muž a dcérka počúvali a potom už ked sa hýbal,tak menej.Len ked sa dlhšie nepohol,tak som popočúvala a hotovo.

jahody11
10. kvě 2012

@anjelicek26 a nemas ho na predaj?

anjelicek26
10. kvě 2012

@jahody11 - ja som ho darovala kamoske spolu s inymi vecami 🙂 Ta ho uz vraj tiez posunula dalej 🙂

jahody11
10. kvě 2012

@anjelicek26 pekne, ze takto plni svoj ucel 🙂, dik za odpoved 😉

sussanah
13. kvě 2012

@eficenka mela jsem ho doma jako kontrolu a presne tak jsem ho i pouzivala. U Dr jsem si musela temer vykricet, abych nemela utz pri kazde kontrole, ale kdyz jsem treba dostala od elektrickeho ohradniku ranu a malyt se prestal v brise hybat, tak jsem za domaci dopler byla fakt rada, protoze jsem si hned mohla zjisti, jeslti je ok 🙂 Ale jinak souhlasim, ze kontrolovat si a poslouchat miminko kazdy den je spis na skodu..

nname
1. dub 2016

@kulisek111 Není nutné si ho kupovat, tak si ho jen zapujči. To mi přijde super: http://www.kardioline.cz/pujcovna/sonicaidone_d...

koukolik
6. dub 2016

Ahoj-tak nevim-mne koipil manzel fetal doppler.
Snimalo to srdecni akci
Myslim,ze me to hodne uklidnilo. Kdyz mimi spalo,ja ji necitila,jak se pohybuje,byvala jsem nervozni ... psychicky mi to velmi pomohlo. Byvalo i krasne jakjsme s manzelem sedeli a poslouchali,jak ji tuka srdicko. I pro nej to byla vetsi blizkost...